reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Mój mąż swoje umiejętności kulinarne doskonalił, kiedy mnie jeszcze nie znał. Teraz to już mu się nie chce, bo ja jestem. A szkoda, bo on ma dobre wyczucie smaku. Tylko chęci za mało...;-)
 
reklama
A do mnie właśnie dotarł listonosz i przyniósł kombinezonik który kupiłam na allegro i się bardzo cieszę bo jest ładniutki i wcale nie zniszczony:-) Potem wrzucę fotki i się pochwalę bo już parę rzeczy upolowałam;-)
 
Malinka czekamy na foty w odpowiednim wątku :-) super że ci się udało taki porządny zakupić;-)
Magda z uk to może teraz najlepsza pora żeby mężuś rozkręcił się w kuchni.. no wiesz.. kobieta w ciąży.. złe samopoczucie i wogóle.. dobry moment na wciągnięcie go do kuchni :-)
 
Hej kobietki.

U nas troszke chlodniej, ale sloneczko świeci caly dzień :-)
Gratuluję Wam udanych okazyjnych zakupów. Sama też jakiś czas temu szalałam na ebay'u i wygrałam kilka licytacji. Byłam bardzo zadowolona.
Jesli chodzi o męża w kuchni - mojego jakoś nie ciągnie w tamte rejony, ale to pewnie dlatego, że ja okupuję ten teren. Wiem na pewno, że mój z głodu nie umrze. Mieszkał 8 miesięcy beze mnie w UK i coś tam sobie gotował, więc jestem spokojna.
Magda Twój też da sobie radę w kuchni ;-) Tak naprawdę to oni potrfią wiecej niż sami myślą, potrzeba tylko odpowiedniego bodźca.

Mamaaga Przewijak bardzo fajny. Kupiliśmy go w zeszłym tygodniu. Wyhaczyłam okazję na gumtree, używany w świetnym stanie i do tego z podkładką gratis (nie ta z ikei, taką normalną, nie pąpowaną). Jestem bardzo zadowolona, bo jak dla mnie przewijak ma odpowiednią wysokość (mam 150 cm:) i na pewno będzie mi wygodnie.

Planujemy kupić takie łóżeczko KOJEC, ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE, 2POZIOMY, 3MODELE (2590748829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
hej dziewczyny!!!
ja dzis u doktora na szybko bylam zeby serce posluchac , bo sie bardzo zdenerwowalam ze przez te 2 dni maly taki nieczujacy jest. Ale wszystko dobrze, cale szczescie bo naprawde sie balam.:-(
Pzdr.
 
cześć dziewczyny!
dwa i pół dnia mnie nie było a tu tyle stron naskrobane, że szok. w życiu tego nie nadrobię...
ja już na urlopie, w Polsce szaro i chłodno, ale właśnie takiej pogody mi brakowało, więc nie narzekam. wreszcie poznałam mojego siostrzeńca. ma 2,5 miesiąca i jest przesłodki. już mnie siorka na szkolenie wzięła :laugh2: jestem z siebie dumna, umiem już pieluchy zmieniać :-) jeszcze kąpiel przede mną. myślałam, że to wszystko trudniejsze, a tu widzę że daję radę. super sprawa!

miłego dnia kochane i zdrówka dla wszystkich schorowanych!
 
Wpadłam na chwilę żeby się pochwalić iż moje dziecie przed chwilą sprzedało mi 3 większe kopy :-):-):cool2: super bardzo się ciesze bo martwiłam się, że może coś jest nie tak i że tak słabo czuje i rzadko ale doczekałam się :-p

MAMAAGA4
ja mam właśnie to łóżeczko i miała je wcześniej siostra tak więc jest dobre ja nie chciałam dużo pieniędzy wydawać a pokoiku nie urządzamy na razie bo i tak będzie z nami w sypialni więc zostaje to co jest i można je przecierać i nic się nie dzieje (przynajmniej w naszym przypadku)
 
Witam się już wieczornie:happy:

miałam dzisiaj od rana półrocznego siostrzeńca pod opieką i cały dzień Was nadrabiałam :-D

Mój gotuje bardzo smacznie... tylko już mu się nie chce, ale coraz bardziej włączam go do pracy w kuchni, przez złe samopoczucie, bądź też dlatego, że mam już wstręt do mięsa od jakieś miesiąca... po prostu mi śmierdzi, albo zastanawiam się czy ta kura rano jeszcze żyła:eek::-D dziwne myśli mnie w tej ciąży nachodzą:-)

ja się zastanawiam jaki ten aspirator do noska wybrać... na allegro znalazłam za jakieś 16 zł z przesyłką:szok: no i też za jakimś kombinezonkiem się rozglądnę :-D

na całe szczęście dzisiaj nie ma śladu po objawach pierwszego trymestru, tylko dzidzia na pęcherzu się położyła i cały czas wizytacja ubikacji, a z dzieckiem pod opieką nie jest to łatwe jak nie śpi:-D w zamian pojawiła mi się zgaga aw domu rodzinnym nie mam niestety zapasu migdałów- bardzo miły sposób na zgagę i smaczny:-D

I z tego wszystkiego to tak na prawdę już zapomniałam co chciałam napisać,... no ale skleroza nie boli :-D
 
No wiec jak juz pisalam w watku wizytowym, z usg nici. Posluchalismy tylko serduszka. Ale dzieki Magda, ze trzymalas kciuki ;-). Za to moj maluszek chyba sie przejal i na pocieszenie zaczal mnie wreszcie troszke kopac. Delikatnie, ale czuje juz od ponad pol godziny. A wczesniej jeszcze troszke w poczekalni jak siedzielismy :-) Teraz to moj nawet ucho przylozyl do brzucha i dostal malego kopniaczka w to ucho, hehe.

MAMAAGA4
mi to nie przeszkadza, jak wrzucasz z cenami, tzn jest oczywiscie nie na moja kieszen, ale mysle, ze dobrze miec pojecie ile za niektore rzeczy sobie licza, chocby z ciekawosci. A poza tym potem jak sie znajdzie cos ladnego i w rozsadnej cenie to chyba nawet wieksza satysfakcja, ze nie wydalysmy az tyle.

Ja pamietam jak kiedys daaawno temu moja mama byla w szpitalu i tata mial gotowac - zarzadzil wielkie posiedzenie i stwierdzil "To co? Zamawiamy pizze?" :-D Do tej pory mi sie chce smiac, ale pomysl jak najbardziej wszystkim odpowiadal.
A teraz to mam takie szczescie ze moj kochany z wyksztalcenia jest kucharzem, wiec czasem mi takie cuda gotuje ze az w szoku jestem. A najlepsze bylo jak kiedys zrobil mi niespodzianke na moje urodziny, moze sie Wam wydawac smieszne, ale zrobil chlodnik z buraczkow, golabki, kluski slaskie, pierogi z miesem i cos tam jeszcze, same polskie przysmaki :szok::-) a przypomne ze on jest wlochem. Tyle tego bylo!!! Jeszcze caly pokoj przemeblowal zeby tam stol zmiescic ze swiecami, kwiaty w moim ulubionym kolorze i to chyba nawet nazrywal gdzies (w Barcelonie pelno kwiatow, wiec nie musial skakac po lace), no ale postaral sie naprawde.

Wlasnie popatrzylam na ten link z IKEA do lozeczka, ktory wrzucila MAMAAGA4 i z ciekawosci sprawdzilam, czy tu w IKEI w Angli maja to samo - i szok! jest to samo ale cena dokladnie dwa razy wieksza! No ja wiem, ze to Anglia, ale np sklepy odziezowe jak np Berschka, czy H&M maja takie same ceny co widac na metkach a ta IKEA ??!!

Kombinezonikow to juz chyba mam wystarczajaco, bo tu mam dwa w roznych rozmiarach a jeszcze dziadek z prababcia kupili jakis, wiec wystarczy napewno, zreszta tu takiej zimy nie ma.
 
reklama
Dziewczyny mam małe pytanko. Jak jest z rozmiarami czapeczek najmniejszy to jest 38-40, potem 40-42 itd. Czy 38 to własnie taki rozmiar dla takiego niemowlaczka, który ma ok 56-no do 60 cm? wylicytowałam dwie zimówki, bardzo taniuśko i właśnie w rozmiarze 38

Słodka, ciepła czapeczka 36-38 (2605098670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Słodka, ciepła czapeczka dla chłpoca 38cm (2605098328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to tak na wyjście ze szpitala tylko i poten na werandowanie. Czytałam w M jak mama, że jeśli chodzi o zimowego dzieciaczka, to dopiero na spacer można wyjść po 3 tygodniach jak jest mróz- tak to warto ubierać malucha ciepło i otwierać szeroko okno i przy tym oknie go wózki stawiać. dopiero po 1, 5 tygodnia na balkon na 5 minutek można wystawić, a po 3 tygodniach jak z maluchem ok, na 15 minutowu spacer.

Gorzej jak będzie miał dużą głowe :p Takie bawełniane po domku czapeczki, to mogą się rozciagnać raczej, ale takie zimówki raczej chyba nie...
 
Do góry