reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam sie z wami, moj synek ma ponad 4,5 miesiaca :) nie przyszlo mi do glowy zeby sie wczesniej tutaj do was dolaczyc, bo mieszkam w Holandii i tylko dla watku "Mamy z Holandii" zalogowalam sie na baby boom :) a teraz doszlam do wniosku, ze warto poszukac takze innych tematow :) Moj synek przyszedl na swiat 4 lutego, waga 3330, teraz ma ponad 8kg i 70cm :szok::-D
 
reklama
TheHague pocieszam Cię, że moje dziecie mając 4 miesiące i tydzień ważyło 8400g :-D a że jest dużo krótszy - miał ok. 60cm, to wyobraź sobie jaki jest klusek. Teraz waży coś między 9,5 a 10kg i ma ok. 65cm długości. A pomyśleć, że to wcześniak :rofl2:
Pozdrawiam
 
ch_aga o matko, to faktycznie grubasek :-) a Twoj Oluś tez na piersi? ja niestety musze odciagac mleko laktatorem, bo moj Tomus nie chce lapac za piers.. No i tak wyrosl na mojej smietanie haha :)))
 
Tak, my na piersi, chociaż już od pewnego czasu są i słoiczki i mleczko mod. i soczki ale pierś nadal jest.
Pozdrawiam
 
No ja tez od 4 miesiaca wprowadzilam owoce i soczki od czasu do czasu i raz na dzien lub raz na dwa podaje mleko modyfikowane, bo mleka swojego mam coraz mniej :( no ale mowi sie trudno.
 
MegiPegi, zdradź w jaki sposób nauczyłaś małego zasypiać?
Ania789, fajnie, że wszystko w porządku.
TheHague, witaj:-). Moja córcia miała identyczną wagę przy urodzeniu, ale teraz to jeszcze takiej nie ma:no:
ch_Aga, a twój synek jaki duży, no no no

Moja Nikolka tak dzisiaj mało w dzień spała, że wieczorem już po 19tej zasnęła. Ciekawe o której mi jutro pobudkę zrobi:-D
 
U mnie mm tylko przed snem, bo wtedy przesypia 5-6 godzin a po cycu to czasem już po dwóch godzinach się wybudzał. Ja już bym chciała zakończyć karmienie, ale jesteśmy na etapie ząbkowania i czasem tylko przyssanie się do piersi przynosi Olkowi ulgę. Ale już teraz nie mam takiego parcia na karmienie jak przy pierwszym dziecku. Chociaż nie ukrywam, że w nocy ułatwia mi to życie :happy2:
Pozdrawiam
 
Kiedyś u mnie też było tylko do snu MM, no i z czasem zrobiło się tylko mm, bo cyc to zawsze było za mało i nie leciało jak się chciało :) troszkę tęskno mi za tym szczerze powiem :)
 
reklama
Do góry