reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ooollcciiaaa Trzymam kciuki za poprawę nastroju! Może powinnaś się rozerwać, żeby Ci się poprawiło? Ja też miewam takie dni, i wtedy lepiej żeby nikt ze mną nie próbował dyskutować :p

Na "rozrywkę" nie mogę narzekać codziennie coś do załatwiania itp. małż pracuje i po jego pracy coś tam zawsze się znajdzie ale i tak to chyba samo musi przejść ... :p

Hej :-D
U nas dzisiaj duchota taka, że szok :no:. Nawet nie byłyśmy jeszcze na spacerze.

Ooollcciiaaa nie tylko Ty tak masz ;-). Ja też mam dni, że dopada mnie dół i najlepiej wtedy siedziałabym i patrzyła w ścianę. Będzie dobrze :tak:

Dorotqua udanego wypoczynku :-D. My jedziemy 6 sierpnia na 5 dni też nad morze. Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że pogoda będzie ok :cool:.

Miłego dnia :-D

U mnie dzisiaj był brat i mówił coś do mnie ja się ślepo patrzyłam w tv i ani nic nie wiem co oglądałam ani co on do mnie mówił :| aż się zapytał czy coś nie tak czy się obraziłam na niego :]

Hej dziewczyny. Tak sobie czytam,co tam u Was i widzę,że nie tylko mnie dopada czasami fatalne samopoczucie:baffled:
Dziś,to się tak umęczyłam,że szok:szok: Łeb mnie boli od rana. Do tego mam jakiś taki dziwny niesmak...Nie są to mdłości,ale cokolwiek bym nie zjadła,to jakoś mi tak źle.Efekt jest taki,że mało,co jem. Waga nadal stoi w miejscu.Mam nadzieję,że to nie zaszkodzi maleństwu:sorry2: Nie mogę się pozbierać.Na nic nie mam siły,nawet gadać mi się nie che...Czy to się kiedyś skończy?
Ja wiem,że tak,ale nie lubię takiej siebie.Dzieci mnie potrzebują.Posprzątać i ugotować trzeba,a mnie jakby ktoś przemaglował:baffled:
No to se po marudziłam...ale wiem,że Wy zrozumiecie:zawstydzona/y:
Trzymajcie się.

Mam wrażenie że wszystkie dopadają takie dni :p hihi pewnie dopiero jak zaczniemy robić wyprawki to nam uśmiech na twarz wróci;P


a tak apropo znaleźliśmy dzisiaj w końcu mieszkanie !! :D jedyna rzecz która cieszy , Co prawda dwa a nie trzy pokoje tak jak był zamysł ale praktycznie do wprowadzania :) Do zrobienia praktycznie czysta wykończeniówka czyli malowanie zakładanie płytek drzwi :) no i oczywiście mebli :p sama przyjemność :) Od jutra zaczynamy załatwiać formalności :)

No i dostaliśmy nosidełko z wkładką dla niemowlaka i wanienkę :) póki co zostawiliśmy u moich rodziców bo tu nie miałabym gdzie trzymać :p hihi :)


Co do naszej tabelki która powstała, może wysyłajcie priv do Deszczyk( nie wiem jak napisać- może lepiej brzmi do naszego Deszczyka?) info z płcią bo zaraz nam się wszystko pokiełbasi :p


i o najważniejszym nie napisałam :p dzisiaj jak kichnęłam chyba dwa razy pod rząd to chwile później poczułam że coś się rusza w brzuchu ! i na bank nie były to jelita bo ich ruchy rozpoznaje :p aaa :p:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane
Widze, ze wszystko mamy podły nastrój:-p:baffled: Mnie po wczorajszej wizycie troszkę się poprawił ale też się męcze z brakiem u śmiechu na wszystko.. Wszystko mnie wkurza - najbardziej mąż:-D i Lenucha też czasami swoim milionem pytań:-p ale trzeba czasem zacisnąc ząbki..
Olcia gratuluje ruchów:tak: mój maluch ostatnio do mnie pukał jak za bardzo się zgiełam - chyba go przyciskałam;-) Biedak.. Ale zazwyczaj puka do mnie już wieczorem jak leże:tak:

Kropka gratuluje chłopczyk - dopiero doczytałam:-)
 
Witam dziewczeta :)
U nnie pogoda idealna chlodno pochmurno ale bez deszczu :) Tak w sam raz dla ciezarnej zawsze lepiej czulam sie bez slonca, w przeciwienstwie do innych majacych handre z powodu jego braku ja zawsze jestem pelna energi w pochmurne dni a z nadmiaru slonca boli mnie glowa pewnie dlatego ze cierpie na migrene a jasne swiatlo ja nasila, ale musze przyznac bo widze tak piszecie o bolach glowy od kiedy jestem w ciazy juz nie mam tak czestych napadow jak przed :))) Ale zdarzaja sie niestety probowalam wziasc wtedy apap ale maly odrazu dal mi do zrozumienia ze niechce sie faszerowac lekami i odrazu tabletke zwrocilam,wiec cierpliwie znosze te bole wyklinajac wtedy caly swiat ale dla mojego maluszka scierpie wszystko :) A jak dowiedzialam sie, ze to chlopczyk o ktorym zawsze marzylam to w zlym nastroju czy bolu glowy zawsze mysle o nim i wszystko przechodzi :)))

Mam pytanie czy zaczelyscie juz kupowac jakies ubranka dla maluszkow? Bo u mnie w domu jak uslyszeli o wnusiu to zaczol sie szal i mama z siostra juz mi pol wyprawki skompletowaly a to cos kupily a to znajoma cos dala po synku itd ;p

Ps zastanawiam sie ostatnio bo coraz badrdziej kregoslop daje mi w kosc nad zakupem poduszki specjalnej do spania moze macie jakies opinie na ten temat czy oplacalny wydatek? bo nie ukrywam,ze drogi a nie wiem czy wart swojej ceny?

 
Czesc dziewczyny trzymajcie kciuki bo na 10 idę do dentysty wyrwać zęba na sama myśl się boje :sad: no ale muszę w końcu się go pozbyć bo boli jak nie wiem
januarka ja mam na razie w domu tylko koszulę w kratę i śliczne buciki które dostałam a reszta jest u mojej babci ciotka tam przytargała cały worek ciuchów i tylko donosi jej synek ma teraz 8 miesięcy więc dokłada na bieżąco heh ale będę dopiero brać te ciuszki gdzieś późną jesienią :-)
Pozdrawiam miłego dnia życzę ;-)
 
Hej dziewczyny widzę że nie ja jedna obudziłam się w podłym nastroju. W nocy nie mogłam spać gorąco jak w samym piekle 30 stopni myślałam że ugotuję się. Czekam na to załamanie pogody które powinno przyjść dziś lub jutro. Dodatkowo obudzili mnie robotnicy pod oknem bo zaczęli przepoławiać kostki chodnikowe o 7 rano!!!!(mają opóźnienie powinni skończyć 24 lipca:wściekła/y::wściekła/y:) Mam ochotę kupić sobie strzelbę i zacząć strzelać do ruchomych celów:wściekła/y:.
Współczuje Szylwias dentysty ja mam do robienia zęby ale najbliższy termin dopiero pod koniec września :zawstydzona/y:. Kocham NFZ:crazy:.
Mimo mojego podłego nastroju życzę Wam miłego dzionka ;-).
 
Ja myślę że dopóki płeć nie jest znana to można rozglądać się za akcesoriami typu wanienka, przewijak, łóżeczko, wózek bo to można kupić w uniwersalnych kolorach a ubranka później. U mnie już wszystko mam po córce więc tylko czekam aż powie mi czy dziewczynka czy chłopiec to wtedy poprzeglądam ubranka i zrobie liste co potrzeba i stopniowo pokupuję.
 
Cześć dziewuszki. Mnie tez ten upal dobija. :szok:Chwila na dworze jeśli muszę i jestem dętka, ale dziś już nie śpię w dzień bo potem pół nocy się przewracam i spać nie mogę. Choć i tak na nic nie mam siły juz od rana. Ide wziąc letni prysznic moze postawi mnie na nogi.
Januarka ja mam taki długi wałek do spania, wzięłam od mojej mamy bo kiedyś pobolewał ja kręgosłup i taki kupiła i rzeczywiście dobrze mi się na tym śpi, odciąża kręgosłup. Ja zawsze spałam na brzuchu a teraz nie ma szans na ta opcję upychałam poduszki ale nie sprawdzały się za dobrze i bez tego wałka to wygodnej pozycji nie umiałam sobie znaleźć. Teraz kręgosłup nie boli:-)
 
witajcie! ja rowniez nie najlepiej znosze upaly,w niedz.zapowiadaja burze i lekkie ochlodzenie,ja lubie jak jest sloneczko,ale tak przy max20stopni.w nocy tez nie da sie spac,bo duchota .
ja jeszcze zadnych ubranek ani innych gadzetow nie kupowalam.moze jak juz dowiem sie jaka plec to zaczne sie rozgladac.
tak wlasciwie to nie mam pojecia od czego zaczac,co bedzie potrzebne a co zbedne dla dzidziusia.wczesniej mnie to po prostu nie interesowalo.ale kuzynka ma3 letniego synka i zaoferowala pomoc:-)

szylwias-powodzenia u dentysty,oby jak najmniej bolalo.mnie tez czeka wizyta,ale gdzies za miesiac.

milego dzionka:-)
 
Hej dziewczyny. Tak sobie czytam,co tam u Was i widzę,że nie tylko mnie dopada czasami fatalne samopoczucie:baffled:
Dziś,to się tak umęczyłam,że szok:szok: Łeb mnie boli od rana. Do tego mam jakiś taki dziwny niesmak...Nie są to mdłości,ale cokolwiek bym nie zjadła,to jakoś mi tak źle.Efekt jest taki,że mało,co jem. Waga nadal stoi w miejscu.Mam nadzieję,że to nie zaszkodzi maleństwu:sorry2: Nie mogę się pozbierać.Na nic nie mam siły,nawet gadać mi się nie che...Czy to się kiedyś skończy?
Ja wiem,że tak,ale nie lubię takiej siebie.Dzieci mnie potrzebują.Posprzątać i ugotować trzeba,a mnie jakby ktoś przemaglował:baffled:
No to se po marudziłam...ale wiem,że Wy zrozumiecie:zawstydzona/y:
Trzymajcie się.

Oj skąd ja to znam :/ Ja to nie mam siły na nic i to praktycznie codziennie :( Masakra, tyle rzeczy mogłabym zrobić, a tu nie robie nic. Co do bólu głowy, to jeszcze da się znieść, ale przeraża mnie to, że muszę chodzić z foliowym workiem w torebce, bo nie wiem kiedy mnie złapie. Lekarka zaleciła mi witminy pharmaton naturelle są ok, trochę duże, ale mają zapach czekoladowy :) No i co tyle co wzięłam po kolacji, w kiblu, że tak się wyrażę myślałam,że umrę :baffled:

Na "rozrywkę" nie mogę narzekać codziennie coś do załatwiania itp. małż pracuje i po jego pracy coś tam zawsze się znajdzie ale i tak to chyba samo musi przejść ... :p



U mnie dzisiaj był brat i mówił coś do mnie ja się ślepo patrzyłam w tv i ani nic nie wiem co oglądałam ani co on do mnie mówił :| aż się zapytał czy coś nie tak czy się obraziłam na niego :]



Mam wrażenie że wszystkie dopadają takie dni :p hihi pewnie dopiero jak zaczniemy robić wyprawki to nam uśmiech na twarz wróci;P

a tak apropo znaleźliśmy dzisiaj w końcu mieszkanie !! :D jedyna rzecz która cieszy , Co prawda dwa a nie trzy pokoje tak jak był zamysł ale praktycznie do wprowadzania :) Do zrobienia praktycznie czysta wykończeniówka czyli malowanie zakładanie płytek drzwi :) no i oczywiście mebli :p sama przyjemność :) Od jutra zaczynamy załatwiać formalności :)

No i dostaliśmy nosidełko z wkładką dla niemowlaka i wanienkę :) póki co zostawiliśmy u moich rodziców bo tu nie miałabym gdzie trzymać :p hihi :)


Co do naszej tabelki która powstała, może wysyłajcie priv do Deszczyk( nie wiem jak napisać- może lepiej brzmi do naszego Deszczyka?) info z płcią bo zaraz nam się wszystko pokiełbasi :p


i o najważniejszym nie napisałam :p dzisiaj jak kichnęłam chyba dwa razy pod rząd to chwile później poczułam że coś się rusza w brzuchu ! i na bank nie były to jelita bo ich ruchy rozpoznaje :p aaa :p:D

Heh ja też od 4 czy 5 dni mam tak, że chyba czuję ruchy małego. Jak leżę wieczorem to mam takie pulsowanko w jednym miejscu,a za chwile pykanie:tak: Oficjalnie nie mówie nikomu, bo tak naprawdę nie wiem co to jest, ale to chyba to :tak:

Witam dziewczeta :)
U nnie pogoda idealna chlodno pochmurno ale bez deszczu :) Tak w sam raz dla ciezarnej zawsze lepiej czulam sie bez slonca, w przeciwienstwie do innych majacych handre z powodu jego braku ja zawsze jestem pelna energi w pochmurne dni a z nadmiaru slonca boli mnie glowa pewnie dlatego ze cierpie na migrene a jasne swiatlo ja nasila, ale musze przyznac bo widze tak piszecie o bolach glowy od kiedy jestem w ciazy juz nie mam tak czestych napadow jak przed :))) Ale zdarzaja sie niestety probowalam wziasc wtedy apap ale maly odrazu dal mi do zrozumienia ze niechce sie faszerowac lekami i odrazu tabletke zwrocilam,wiec cierpliwie znosze te bole wyklinajac wtedy caly swiat ale dla mojego maluszka scierpie wszystko :) A jak dowiedzialam sie, ze to chlopczyk o ktorym zawsze marzylam to w zlym nastroju czy bolu glowy zawsze mysle o nim i wszystko przechodzi :)))

Mam pytanie czy zaczelyscie juz kupowac jakies ubranka dla maluszkow? Bo u mnie w domu jak uslyszeli o wnusiu to zaczol sie szal i mama z siostra juz mi pol wyprawki skompletowaly a to cos kupily a to znajoma cos dala po synku itd ;p

Ps zastanawiam sie ostatnio bo coraz badrdziej kregoslop daje mi w kosc nad zakupem poduszki specjalnej do spania moze macie jakies opinie na ten temat czy oplacalny wydatek? bo nie ukrywam,ze drogi a nie wiem czy wart swojej ceny?

Ja mam całe 2 worki ciuchów dla chłopaka, ale taki w większości większych dla 4 miesiące w zwyż, dla niemowlaka mało jest. No i ogólnie nie jest wcale dużo, nie mam bucików żadnych, no i kombinezon bedzie trzeba z 2 razy kupić, bo zima bedzie przeciez. Ja poki co kupiłam czapeczkę, spiochy z kaczuchą rozpinane w kroku i drugie białe z krótkim takie bawałniane. Pewnie jeszcze coś pokupuje :) Póki co tak nie szaleje, bo chce być na 100% pewna, że bedzie chłopak

Hej dziewczyny widzę że nie ja jedna obudziłam się w podłym nastroju. W nocy nie mogłam spać gorąco jak w samym piekle 30 stopni myślałam że ugotuję się. Czekam na to załamanie pogody które powinno przyjść dziś lub jutro. Dodatkowo obudzili mnie robotnicy pod oknem bo zaczęli przepoławiać kostki chodnikowe o 7 rano!!!!(mają opóźnienie powinni skończyć 24 lipca:wściekła/y::wściekła/y:) Mam ochotę kupić sobie strzelbę i zacząć strzelać do ruchomych celów:wściekła/y:.
Współczuje Szylwias dentysty ja mam do robienia zęby ale najbliższy termin dopiero pod koniec września :zawstydzona/y:. Kocham NFZ:crazy:.
Mimo mojego podłego nastroju życzę Wam miłego dzionka ;-).

Ja z zębami robiłam porządek w zeszłym roku, wiec moge powiedziec, że mam spokój. Jade tylko w śierpniu, bo mam malutką dziurke w jednym zębie i dodtakowo piaskowanie chce sobie zrobić, bo ostatnie miałam właśnie w tamtym roku.
 
reklama
Witam Ja również się dołączam ze złym humorkiem A wszystko przez pogodę Dla mnie jest za gorąco ,za duszno Nie mogę sobie znalezć miejsca w domu
Jak ja bym chciała kupować już wyprawkę Czekam ino mi gin powie co będę miała i od razu zaczynam kupować Mam nadzieję że jak do niego pójdę 2 sierpnia a będzie to 15 tydz. to już się dowiem Jak myślicie nie będzie to za wcześnie Moja kumpela mi powiedziała że jej gin powiedział już w 12 tyg że będzie chłopak Hmmm jakoś mi się to dziwne wydaje Może pomyliły się jej tygodnie
A ja mam wizytę kontrolną u dentystki w przyszłym tyg Mam nadzieję że nic tam złego nie wynajdzie
 
Do góry