reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Marciaa...i na Ciebie przyjdzie kolej:D

Aniaa...już bliżej niż dalej:p

Anisia...u mnie dziś to samo...młoda od 23 budziła się co godzinę..spać nie chciała, jeść też specjalnie nie i wisiała mi jedynie na cycu..nad ranem zasnęła na 2 godziny i dopiero teraz znów śpi:p

Malutkans:) witaj w domu!:) przynajmniej sobie odpoczęłaś, ale i tak współczuję:/

Lajtway..ojejku! nie wiedziałam o chorobie Małego...współczuję!:( ale dobrze, że już ok...nastresowałaś się pewnie, co?
 
reklama
jejku, a my dzis mielismy jechac po Wojtaszka;/ a my dalej bez auta (juz 2 tydz) jeszcze Tesciowa u ktorej jest Wojtaszek złamała obojczyk, naszczescie siostra Ł. tam bywa wiec cos pomoze ale ja sie obwiniam że zamiast po niego jechac i nie robic problemu tesciowej to przez ten mróz nie mozna sie nigdzie ruszyc...

Marcia: jeszcze bedziesz mowic a byl taki spokoj:)
Aniaa.. a ja juz myslalam ze ty rozpakowana;)
Malutkans: super ze jestes juz w domku, wlasnie powiedz czy jak ciebie zabieraja do szpitala to dziecko moze isc z toba? czy zostaje w domu?

ale ja wam wspolczuje tego nocnego wstawania, ja jak mloda klade o 22 (zasypia) to wstaje w okolicach 5-6 (dzis nawet 6.30).
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynyyy, czy Was też zajebiście bolały lub nadal bola sutki? Mała ładnie je, ale sutki mnie wręcz pięka.

Mała jest już ze mną w pokoju. Odłączyli jej fototerapie godzinę temu:)
 
Tylko Alce samoistnie wody nie odeszły tylko położna jej przebiła :) jej Franio ma 60cm długości :)

Gosia może wyslij swojego lubego po nakładki na piersi np. aventu jak juz nie mozesz no i smaruj mascią

Aninaaaaaa no jesteś :)
Malutka dobrze, ze Cie wypuścili
 
a maluch nie będzie pobudzony za bardzo po kofeinie jak taka normalna kawa?

jedna filizanka na pewno nie zaszkodzi:tak:

hej wam :) wypuscili mnie juz do domu :-):-):-) ale musze dalej brac antybiotyki.... i mam zamiar tam juz nie wracac!!!
najgorsze jest to ze Fabianek musial isc do domu bo mialam tak wysoka goraczke ze nie umialam sie nim zajac lezalam plackiem i plakalam ja sobie i Fabianek sobie. no ale nareszcie juz w domu teraz probuje wejsc w tryb hihi bo w szpitalu ciagle spalam.
milego dnia

wspólczuje przejsc malutkans:-(

No jak Alka sie rozpakowała, to juz teraz i reszta szybko sie posypie na pewno :tak:
 
Dziewczynyyy, czy Was też zajebiście bolały lub nadal bola sutki? Mała ładnie je, ale sutki mnie wręcz pięka.

mnie tez bolaly, ale kupilam specjalna masc na sutki, super ulga po niej- moze tez jest w polsce- musiszpopytac w aptece

witam
anina, marcia-
trzymam kciuki za rychle rozpakowanie!!!:tak:
 
a maluch nie będzie pobudzony za bardzo po kofeinie jak taka normalna kawa?

hej wam :) wypuscili mnie juz do domu :-):-):-) ale musze dalej brac antybiotyki.... i mam zamiar tam juz nie wracac!!!
najgorsze jest to ze Fabianek musial isc do domu bo mialam tak wysoka goraczke ze nie umialam sie nim zajac lezalam plackiem i plakalam ja sobie i Fabianek sobie. no ale nareszcie juz w domu teraz probuje wejsc w tryb hihi bo w szpitalu ciagle spalam.
milego dnia

Dziewczynyyy, czy Was też zajebiście bolały lub nadal bola sutki? Mała ładnie je, ale sutki mnie wręcz pięka.

Mała jest już ze mną w pokoju. Odłączyli jej fototerapie godzinę temu:)

Goska, bolace sutki są efektem złego przytawiania niestety - popracuj nad tym (nie masz tam jakiejs poloznej laktacyjnej?)
 
Gośka:) mnie bolały przez pierwsze dwa/trzy dni:) a teraz już spokój jest:):):) a na prawdę mam wrażliwe sutki:) ale jeśli to dla Ciebie duży dyskomfort to spróbuj nakładki:):) a żółtaczka szybko minie:) zobaczysz:) dobrze, że ją naświetlają:):)

Krupka:) bolące i piekące sutki to nie tylko efekt złego przystawiania:) w ślinie znajdują się enzymy trawienne, które podrażniają sutki zanim te się nie przyzwyczają:):)

Asteria:D zdradź swój sekret:D:D:D
 
Hej dziewczynki,
Dopiero terz mogę do Was zajrzeć, ale oczywiście nie dam rady nadrobić.
Szkoda mi stracić każdej minuty, którą mogę spędzić z Amelcią bo ona tak szybko rośnie i zmienia się, że nie chcę nic stracić :tak:.
Muszę się Wam przyznać do czego, jestem wyrodną matką. Właśnie przeczyściłam moje dziecko na wszystkie mozliwe sposoby. Nie karmię piersią więc robimy mleczko i zawsze robiliśmy na polecanej dla niemowląt wodzie mineralnej, a wczoraj woda się skończyła i zrobiłam na innej, z filtra Brita (pediatra mówiła, że można) i sprawiłam mojemu dziecku rozwolnienie i wymioty. Taki ma wrażliwy brzuszek na wszelkie zmiany. Na szczęście już jest dobrze, mąz rano leciał po wodę i na tym mleczku jest ok. Ale musze Wam powiedzieć, że mała jest idealnym dzieckiem, nie skarży się, nie płacze (no chyba, że coś chce), nawet jak wyciągałam z noska jakąś "kozę" to nie płakała. Kocham ją nad życie i sprawiłam jej taki dyskomfort :-(.
 
reklama
co sądzicie o braniu dziecka do CH, duzych marketów? nie mówię o takim noworodku ale jak juz będzie miał kilka tygodni?
Marcia, aniaa za szybkie rozpakowanie trzymam kciuki
 
Do góry