reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Po obiado-kolacji. Najedzona, teraz czas na prysznic i do wyrka odpoczywać przed tv. Może luknę na jakiś fajny filmik. Zobaczymy co ciekawego dzisiaj w programie :-)
I o 22.30 jak zwykle na TLC program PORODÓWKA :tak:
To do usłyszonka później...mykam myju :happy: relaksik.
 
reklama
Magda_z_UK - super, że dochodzisz do siebie:) Zobaczysz, wkrótce zapomnisz o cesarce. A córcia może Cię testuje? Na pewno jej przejdzie i szybko się przekona, że cała Trójka dla mamy jest najważniejsza:)

Ja już na dziś zmykam z forum. Zajmę się mężulkiem:) Jakby się co działo, w co wątpię, Biłka da Wam znać:)

Czy w Waszych szpitalach obowiązuje zakaz odwiedzin z powodu grypy? Mój lekarz coś wpominał, ale mam nadzieję, że zakaz nie dotyczy ojca dziecka:)
 
Jakos szybko mi ten dzien zlecial Dzisiaj zrobilam ogorkowa Juz sie wykapalam i leze sobie w pizamce pod kocykiem przed tv Oj nie dlugo takie lenistwo sie skonczy Urodzi sie Julcia to nie bede wiedziala gdzie rece wlozyc ;-)

Dziewczyny widze ze wiekszosc z Was jeszcze nie rozpakowanych ma jakies objawy zblizajacego sie porodu ,jak nie sluz, to bol brzucha jak na okres, to rozwarcie Hmmm martwie sie bo ja nic nie mam:eek: Oj cos czuje ze przenosze

Madzia ja to mam wrazenie ze Ty to jestes taka prawdziwa Matka Polka jak to mowia Trojeczka dzieciaczkow a Ty to wszystko potrafisz ogarnac Nie poddajesz sie Wszystko robisz ze spokojem Nawet to spojenie nie bylo dla Ciebie jakims tam problemem Najwazniejsza jest dla Ciebie rodzinka :-)Ino pozazdroscic takiej postawy I oczywiscie brac przyklad z Ciebie :-)

ala u mnie w szpitalu jest zakaz odwiedzin Nawet mezowie nie moga :no:
 
hej kochane :)

my juz po kąpieli Olek zrelaksowany taki, ze nawet butli nie wypił tylko troche pocmokał i zasnął :eek:

ala1911
u mnie położna powiedziała, że dzieć musi mieć skończone 2 tyg. i można wystawiać na świeże powietrze. Ja wystawiłam go wczoraj i dzisiaj na 15 minut a jutro moge isc juz z nim spacerowac po dworze ale też nie dłużej niż 30 minut i nie moze byc ponizej -10C. Tak wiec mam nadzieje ze pogoda sie na tyle nie skiepści i uda mi się już jutro wyskoczyć na spacer :)

magda_z_uk świetnie sobie radzisz kochana, a córcia w końcu przyzwyczai się do nowej sytuacji. Dużo zdrówka dla Ciebie i całej gromadki :*

bilkabdg
miłego oglądania PORODÓWKI :) jeszcze chwila i sama zagrasz główną rolę :-)
 
ala1911 u mnie też w rodzinie panika jeżeli nie odbieram telefonu :-D każdy od razu dzwoni do męża żeby sprawdzić czy aby nie rodzę.. :tak:
magda z uk podziwiam że masz tyle siły i fizycznie i psychicznie.. miejmy nadzieję że z każdym dniem będziesz lepiej się czuła ;-) super że maluszek taki kochany a dziewczynki też pewnie dojrzeją z czasem i będzie już tylko lepiej!
biłka ja juz tej porodówki na tlc nie ogladam bo i tak już panikuję :-D a jak obejrze jeszcze jeden odcinek to będzie jeszcze gorzej :-D


a ja chwilkę się relaksuje bo umęczona już dzisiaj jestem.. i spuchnięta :-(
zajrzę jeszcze później bo póki co padam z nóg..
 
EmiliaM, Czarni, Indziorka, Aninek, Alice88 ogromne gratulacje z okazji narodzin dzieciaczków :tak::-D

U nas wszystko ok. Oleńka trochę urosła i ogólnie jest grzeczniutka. Ostatnio nam Internet nawala, a widzę, że tutaj produkcja stron pełną parą :tak:

Pozdrawiam i mamusiom nierozpakowanym życzę lekkich porodów i postaram się odzywać częściej ;-)
 
Witam ciężaróweczki i już nie ciężaróweczki
Byłam na badaniach i już trochę lepiej z tym moczem. Leukocyty spadły trochę, jest ich na poziomie 8-12.
Wczoraj po nieprzespanej nocy, pierwszy raz chyba płakałam w tej ciąży i to 2 razy. I to przez głupoty.

Super, że już świeżoupieczone mamusie wracają na forum. Bo nas nierozpakowanych już garstka.

Agagaga spokojnie, u mnie też brak jakichkolwiek objawów zbiżającego się porodu, zero skurczy, zero bólu brzucha, żadnego czopa, zero rozwarcia, szyjka zamknięta jedynie chodzę do toalety chyba co pół godziny, ale to też przez te tabletki co biorę na mocz + 1,5L wypitej wody mineralnej dziennie.
Ala moja to już mnie codziennie nawiedza telefonem do południa, teraz jej wysłałam fotki córci z karnawału i drydnęłam, więc podniosłam jej ciśnienie, bo myślała, że może coś się dzieje :-D
 
Ostatnia edycja:
Kobietki ja się witam....


Serdeczne gratulacje dla Indziorki, Aninek, Emilii, Alice 88 - wracajcie do pełni sił i cieszcie się maluszki....


Rybeńki ja może w pt nadrobię, a teraz co u nas:


Borysek nie śpi w nocy od północy do 5,6...co oznacza, że jest ciężko....
Ogólnie połóżna stwierdziła, że jest jeszcze żółty i jutro zamówię lekarza, wolę stówę zapłacić niż go po przychodniach ciągnąć i zarażać paskudztwami, przynajmniej teraz...Już po 6tym tygodniu bez stresu pójdę...


Ściskam Was mocno....
 
reklama
Do góry