reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

o! Citronka dobrze ze cie złapałam- zanim uciekniesz znowu powiedz jak to było z Twoją drugą ciążą- jeśli chodzi o blizne- bolała Cię?
Mnie ostatnio szczypie wew brzucha na dole tak jakby właśnie ta blizna wewnętrzna, z zewnątrz jest ładna i nie boli, nie szczypie, ale ta jakby wew. tak , ale ten ból jest szczypiący i jakby z 2 cm nad tą linią zewnętrzną.
--------------
udało mi się Was nadrobic no to sobie teraz pogadam:-D

Alka super Twój sen- misie Haribo będa moją podporą psychiczną na porodówce i jak coś to sobie zażyczę:-)

Gabryś usuwanie szwów w ogóle nie boli tak jak mówią dziewczyny- ja z brzucha sobie sama 3 wyjęłam.

Ten magiczny kocyk to dokładnie takie zawijanie jak można samemu zrobić ze zwykłego kocyka- ja to stosowałam u Jakubka i faktycznie kolki szybciej mijały i spał jak susełek o niebo lepiej. Fakt na początku miałąm dziwne wrażenie że dziecko knebluję, ale czytałam że dzieci czuję się tak znacznie lepiej i bezpieczniej- bo przypomina im to tą ciasnotę u nas w brzuchach jak miały. A jak za lekko zawinęłam i udało mu sie rozpakować samemu to od razu było budzenie się.
Ale może Anastazzja ten "magiczny kocyk" jest tak uszyty że łatwo ci będzie tak zawinąć Haniutkę, bo z kocyka zrobić mumię to trochę się trzeba było poduczyć ;-)

Kasia ja tez na porodówce 10 godzin miałam stereo z innych sal, a moja połozna za każdym krzykiem innej rodzącej mówiła mi "prosze się nie przejmować, niektórym kobietom to poprostu pomaga..."itp teksty-bardzo próbowała mnie uspokoić. Ale tym razem postanowiłam wziaść ze sobą mp3 i słuchawki:tak:, bo nie chcę się nakręcać negatywnie.

JustYs - mi się wydaje że wodniki są w zyciu "szczęśliwsze" niż koziorożce;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
o! Citronka dobrze ze cie złapałam- zanim uciekniesz znowu powiedz jak to było z Twoją drugą ciążą- jeśli chodzi o blizne- bolała Cię?
Mnie ostatnio szczypie wew brzucha na dole tak jakby właśnie ta blizna wewnętrzna, z zewnątrz jest ładna i nie boli, nie szczypie, ale ta jakby wew. tak , ale ten ból jest szczypiący i jakby z 2 cm nad tą linią zewnętrzną.
.

Nic mnie nie bolało mimo ze blizna była bardzo cieniutka (bo śwież sprawa).

To ja też mam do Ciebie sprawę; co myślisz o lekach z importu równoległego? Czy można spokojnie kupować?
 
Powiem tak- ja bym osobiście leków z importu nie kupowała jeśli bym nie była do tego zmuszona finansowo;-)choć wydaje mi się że (przynajmniej w naszej aptece) różnica w cenie była nie aż tak wielka)-ale oczywiście wszystko zależy ile ktoś kupuje i jak duzo ogółem musi wydać.
Jakoś nie przemawiają do mnie. Nie wiem czy to nie jest tylko sugestia. No ale w leczeniu psychika też odgrywa dużą role. Jednak oryginalne ładne opakowanie robi swoje niż biało/szare. Zauwazyłam też mimo wszystko różnicę w jakości np Aspiryna C rozpuszczalna- ta oryginalna firmy Bayer jest super, a miałam raz tą z importu to 1. tabletka miała inny wygląd (taka jakby słabiej oczyszczona) 2. rozpuszczała się dłużej tworząc lekki osad 3. w smaku też miała różnice.
 
Asiuk:) moje koleżanki miały właśnie otulaczka i były nim zachwycone:) jest tak jak mówisz, że dziecko czuje się bezpiecznie, bo w brzuchu mamy pod koniec to za dużo miejsca na ruchy też nie ma:)

Strzyga:)
3maj się:D:D:D już niedługo:D:D:D

P.
informuj nas:D

ja zdałam wczoraj ten cholerny egzamin, dziś rano koło...teraz uczę się na koło na 19...a w poniedziałek czekają mnie już tylko 2 egzaminy i koło....i zasadniczo jeśli uda mi się wszystko zaliczyć w 1 terminie to JESTEM WOLNA JAK PTAK I NIE ZAMIERZAM RUSZAĆ SIĘ Z ŁÓŻKA!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Wróciłam z zakupów, kupiłam w końcu potrzebne kołki itp do zawieszenia lampki dla młodego i kilku obrazków (jakoś z P. nie mogliśmy się wcześniej zebrać żeby to zrobić) ;)

Asiuk coś jest w tym co pisałaś dziś, bo wchodząc do sklepu złapały mnie skurcze ale dziwne takich jeszcze nie miałam na całym podbrzuszu, ale minęły i potem za jakiś czas znów się pojawiły.. więc może może ;D

Zaczęłam sprzątać, zostało mi odkurzanie i umycie podłóg. Pralka wstawiona, druga będzie jak P. wróci i swoje robocze ubranie odda ;) Obiad w piekarniku, także pozostaje mi odpoczywać ;)

Anastazja to życzę żebyś jak najszybciej zdała wszystko do końca i leniuchowała ;)

PS. Widziałam dziś w Biedronce małą paczkę pieluszek DADA.. taka jakby idealnie do szpitala przygotowana! :D Tylko nie spojrzałam na cenę i ilość..
 
reklama
witam :)

siostra chyba się skapnęła że coś nie tak i przyszła wczoraj do mnie do pokoju jak karmiłam młodego pogadać.. w szoku byłam.. ale i tak nic nie robi.. ale jeszcze tylko dzisiaj a jutro z rana wracają do siebie uffff.. ;-) tylko teraz jak ja to zrobię żeby nie lecieć w maju na komunie mojej chrześnicy?? nie mam pomysła żeby dzieciaczkowi smutno nie było że jedyna ciotka nie przyjedzie..

dzisiaj byłam na pierwszym spacerku :cool2: faaaajnie było :-D
jutro jak nie będzie padało też pójdziemy :-)

Strzyga pewnie już urodziłaś.. ale jak nie to trzymam kciuki ;-)
Anastazja gratulacje :) i trzymam kciuki by wszystkie egzaminy tak dobrze Ci poszły :)
 
Do góry