reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

tez uwazam, ze babcia nie nadaje się do wychowania, ale dziecka kilkimiesięcznego komu innemu bym nie zostawiła - chyba, ze kamerami byłby dom naszprycowany ;-) Babcia niemowlakowi "krzywdy" nie zdaży zrobić (nawet rozpieścić zanadto), a obcemu jednak mimo wszystko trudno byłoby mi zaufać.

No witaj asiuk! Czekamy na Twój opis :tak:
 
reklama
anielka trzymam kciuki:-)

nie ma szans was nadrobic :) ja ciagle spie hihi a jak juz padam ze zmeczenia to wkracza moja mama:-p u nas narazie spokojnie moj T dzis poszedl do pracy wiec tak smutno.
 
No i wylądowałam wczoraj na patologii na Inflanckiej. Ze względu na czucie przezemnie słabszych ruchów lekarz zasugerował pozostanie i postanowiliśmy zostać. Od rana sporo badań szpital jak prywatna klinika wszyscy skaczą koło nas naprawdę teraz już wiem że było to dobre posunięcie. Dzisiaj miałam test oxy były skurcze ale znów cisza. Julcia waży 3380 i czekamy :-)
 
Witajcie, tak na szybko chciałam się przywitać ;)
My dziś wyszliśmy do domu, mały czuje się świetnie - aktualnie śpi ;)
Tatuś jest w nim zakochany ;)

Pozdrawiam!
 
Nierozpakowane mamy (a zwłaszcza Alka): w tym roku macie niepowtarzalną okazję urodzić 29 lutego :tak:
 
asiuk, bakaalia witajcie w domu ... niech Wam skarby zdrowo rosną

anielkaa Ty już nie czekaj do wieczora, tylko jedź od razu - już się pogodziłam z myślą, że na koniec zostanę only ja, Marciaa i aninaa :-D achhh no i Gośka ewentualnie, ale coś czuję, że ona też ściemnia i do jutra się rozpakuje:laugh2:

............

pół godziny spaceru i myślałam, że mi twarz odpadnie, masakra jakaś ... gdyby nie ten wiatr, to byłoby znośnie, ale tak to nie da się spacerować... jedyny plus taki, że z nosa nie leci, bo wszystko zdąży zamarznąć :-D:-D

P. kiepski żart - słoniem nie jestem, a to jeszcze 31 dni .... daj żyć :happy:
 
Ostatnia edycja:
nierozpakowane dlaczego dziś nie rodzicie? to taka ładna data urodzin (bo moja hehe)

ostatni rok z 3 z przodu, kiedy to zleciało? :szok: do 16.55 jeszcze mam 38 :-p
 
reklama
Do góry