reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Łał Alka! Franio się zdecydował :-) trzymam kciuki

A mój Janek skończył dzisiaj o godz. 19:00 miesiąc i tym samym przestał być noworodkiem:-)
A mnie się wydaje że to było wczoraj, no może 10 dni temu...
 
reklama
mi polozna pow ze do 6tyg jest noworodek :)

Alka napisała ze ja... bbaaaardzo boli....bidulka...

co z aninaaaa halo zyjesz?

sama zostalam juz? :szok: ja chce pon i skierowanie
 
Hej. Zmieniono mi sale wobec czego mam znów net.
Melduję się. Mamy żółtaczkę. Werusia w inkubatorze a mi przykro. Poród opiszę już z domu. Tyle tylko co chciałam rzec, ze opieka na Madalinskiego na porodówce idealna.pomocni wszyscy. S dzielny i kochany.
Alka urodziła, kto jeszcze został?
 
Witam się! No Alka w końcu urodziła, super:-) Ciekawe co z aninaa...Marcia​ doczekasz się i ty w końcu musi ten twój synek na świat wyjść:) Nasza noc dziś fatalnie:/ Kacper co godzina dosłownie chciał jeść, marudny strasznie. Teraz nie jest w sumie lepiej, dziś mi normalnie ręce opadają. Żeby ta pogoda była normalna to chociaż na spacery byśmy chodzili, to dla niego lepiej by było.
 
no nareszcie :) Alka pękła :) ciekawe jakie wrażenia :p
Marcia spokojnie,jeszcze sama nie jesteś. mój mały się jeszcze nigdzie nie wybiera. jest taki mały problem w postaci nie schodzącej główki. spędzam kilka godzin dziennie w szpitalu,dobrze że mam blisko to nie muszę tam leżeć. wczoraj moja gin po badaniach stwierdziła ze jeszce damy małemu szanse i nie będziemy kombinować. ciekawe co powiedzą dzisiaj.
aha a co najważniejsze znamy już przyczynę tego przeterminowania. mój termin porodu został przesunięty z 28 stycznia na 1 lutego. i tego terminu teraz lekarze się trzymają. ale spokojnie,jak już urodzę-bo kiedyś to nastąpi to dam znać :)
 
hej wam :) wypuscili mnie juz do domu :-):-):-) ale musze dalej brac antybiotyki.... i mam zamiar tam juz nie wracac!!!
najgorsze jest to ze Fabianek musial isc do domu bo mialam tak wysoka goraczke ze nie umialam sie nim zajac lezalam plackiem i plakalam ja sobie i Fabianek sobie. no ale nareszcie juz w domu teraz probuje wejsc w tryb hihi bo w szpitalu ciagle spalam.
milego dnia
 
reklama
witam,
anisia mnie strasznie wkurza ta pogoda. Uziemienie trwa już dwa tygodnie. Nie wychodzimy na spacer, a byłoby to dobre dla mnie i dla Julki. Siedzenie w domu jest dołujące. Czasem jak jest zmiana przy małej mogę pobiec choć do sklepu.
marcia alka się w końcu doczekała to i na ciebie też już pora :tak:
malutkans dobrze, że wróciłaś do domu
 
Do góry