reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Detektywi pieniądze chętnie wezmą, tylko nie gwaratują, że odnajdą męża. A dać komuś kilka tysięcy po to tylko, by usłyszeć, że sprawa jest trudna i trzeba czekać to mi się nie uśmiecha. Fakt, że nie tak sobie to wszystko wyobrażałam.
 
reklama
Detektywi pieniądze chętnie wezmą, tylko nie gwaratują, że odnajdą męża. A dać komuś kilka tysięcy po to tylko, by usłyszeć, że sprawa jest trudna i trzeba czekać to mi się nie uśmiecha. Fakt, że nie tak sobie to wszystko wyobrażałam.
racja. jednak domyslam sie, że za pierwszym razem na poczatku kiedy zaczeli szukać Twojego męża musieli dowiedziec sie czegokolwiek, tak? wiec gdzie slad sie urywa i sprawa zaczyna być ' trudna, i trzeba czekać'?
 
Alka dziękuje;)
Gabryś śliczna choinka, lubię ten kolor lampek ;D
Duśka, nie dziwie się płacić tyle pieniędzy za brak informacji.. jednak jestem dobrej myśli, że wszystko się nie długo wyjaśni! Trzymaj się cieplutko
 
Duśka tylko nie trać wiary!!!! Szkoda, że nie możemy Ci pomóc.... choć może jeśli masz jakieś ulotki to wrzuć tutaj - myślę, że każda z nas umieści takową na Fb ... Może to niewiele, a może akurat - trzeba wierzyć
 
Duska przytulam, nie jestem w stanie wyobrazić sobie przez co przechodzisz, szczególnie w czasie oczekiwania na maleństwo, często o Was myślę i trzymam kciuki za pomyślny koniec

ja schizuję, kiedy mój mąż się spóźnia i nie mogę się do niego dodzwonić
 
Alka to świetny pomysł! Więc Duśka jeśli masz coś co możemy zamieścić jako informację o Twoim mężu to śmiało wyślij tutaj nam i my pomożemy jak możemy!
 
Duska- musisz sie jakos trzymac-masz dla Kogo! I musisz wierzyc, ze Maz sie odnajdzie! Dobrze, ze masz Rodzine, ktora Cie wspiera i jest z Toba. Trzymam kciuki, zeby sytuacja sie wyjasnila i zeby Maz sie odnalazl.
 
Duśka mi też jest przykro i wierzę że się odnajdzie cały i zdrowy
Iga ty też się odzywaj chociaż raz dziennie bo już się martwiłam o Ciebie
 
reklama
Do góry