reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Natal ja wczoraj też miałam mega ból głowy, ale zawsze tam mam po wizycie u gina, chyba stres mi wychodzi. Ból jest straszny aż mnie od tego mdli:baffled:
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny.

Ja podobnie jak natal84 wczoraj walczyłam z bólem głowy,ale przegrałam,co ciągle mnie boli:no:
Dobrze,że dziś muszę tylko teraz na chwilę wyjść, a potem siedzę w domku. Obiad szybki,co naleśniki z truskawkami,choć ja mam chęć tylko na chlebek z musztardą i takie będzie śniadanko:szok:

Póki co zmykam i miłego dnia Wam życzę.
 
Kurde znowu zaczyna mnie bolec , nos mam pelen krwi i powiem wam ze z wyjscia dzis rezygnuje bo sie boje.
ewunias oczywiscie juz klikam!!! :tak:
 
Cześć :)

Długo się nie odzywałam ale jestem na bieżąco ...

Dopada mnie jakiś niewytłumaczalny smutek.... Wszystko jest ok i sama nie wiem czemu tak się dzieje :( dlatego też nic się nie odzywam...

Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki i zdrówka dla mam i maleństw ! :*
 
Hej :-D
U nas dzisiaj duchota taka, że szok :no:. Nawet nie byłyśmy jeszcze na spacerze.

Ooollcciiaaa nie tylko Ty tak masz ;-). Ja też mam dni, że dopada mnie dół i najlepiej wtedy siedziałabym i patrzyła w ścianę. Będzie dobrze :tak:

Dorotqua udanego wypoczynku :-D. My jedziemy 6 sierpnia na 5 dni też nad morze. Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że pogoda będzie ok :cool:.

Miłego dnia :-D
 
Kropka87 gratuluję chłopczyka! fajnie że tak wcześnie udało się podpatrzeć. ja miałam usg w poniedziałek i nic nie było jeszcze widać. teraz muszę do połówkowego czekać, czyli do września. mi to zupełnie obojętne czy chłopiec czy dziewczynka będzie.
 
reklama
Hej dziewczyny. Tak sobie czytam,co tam u Was i widzę,że nie tylko mnie dopada czasami fatalne samopoczucie:baffled:
Dziś,to się tak umęczyłam,że szok:szok: Łeb mnie boli od rana. Do tego mam jakiś taki dziwny niesmak...Nie są to mdłości,ale cokolwiek bym nie zjadła,to jakoś mi tak źle.Efekt jest taki,że mało,co jem. Waga nadal stoi w miejscu.Mam nadzieję,że to nie zaszkodzi maleństwu:sorry2: Nie mogę się pozbierać.Na nic nie mam siły,nawet gadać mi się nie che...Czy to się kiedyś skończy?
Ja wiem,że tak,ale nie lubię takiej siebie.Dzieci mnie potrzebują.Posprzątać i ugotować trzeba,a mnie jakby ktoś przemaglował:baffled:
No to se po marudziłam...ale wiem,że Wy zrozumiecie:zawstydzona/y:
Trzymajcie się.
 
Do góry