reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

HEj kochane,
wybaczcie, że nie piszę, ale od wtorku jestem na spontan wczasach w górach:) czuje się cudownie...mam nadzieję, że nadrobię jak wrócę w niedzielę


Pozdrawiam trzymajcie się cieplutko
 
reklama
Dziewczyny, troszeczke naczytalam sie w necie na temat tego jak liczyc tygodnie ciazy. I ile osob, tyle opini. Czy jezeli wiek ciazy to 9 tydzien i 5 dzien to znaczy ze jestem w 9 tygodniu ciazy czy w 10? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?

A tak na mrginesie wiekszosc kalkulatorow ciazy opiera sie na z zlych algorytmach. Sprawdzilam wiekszosc z nich i okazalo sie, ze przy wprowadzaniu tych samych danych wychodzily mi rozbiezne wyniki (inne daty porodu, zaplodnienia itd)
 
m_monia: Jeśli wiek ciąży to 9t i 5d to jesteś w 10 tc (9 tygodni skończone, 9t i 1d to początek 10t). Większość kalkulatorów oblicza wiek ciąży według reguły naegelego. Być może niektóre opierają się na średniej długości cyklu i terminie owulacji.
 
Dziewczyny a za mną chodzą paluszki rybne meksykańskie i frytki jem je na obiad już 3 dzień. A najchętniej bym jadła nachosy pikantne z dipem serowym mniam mniam:-D:-D. Te paluszki rybne pachną troszkę i smakują jak nachosy :-):-). Mmmm już mi się pieką w piekarniku i frytki i paluszki mniam. Tylko nie udało mi się dostać dobrej surówki do kompletu:zawstydzona/y: no nic przeżyję jakoś :-D
 
Dorotqua mi też frytki chodzą po głowie, kupiłam dobry sosik czosnkowy do nich parę dni temu tylko się nie potrafię zabrać za nie, bo dziennie mama przywozi mi obiad i jest tyle jedzenia, że nie chce mi się nic robić, ale zjadłoby się ;-)
 
hehe widze ze nie ja jedna, skusilam sie i kupilam w garmzerce kilka na wage w Piotrze i Pawle i byly niedobre :(
oj ja tez mrozona kupilam wiec sie okaze.....

Marzenixx a ja właśnie byłam u mamy i patrze a tu pierogi z borówkami mmmm no i jak tu nie zjeść ?:-D:szok: podebrałam trochę młodszej siostrze na pewno zrozumie hehe :-)
to wszystko przez Ciebie !!!!:-) narobilas mi jeszcze wiekszego smaka ze wsiadłam w samochód, małego pod pache i kupiłam 2 opakowania ! fakt ze mrozone no ale zobaczymy, a najgorsze jets to ze przy okazji kupiłam kluski śląskie bo mnie naszła na kluski ze smazoną cebula i teraz nie wiem co zrobic czy z jagodami czy z cebulką!!:szok::szok:

a ja skuszę się na truskaweczki z jogurcikiem,mniam:-)
truskaweczki dstałam od tescia z działeczki ale jakoś nie mam ochoty, zdecydowanie wole czereśnie :tak:

HEj kochane,
wybaczcie, że nie piszę, ale od wtorku jestem na spontan wczasach w górach:) czuje się cudownie...mam nadzieję, że nadrobię jak wrócę w niedzielę

o jak zazdraszczam takiego urlopiku!! wypoczywaj ile sie da !:tak:

Dziewczyny a za mną chodzą paluszki rybne meksykańskie i frytki jem je na obiad już 3 dzień. A najchętniej bym jadła nachosy pikantne z dipem serowym mniam mniam:-D:-D. Te paluszki rybne pachną troszkę i smakują jak nachosy :-):-). Mmmm już mi się pieką w piekarniku i frytki i paluszki mniam.

ooo to tez bym zjadła, o rany ale mi slinka leci, na wszytsko mam ochote....:zawstydzona/y:
 
przydalby sie watek o jedzeniu:) może zlitowalybyscie sie nad tymi ktore nie moga patrzec na jedzenie...naprawde zazdroszcze mozliwosci zjedzenia frytek...nawet nie chce sobie wyobrazac co b sie dzialo jakbym takowe zjadla:) zameczycie mnie tymi waszymi opowiesciami :)
 
reklama
Dziewczyny normalnie jestem taka szczęśliwa!!! Dzisiaj zadzwonił do mnie mój znajomy jego żona jest ginem, otworzyła nowiuścki gabinecik. Byłam dzisiaj u nich na kawie i zrobiłam mi usg za darmo i mam 4 albo 5 fotek, ale ich nie wkleje, bo nie mam tutaj jak. Dlatego też nie piszę w wizytkach. Otóż apopo's liczenia tygodni ciąży mówie jej, że jestem w 10 tygodniu na to ona mi wytłumaczyła, że ginekolodzy liczą pełne tygodnie i jak to jest 9 t i 2 dni, to mówimy 9 nawet jakby był 9 i 6 dni. No więc zrobiła usg, obejrzała jajniki wszytsko z 20 minut mi mówiła co i jak :) Dzidziol ma móz na swoim miejscu, dużą głowe i już są malutkie 2 rączki i 2 nóżki, nawet nimi poruszał :D Tentna nie słyszałam, bo powiedziała, że jak niedawno słyszałam to nie ma co stresować malucha, bo doppler szkodliwy na dłuższą mete. Ufff ale ulga... Najlepsze jest to, że w przyszłym tyodniu znowu zobacze malucha :D Termin wg usg 24 styczeń
 
Do góry