reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

W dziwnym świecie żyjemy. Zapomominamy czasem co tak naprawdę jest ważne. Ale ja już swoją lekcję wyciągnęłam i jak tylko odnajdę męża, inaczej będę okazywać mu miłość.

Czy jak siedzę i boli brzuch, trochę jak przy okresie to skurcze?
a jak postępy w poszukiwaniach męza? są moze jakiekolwiek? masz kogos kto teraz Cię wspiera?
 
reklama
Ja właśnie napisałam do P. żeby kupił po drodze jakieś chipsy paprykowe, bo wcześniej jak pisałam czy coś dobrego jest w domu do jedzenia to mówił że za późno napisałam bo schabowe miał xD
Mazia będzie dobrze maluszek przybierze jeszcze na wadze ;)
ja wogole jakiś wstręt mam do chipsów w ciązy, a nie wiem dlaczego bo wczesniej lubilam bardzo :sorry2: ja zaraz bede robila frytki z salatką jakaś bo zglodnialam :-)
 
a jak postępy w poszukiwaniach męza? są moze jakiekolwiek? masz kogos kto teraz Cię wspiera?

postępy żadne :( brak pomysłów, detektywi nie chętni, by podjąć się poszukiwań. Dzisiaj była informacja w programie Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.. więc zobaczymy, czy ktoś pomoże. Najgorsza jest bezsilność... a ja jakoś się trzymam. Mieszkam u rodziny, bo samej mi nie pozwalają. Chciałabym, aby to się już zakończyło, ale nie jest to takie proste. Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że coś takiego mnie spotka. Szok
 
Mazia- fajnie, ze wizyta udana

Vileyka-
aw takim razie co powiedzieli na starzejace sie lozysko?
Duska-
jak sobie radzisz? Trzymam w dalszym ciagu kciuki za szczesliwy final w odnalezieniu meza!

Ja zrobilam wlasnie ciasto marchewkowe z nudow, ale jak tak czytam Was to mam ochote na jakiegos fastfooda:zawstydzona/y:
 
Duśka - nie chce byś myślała, że jestem wscibska czy cos, wiec jesli pytam o zbyt dużo - po prostu powiedz..

Dlaczego detektywi nie chca podjac sie poszukiwań? wydaawalo mi się, ze jesli ktos sie do nich zgłasza to po prostu to robią ze wzgllędu chocby na to, ze dostaja pieniadze, czy nie?
 
Duśka, jak to nie chcą? A jakieś instytucje jak ITAKA? Najważniejsze, że w tym czasie nie jesteś sama, ale wiem że to i tak jest ciężkie! Mam wielką nadzieje, że mąż szczęśliwie wróci do domu!
 
nasza choineczka :tak: na zywo duzo ładniejsza ( oswietlenie).
 

Załączniki

  • Obraz.jpg
    Obraz.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 44
reklama
o kurcze strona 1313 - zwolnijcie trochę laski :)

bakaalia
przepis na rybkę za chwilę pojawi się w odpowiednim wątku ...

Kasia co do niezdrowego jedzenia - ja dziś w nocy na zgagę piłam pepsi - stwierdziłam, że jak się odbije to zgaga minie ... myliłam się ale i tak była pyszna hihi

a co do choinki - nie wiem o co Wam chodzi, ja uwielbiam stroić drzewko :) w ogóle lubię klimat świąt
 
Do góry