reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam z rana.moj dzis ma wolne,ale ja juz z przyzwyczajenia wczesnie wstaje.wczoraj troche kombimowalismy z ustawianiem mebli,zeby zrobic miejsce dla nowego lokatora i wbrwe pozorom ta kawalerka nie jest wcale taka mala,miejsce na lozeczko i dodatkowa komode sie znajdzie:-)
dzis wybierzemy jakies kolory na sciany i powoli trzeba sie zabierac za maly remoncik.
katar jeszcze trzyma,ale cale szczescie poza tym nic wiecej.
dzieki za wrzucane linki z ciuszkami i innymi gadzetami-chetnie podgladam co tam proponujecie.

Milego dnia wszystkim zycze:-)
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny!

Ja tak na szybciutko.

Mnie też skurcze łapią - ja mam na to sposób troche bolesny ale b.skuteczny rozciągam mięśnie łydki, wspomagając przywodzeniem stopy( tak to się chyba nazywa ) - przechodzi jakby ręką odjął :)
Mg też biorę ale, żeby był skutek to trzeba min. miesiąc brać - tak mi lekarz powiedział.

Też się nad tymi czapeczkami zastanawiałam, na razie mam 56 - była przy pajacyku.

Na kolejne zakupy ruszam w prezyszłym miesiącu ;) Po wypłacie heheh

Dziś noc słabo przespana, wstawanie do łazienki dalej dokucza :-(


Życzę miłej soboty :-)
 
Witam

Cudnie mnie moj maly bzik dzisiaj obudzil, wdrapal sie do nas do lozka, przytulil i dal buziaka.. szkoda tylko ze to bylo o 6 rano :p

Magda moj Chris dostaje czasem zimna, choc odkad zaczal uzywac takiej specjalnej maszynki to teraz baaaaaaaaaaardzo zadko mu to wyskakuje. Smarowal to zazwsze Zoviraxem i ta maszynka na to swiecil, wklejam linka zebyc zobaczyla jak to wyglada http://www.amazon.co.uk/Lipzor-Ligh...FQJ8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1347086082&sr=8-1 . Cena wsumie nie jest niska ale jemu to naprawde pomoglo, ja dokladnie nie pamietam ile on za to zaplacil ale kupil to w Boots, ich wlasna wersje tego i byla chyba tansza. Jak tylko czul ze mu zaczyna sie to cholerstwo robic to przykladal ta maszynke i nie wylazilo mu zimno. Takze polecam.

Marzenixx ja ostatnio bylam w publicznej toalecie, tak bylo woda nachlapane ze malo sie na te kafelki nie rabnelam z hukiem, jak powiedzialam mojemu M to odrazu polecial do informacji i narobil rabanu ze podloga mokra i ciezarna malo sie nie wywrocila. Odrazu z mopami lecieli to wycierac. W ciazy trzeba byc bardziej ostroznym bo nasz balans sie zmienia przez rosnacy brzuch.. dobrze ze dzidzi sie zaraz zaczelo ruszac.

Alicja zazdroszcze ze juz zaczynacie myslec i wybierac rzeczy do domu dla malucha. My narazie czekamy na wiesci czy maz bedzie jechal do Afganistanu czy nie, no i ze ma dostac w styczniu awans to byc moze bedziemy musieli sie przeprowadzic, takze czekamy az cos sie dowiemy i dopiero wtedy bedziemy myslec.

Ja wczoraj jak troszke patrzylam na pomysly na pokoik maluszka i znalazlam ta stronke.. Baby Bedroom Themes takie slicznosci ze chyba we wszystkich sie zakochalam :-p



NA POGOTOWIU FORUMOWYM ELISSE NAPISALA ZE WODY JEJ ZACZELY ODCHODZIC I ZE OD CZWARTKU LEZY W SZPITALU, LEKARZ POWIEDZIAL ZE CIEZKO BEDZIE CIAZE UTRZYMAC.. PISZE TUTAJ BO NIEWIEM ILE Z WAS NA TAMTEN TEMAT ZAGLADA.TAKZE TRZYMAMY KCIUKI ZA ELISSE I MALUSZKA
 
Ostatnia edycja:
witam z rana
Magda_z_uk fajnie ze córcia tak dobrze zniosła pierwszy dzień w przedszkolu
MAMAAGA4 fajne wklejasz te cudeńka, zawsze można podpatrzeć co fajnego jest na rynku
Marzenixx oj domyślam sie jak sie przestraszylaś po upadku, ja w pierwszej ciąży zjechałam po schodach na brzuchu i też bałam się co z dzidziolkiem
Kropka z czapeczkami to jest tak jak pisze Magda_z_uk ciężko ustrzelić, moje młodsze córeczki miały obwód główek 34 cm, a najstarsza jeszcze mniejszy więc dopiero po urodzeniu tak naprawdę sie przekonasz czy będą pasowały.
Alicja32 ja już też obmyślam gdzie postawię łóżeczko i komódkę maluszka w sypialni, na szczęście mamy dość dużą więc coś się wymyśli
a moje przeziębienie niestety nie przeszło, wręcz przeciwnie po wczorajszej bezsennej nocy podczas której kaszel strasznie męczył i do tego miałam trudności z oddychaniem wybrałam się do lekarza i dostałam antybiotyk, niestety narazie nie ma poprawy i w nocy znowu była powtórka, mam nadzieję ze dziś już będzie lepiej i pośpię a jeszcze dzis wybieramy się do znajomych na rocznicę ślubu niewiem jak ja tam wytrzymam
miłego dnia
 
Witam sie! Kurde biedna Elisse :sad: jakto tak szybko zaczely te wody odchodzic, trzymam mocno kciuki.

Wiecie co na temat tego wywracania sie to moja mama opowiadala mi, ze jak byla ze mna w ciazy to wieszala pranie nad wanna no i wlazla na brzeg wanny i spadla, kurde az sie dziwie ze taki glupi pomysl jej do glowy przyszedl :szok::angry: no i zaczela krwawic, wyladowala w szpitalu. Tam lekarz jej powiedzial, ze juz za pozno, ze tyle krwi stracila i na pewno juz po dzidziusiu. I polozyli ja na dodatek na lozku na korytarzu, nikt sie prawie nia nie zajmowal, takie czasy. No ale na szczescie jestem :-)
Przepraszam za ponure tematy z rana. Dla poprawy humoru ja tez wkleje linka do ubranka ktore mi sie podoba - zmienia kolor jak dziecko zaczyna miec goraczke:
Babyglow and How does it work

A poza tym jestem happy bo dzidzia wreszcie nadrabia zaleglosci w kopaniu i wczoraj wieczorem nadawala jak szalona, az moj to czul, dzis rano juz tez zaczela :-)
 
Cześć dziewczyny u mnie od rana brzydka pogoda, oada deszcz więc przymusowe siedzenie w domu. Niestety młody wyładuje swoje ADHD na nas:no:


EmiliaM
aranżacje pokoików przepiękne. Można coś podpatrzyć. Ja wtamtym roku robiłam w pokoiku remont jak czekaliśmy na narodziny Gabrysia więc remont jest zbędny bo jest czyściutko, ponieważ Oliwier praktycznie tam tylko śpi a całe dnie i tak spędza z nami w salonie. Nie za bardzo chce się sam u siebie bawić. Ściany mam pomalowane na turkusowo a jedną wytapetowaną na wanilię. Więc jak urodzi się jednak Emilia to chciałabym jakiś dziewczęcy akcent zrobić i właśnie myślałm że może jakieś słodkie naklejki nad łóżeczkiem:-)

Co do maszynki na zimno to pierwszy raz widzę ale jak działa to super sprawa. Mój Oliwier właśnie ma zimno i to takie że górną wargę ma jak Kaczor Donald. Maść jest tylko na chwilkę bo zaraz mimo woli ją zlizuje. Muszę się tu u nas rozejrzeć czy u nas jest to gdzieś w sprzedaży. U mnie w domu wirusa ma w sobie Oliwier i ja.:no:

Magda_z_uk dobrze że jeszcze potrafimy się z siebie pośmiać:-D:-D:-D:-D

Miłego dnia.
 
Chcialam sie pochwalic, ze stuknela nam polowka :-)

Emilia, MAMAAGA
- przesliczne te pokoiki! Ah jakbym chciala cos takiego pieknego pourzadzac, no ale to jeszcze nie na tym mieszkaniu...
 
Dziewczyny potrzebowałam na praktyki od lekarza zaświadczenie że jestem zdolna do pracy. Wypisał mi takie zaświadczenie 2 sierpnia a na badanie okresowe idę w przyszłym tygodniu i mogą czasem ode mnie tego zaświadczenia wymagać. Orientujecie się może czy ono będzie jeszcze ważne ? Bo to już ponad miesiąc ...
 
reklama
Witam w ten deszczowy i pochmurny dzień :-(
Magda z uk to tylko pogratulować tak rezolutnej córci :-) przynajmniej jesteś pewnie spokojniejsza o córę jak wiesz że krzywda jej się tam nie dzieje;-) a dziękuję dziękuję.. wreszcie troszkę ogarniam forum i mogę ciut nadrobić.. ale i tak nędzny ze mnie informatyk :-D
Alicja32 zazdroszczę Ci że już jesteś na etapie farb bo u mnie dopiero podejmujemy decyzję na temat ekipy do wykonania regipsów na ścianę i paneli bo demolka będzie niezła :-) i dużo zdrówka.. a katar też coś mnie bierze bo przy otwartym oknie śpię a teraz zmiana pogody i łatwo o katarek :-(
EmiliaM piękne te pokoiki i też się zakochałam !!! no takie cudeńka wymyślają że aż miło się ogląda.. tylko na co tu się zdecydować:confused:
Elisse 3mamy kciuki za to żeby wszystko się ułożyło dobrze! i czekamy na informacje jak tylko będziesz mogła kochana!
niebieskaa81 dużo zdrówka i ubierz się ciepło na tą rocznicę żebyś się jeszcze bardziej nie doprawiła na wyjściu:-( i dobrze że do lekarza poszłaś bo czasem warto iść szybciej żeby chorobę u źródła wyleczyć - tak mi zawsze gin powtarza:-)
aninek to teraz da ci popalić tymi kopniakami :-) ale radość nie do opisania bo człowiek się od razu spokojniejszy robi nawet jak dzidzia kopie po wszystkich dostępnych narządach :-D i gratulacje połóweczki - oby ta druga minęła równie szybko i bezproblemowo;-)
Mamaaga4 super te pomysły.. a ten z ikea też mi się bardzo podoba.. a najlepsze że ta aranżacja z ikea to w bardzo malutkim pokoiku jest.. czyli nie trzeba mieć wielkich salonów żeby fajnie zagospodarować przestrzeń i to naprawdę małym kosztem.. a w ikea chyba jeszcze kupię wanienkę za 19,99 i kilka pojemników na drobiazgi.. :-D

A u mnie dzisiaj pogoda do niczego.. wczoraj upiekłam dwa ciasta z nudów (jak będzie ktoś w pobliżu to zapraszam) :-D a dzisiaj zabiorę się chyba za kolejne porządki w domku.. narodziny dzidzi to dobry czas żeby się pozbyć zbędnych rzeczy i generalnie wysprzątać dom z rupieci:-) a że nie jest to wcale prosta sprawa to rozdzielam to na kilka ładnych tygodni.. lekarz nie każe mi się przemęczać z racji moich początkowych problemów z ciążą ale pomału pomału ogarniam wszystko:-)
aaa.. i podłapałam dobrą metodę.. przez to że niania elektroniczna z kamerką jest troszkę droga to postanowiłam że rzeczy których już nie potrzebuję a są w dobrym stanie sprzedaje na allegro.. zajmuje to trochę czasu ale dzięki temu już się fajna kwota uzbierała i nie odczuję tak tego wydatku:tak: także polecam generalne porządki:-D
Pozdrawiam Was i buziaki :-)
 
Do góry