reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Śmiałem się ze Strzygi ostatnio, że najpierw ona zablokowała styczniówki, a później Alka. Jednak z obserwacji dochodzę do wniosku, że Alka zablokowała tylko samą siebie :rofl2:
 
Alka zrob to co ja zrobilam z cora w ciazy - stanelam nad kolyska i powiedzialam: kiedy sie urodzisz-wyjdz wreszcie, wieczorem dostalam skurczy

teraz mialam isc do lekarza dokladnie 5 a mi sie tak nie chcialo i pomyslalam, ze moglby sie urodzic...
 
Witam w ten słoneczny mroźnyyyyy dzień.
Alka widzę, że presję na Ciebie wywierają bidulo...w końcu się doczekasz najdalej za tydzień tak mi się wydaje. Nie kazali Ci się zgłosić do szpitala po terminie, czy na ktg jeździć?
Mały dziś śpi z przerwami, to trochę usiądę do kompa. Dostałam dziś z pracy list z przyznaniem urlopu macierzyńskiego. Wyliczyli mi do końca maja. Potem napiszę pewnie podane o te 4 dodatkowe tygodnie, to na czerwiec będzie i zaległy urlop w lipcu się weźmie a potem to pojęcia nie mam, kto z Moim Maluszkiem będzie siedział:szok:.
 
Alice ja sama najpierw tę presję na siebie wywierałam...
Teraz wrzuciłam na luz - co ma być to będzie ... chciałabym już, teraz, zaraz ... ale nic na siłę ... W końcu muszę urodzić - inaczej się nie da - pogodziłam się, że będzie to luty ... myślę o dacie 2 luty, ale nawet jak będzie to inny dzień to też będzie dobrze... W końcu termin dopiero na dziś ... postaram się umówić z lekarzem na środę i zobaczymy co dalej ... Widocznie mój synuś chce jeszcze poczekać, zresztą nie dziwię mu się - zimno jest....

....

Zaraz zjemy z mężulkiem obiad, on pojedzie do pracy, a ja wybiorę się na spacer, przynajmniej na pół godziny, bo zimno... Muszę się jednak dotlenić, bo wczoraj nosa z domu nie wystawiłam ....

....

Zobaczcie jakie fajne - przydałby mi się taki wózko-rower na przyszłe lato, bo by bardzo lubimy rowerkami jeździć
405970_10150637021580407_55728020406_11091564_1525361222_n.jpg
 
Alice 4 tygodnie?? A to nie jest tak, że w 2012 roku przysługują 3 tygodnie a w 2013 dopiero 4 tygodnie?? Bo ja mam macierzyński do 6 maja więc jeszcze do końca czerwca muszę wrócić do pracy. Oczywiście będę składać wniosek o dodatkowy urlop a każdy tydzień ważny przy tak maleńkim dziecku :happy:
Pozdrawiam
 
Alice 4 tygodnie?? A to nie jest tak, że w 2012 roku przysługują 3 tygodnie a w 2013 dopiero 4 tygodnie?? Bo ja mam macierzyński do 6 maja więc jeszcze do końca czerwca muszę wrócić do pracy. Oczywiście będę składać wniosek o dodatkowy urlop a każdy tydzień ważny przy tak maleńkim dziecku :happy:
Pozdrawiam

teraz przysluguja nam 4 tyg dodatkowego...:)

a ja dalej krawie... juz nie wiem co mam ze soba zrobic... naszczescie za tydzien do lekarza... moze wreszcie cos powie dla czego tak dlugo przy wojtaszku krwawienie trwalo 2,5 tyg a teraz masakra 7 tydzien;/
 
reklama
a na wychowawczy nikt sie nie wybiera? Ja raczej skorzystam, bo jakos sobie nie wyobrażam takiego maluszka z kimś zostawić (babcie odpadają, bo wciąż aktywne zawodowo)
 
Do góry