reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Krupka: ja niestety mam umowe na czas okreslony... tak wiec u mnie odpada - bo chcialabym zeby mi ja przedluzyli.
z wlasnego doswiadczenia wiem ze juz nigdy nie zostawilabym dziecka z babcia (przynajmniej tesciową) bo ona juz mi wojtaszka wychowywala... i to byl jeden z bledow jaki moglam zrobic... dziecko poprostu bylo by dalej traktowane jak niemowlak gdyby dalej sie nim zajmowala... dopiero po wyprowadzce Wojtuś zaczol jesc łyżka, spac sam(bez awantu) i wiecej mowic..
 
reklama
Ja z Szymonkiem siedziałam pół roku potem wróciłam na uczelnię na 2-3 dni w tygodniu, przez miesiąc siedziała z małym moja babcia potem zaczęły się wakakcje, trochę siedziała z małym moja mama i zaczął się remont na uczelni - przymusowe urlopy!!! Bo nie było gdzie badań prowadzić.
A od października młody poszedł do niani - cudowna kobieta ale dla dziecka do ok 2 lat - potem juz trochę gorzej.

Teraz nie mam pracy i muszę szukać więc ode mnie zależy kiedy. Tym razem chciałabym zostać w domu ok roku. Ewentualnie jakaś dorywcza praca.
 
Witam sie po powrocie. bez szans na nadrobienie Was:-D, ale choc przeczytałam która sie rozsypała- ale poleciałyście .... to co została Alka sama:-p?
Ale Ciebie aninaaa to tez tu widze jeszcze 2w1.

Asteria u mnie to samo- babcia nam tak rozwaliła Kubusia ze az o wizyte u psychologa zahaczyło:no:.
teraz jedyna opcja to złobek, ale nie widze tego 7 mczniaka w takim miejscu:baffled:. niestety wychowawczy jest bezpłatny a z 1 pensji ciezko bedzie i raczej nie damy rady:-(.

--------
poród opisze w odpowiednim poscie, ale kazdej takiego łatwego życzę:tak:
---------
gratuluje wszystkim rozpakowanym- widze ze poszło wszystkim gładko- super!
 
Ostatnia edycja:
ja licze na panstwowy złobek, inaczej tez sie nie opłaca mi, a niestety niania to 800-1000 zł i nie znam nikogo zaufanego:-(
 
ja licze na panstwowy złobek, inaczej tez sie nie opłaca mi, a niestety niania to 800-1000 zł i nie znam nikogo zaufanego:-(

u nas o Panstwowym moge zapomniec, bo dostac sie to graniczy z cudem... jak zrobilam test i dowiedzialam sie ze jestem wciazy juz powinnam podanie skladac o przyjecie dziecka;/;/

witaj asiuk :) tak, ja jeszcze 2w1 i nie zapowiada się na zmianę :) pewnie do 6 lutego spokojnie dociągnę :)

Bardzo lubie date 6.luty... moj małż sie oswiadczył w tym dniu... :p:)
 
Ostatnia edycja:
moja mam ma 6 lutego urodziny,a tego dnia mam się zgłosić na wywołanie jak się samo nie rozkręci. tak więc może prezent będzie z głowy :p
 
heja

i ja w dwupaku. Ani jednego skurczu:no::crazy: czemu?:-(
jutro ktg, odebralam morfo. Wreszcie hemo mi wskoczyła na normalne tory i ginek bedzie zadowolony :)

asiuk welcome back
 
reklama
u mnie sytuacja wyglada tak: skurcze co 30, 20 10 i tak w kolko. strasznie nieregularnie, ale przybieraja na sile. pewnie dzis w nocy pojade na porodowke:blink:. Czop caly czas odchodzi po kawaleczku.
---------------------------------
Pozdrawiam:-)
 
Do góry