reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

hej dziewuszki :)
to się niektóre wyłamały hihi :-p
Lajtway a Tobie jeszcze raz gratuluję tak udanego i bezbolesnego porodu :-)

mój Szkrabik dzisiaj pospał od 24 do 5 rano :-D:-D oby częściej tak spał :-D

zimno jak diabli u mnie.. dzisiaj ze spaceru nici :/ ma też śnieg dzisiaj padać :szok:
 
reklama
Hej stycznióweczki i możliwe lutóweczki ;-) Zaniedbałam się z forum ale podczytuje was tylko jakoś brak czasu napisać... ostatnio mieliśmy z Tomusiem kryzys z wagą i musieliśmy przejść na butle... :-( no ale cóż jak trzeba było to trzeba... pozdrawiam kochane Was a przede wszystkim wasze skarby:-) Te po tej stronie brzuszka i te jeszcze w brzuchu;-)
 
Hej dziewczyny!
Alka- jakimi głupawkami? Jesteś najlepszym poprawiaczem humoru na świecie!:tak: Myślisz że to nick tak działa? autosugestia może?
Anielka- no to życzę aby to było to, trzymam kciuki:-)
Asteria- mąż to jednak wie jak poprawić humor żonce. Fajnie ze zdjecia udane- będziecie mieli ekstra pamiątkę

A ja cierpliwie czekam na wyniki posiewu z uszka i opis zdjęcia RTG. Zobaczymy co tam się okaże. Mam nadzieję że nic strasznego tylko niegroźna infekcja- trzymajcie kciuki. Ech, że też młoda musiała przynieść te ustrojstwo ze żłobka tuż przed porodem...:-(
Malutki je ładnie z piersi, szybciutko się najada. Dziś dostałam go na trochę do sali na przytulanki:-) nie płacze, nie grymasi, patrzy tylko tymi swoimi niebieskimi gałami i stroi minki- przekochany chłopak.
 
hola hola, styczeń ma 31 dni czyli jeszcze 2 dni, żeby być styczniówką.

Anielka, wieeeelkie dzięki. Mamy ten sam termin, a u mnie nadal cisza.

Na 12:20 KTG, mogę nawet na nie nie iść, bo i tak wiem, co będzie. Muszę jeszcze iść na pobranie krwi i z siuśkami a przeziębionam, głowa boli i strasznie się czuję. No ale mus to mus. Załatwię to przed KTG, żeby jeszcze coś zjeść przed tym.
Jeszcze urząd - dopytać o becikowe i moja przychodnia - dopytać jak jest z położną.

Lecę więc. Odezwę się później.
 
Alka no coś ty:-) Na forum to ty się udzielaj jak najczęściej:) Po prostu wiem, jak bardzo chciałabyś Frania już mieć przy sobie no i ciekawa jestem jak ci minie poród itd, itp:)
 
no to mamy 30... i nic :/ zaczynam obstawiać nową datę porodu.może to będzie 6 styczeń? dzień urodzin mojej mamy :)
 
reklama
Do góry