reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witajcie;)
Ja zaraz do miasta z teściem ruszam, chociaż szczerze mówiąc wolałabym spać ale P. prosił żebym pojechała i kilka rzeczy kupiła bo on dziś w pracy do 15.00 .. eh.


Strzyga i ~P. w końcu się doczekaliście ;D POWODZENIA! :D
 
reklama
Ojojoj Witam się z Wami :-) to były dwa dni z ciągłymi myslami co u Was i czy jak uda mi się jakoś odzyskać dostęp do kompa to jeszcze któraś będzie tu nierozpakowana :-D

Nie wiem czy jakoś Was nadrobie, ale może mi sie uda-mama cały dzionek, bo mój K tez dziś do 15ej w pracy.

Bakaalia żebyscie tylko nie musieli skręcić po tych zakupach w kierunku szpitala ;-)- chociaz Ty już byś tez mogła :-)

Strzyga, ~P no to macie poród zgodnie z zyczneiem jesli chodzi o datę- cieszę się bardzo.

Tysia
a co z tym krwawieniem- poza ktg czy ktoś to sprawdzał?- to chyba nie jest normalne????!!!
 
Ostatnia edycja:
tak pogotowie komputerowe jeszcze go reanimowało-ufff

Ale cos mi się pokiełbasiło w ustawieniach na forum i teraz patrzę a tam post Asterii :
"Witajcie :)
Ja dziś zrobilam teścik i wydaje mi się że jest bardzo delikatna kreseczka... wiec termin bedzie wypadac na styczen 2012 jutro jeszcze wykonam jeszcze jeden rano i bede miala pewność 100 % ze nie mam zludzeń
"

myslałam że padnę, bo mój ciążowy rozmiękczony mózg przez 2 sekundy myslał że Asteria juz zapomniała o porodzie i szykuję się kolejne- a to odwróciły mi się posty z ostatnich na pierwszy
:-D:-D
chociaż Asteria licho nie spi;-) a ja jestem znana z proroczych "mysli"
 
Ostatnia edycja:
Asiuk, nie strasz biednej Asterii :-D

Witam się i ja, podobnie po dwóch dniach nieobecności. Nie wiem, jak Was nadrobię, ale spróbuję, choć mam natłok rzeczy do zrobienia i mam wrażenie, że Wera czeka, aż skończę robić to wszystko, żebym spokojnie mogła jechać na porodówkę.

Pisałam Wam kiedyś, że mamy kontrolę z US - no i wzięli i przyleźli do nas do hostelu. I pytają pytają pytają. I kurna jestem zszokowana, jak to Państwo okrada ludzi. Nie dość, że płaci się podatki na każdym kroku to jeszcze to co się należy mojemy S z racji prowadzenia firmy to wezmą i utną, bo tak. Nie oddadzą 100% nadpłaconego podatku. I na zdrowy rozum - te pieniądze, których nie oddadzą nie są S., nie są też państwa, bo to S nadpłacił - to czyje? Wiadomo czyje. Z tych dwóch osób - pańśtwo je sobie zgarnie, zupełnie za nic.

Jestem strasznie zła.

I na nerwach, na wybuchach śmiechu z bezradności, na dołowaniu się zleciały mi te dwa dni.

I jak urząd w czwartek był u nas to nie odbierałam komórki i nie odpisywałam na skajpie, bo nie wiedziałam, że toś pisze. W przeciagu 2 godzin rozpętała się burza wśród moich koleżanek, że rodzę. Dzwoniły do S, który tez nie odbieral i pozniej mialam wizytacje z ich strony :) To było mile :)

EDIT:
Anastazja - przypomniało mis ię dopiero teraz.... Robić zdęcie pieluch Dada i Pampersów? Przepraszam, że dopiero teraz...

W ogóle moja ciotka przywiozła mi z Norwegii paczkę pieluch sztuk 28 dla dzieci 2-4 kg w cenie....6 zł!!!!! Powiedziała, że jak się sprawdzą to jak będą jechać samochodem do Pl przed Wielkanocą to mi nawiezie, tylko, żebym rozmiar podała, bo tam chyba państwo dofinansowuje takie rzeczy i dlatego tak tanio, a te pieluchy cieszą się największym powodzeniem wśród norweskich mamuś.
 
Ostatnia edycja:
Strzyga Gratulacje trochę się bidulko nacierpisz bo z krzyża najgorsze podobno ale będziesz już miała maluszka ze sobą. Powodzenia i trzymam kciuki żeby szybko poszło:happy2:
 
Witam dziewczyny:)
No to Gosia miałaś nieciekawie z tą kontrolą-wiadomo, że Państwo sobie krzywdy nie da zrobić-ehhhhhhh brak słów.
A wiesz, że ja akurat wczoraj pisałam, że coś się nie odzywasz, więc chyba telepatycznie to wyczułaś;-).
Z tymi pieluszkami to fajnie:).
Strzyga, ~P- super, że już dziś Synuś będzie z Wami.
Asiuk-ja bez komputera to nie dałabym rady, tak się człowiek uzależnił. Co prawda dostałam od A. pod choinkę komórkę, że mogę spokojnie przeglądać BB,facebooka itp. Więc w razie W. jest druga opcja.
Jak A. wstanie, to może podjedziemy do Jego babci.Bo moje są ponad 600km pod Płockiem, więc mi dziś zostaje telefon.
Spokojnego dnia Wam życzę:-).
 
Witajcie ! ;-)
Strzyga nareszcie coś ruszyło;-) Zazdroszczę;-)
Alka no właśnie to dziwne, że zawsze o tej samej porze, straszą te przepowiadające, a potem nic. Może to dlatego, że po całym dniu, chodzenia, siedzenia coś się tam dzieje.
A ja dzisiaj na nogach od 5 rano. Mój D. w domu, a kotka nie przyzwyczajona, że on nie wstaje o 5 i dawała nam popalić do 10:wściekła/y: po firanach, po nas, po łóżku, yhh. Jeszcze dyskusje sobie urządzała, gadając w oknie.
 
Ja ostatnio zwróciłam specjalnie uwagę na te pieluchy DADA w biedronce- bo skoro tak zachwalałyście to pomyslałam sobie że moze faktycznie od 2 lat coś się w ich jakości zmieniło- ale cena prawie 30 zł za paczkę a Huggiesy Premium-rewelacyjne mogę w promocji kupić za 8 zł więcej- to nie będę "żałować" wolę te parę zł dopłacic. Niestety jestem nieprzekonana:-p. Zresztą kiedyś poskąpiłam i kupiłam Huggies Classic- to też były do bani.
Moim doświadczeniem, te tańsze się częściej zmienia i wychodzi na jedno cenowo.

Gosia serdecznie Ci współczuję tej kontroli; masakra. Zawsze jak chcesz zwrot podatku to możessz liczyć że Cię przetrzepia, a jak ktoś chce to zawsze coś znajdzie-:wściekła/y:
 
reklama
Witam po małej przerwie. Co nieco Was podczytuje ale nie za wiele. Fajnie że Strzyga w końcu działa, babcia będzie miała prezent.

muszę ogarnąć mieszkanko bo chłopaki wybyły na meczyk a Wojtuś śpi, tak więc zmykam i życzę miłego dnia i lekkich porodów :-)
 
Do góry