reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kasia come back :-)
znajomi pojechali, byli z 3,5 miesięczną córeczką :-) cud!!!miód!!! i orzeszki!!! pogadałam z koleżanką - gęby nam się nie zamykały hi hi dziewczyna ma 20 lat a jest tak dorosła że aż ciężko uwierzyć, świetnie sobie radzi z małą i podziwiam ją wielce :-)

Słuchajcie moja mała chyba chce wyjść dzisiaj bokiem :szok: wierci się strasznie i wbija mi w boki odnóża :-D
szkoda że nie można podejrzeć dzieciaczków tak chociaż na 5 sekund (ale sobie wymyśliłam) :rofl2:

Chapicha - trzymam kciuki za teścia :-) choinka musi być.
Bakalia - Ty weź przestań już z tymi chipsami :-) bo znowu mi smaka narobisz :-D
Gabryś - uśmiechnij się mój K będzie ok.2-3 w nocy
Anielka - nie daj się tym wstrętnym fast food-om :-) nie myśl o tym bo to samo zło :tak:
Alka - pepsi na zgage hm... nie słyszałam o tym sposobie ;-) aaa... no i ja też gratuluję L4 jestem pod ogromnym wrażeniem :-D
Justyś - a widzisz jaka niespodzianka z teściami
biggrin.gif
u Nas ostatnio jest tak cudnie że aż dziwnie hi hi kochamy się i jest tak miło ze aż mdło :-D
 
reklama
Duska, trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, byle jak najszybciej.

Dziewczyny, jak tak czytam o tych waszych mężach, którzy pracują do nocy, to przypomina mi się moja historia - mój mąż krótko przed ślubem zaczął pracować na tirach za granicą, bywał na weekendy, ale nie w każdy. Jak zaszłam w pierwszą ciążę, to zaczęłam mu suszyć głowę, że co to za ojciec będzie, którego nie ma stale w domu, że będzie miał słaby kontakt z synkiem itd. I namawiałam go żeby szukał pracy na miejscu, nawet mniej płatnej. I niespodziewanie dla mnie on rzucił tę pracę (ja byłam wtedy gdzieś w 6 miesiącu). Oczywiście byłam nerwowa, bo nie spodziewałam się, że rzuci pracę nie mając innej na oku. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, on w ciągu miesiąca znalazł nową pracę. Teraz pracuje do 16tej, oczywiście, dłużej też się zdarza, ale jest stabilnie:tak:
 
Duska, ja też kciuki zaciskam.

asteria, przeczytałam historię porodu, fajnie że w sumie tak szybko poszło i szybko doszłaś do siebie. Czekamy na wieści o Wojtaszku
 
Kasia - uhh my to mamy przekichane z nimi i ich pracą :-(

ja sobie pogadalam z mama przez tel, umylam łazienke od A do Z, po to by jutro zrobic to znow - ale nudzi mi sie :zawstydzona/y:
i zaraz ide się kąpac ..
 
Właśnie ubrałam choinkę i znów czuję się mega wyczerpana .... Kurde trochę ruchu sprawia, że dyszę jak babcia no ale przynajmniej z efektu jestem happy :)

Kasia
ja też nie słyszałam o tym, by pepsi pomagała na zgagę, ale przynajmniej miałam jakąś wymówkę dla jej wypicia :) ... mój dzieć też ma dziś aktywniejszy dzień, czuję go niemal non stop i nie powiem, żeby to było mega przyjemne :D
 
Kama - ja liczę na to że jak się urodzi nasza malutka to K jednak będzie mniej pracował, choć z dnia na dzień moja nadzieja słabnie a to dlatego że K pracuje na cały etat w jednej firmie i własna działalność którą w tym roku zalegalizował czyli wiesz składki itp. zleceń ma tak dużo że już sam nie daje rady i musi brać kolegę do pomocy, oczywiście kolega jest cały uradowany ale ja po K widzę takie zmęczenie że aż serce mi pęka a on co chwile mówi " Kasia spoko daje radę, będzie z tego dobra kasa" kasa kasą ale życie i zdrowie ma się jedno i ciężko mu to pojąć.
Justyś - taaak :-D ja w czwartek i piątek będę gotować z teściową, sama się zdeklarowałam ooo taka jestem dobra :-D

Bakaalia -
a wiesz jakie najbardziej lubię ? ooo takie Supermarket e-food.com.pl internetowy supermarket - CHIPSY CHIO TACCOS BEKON ale niestety nie mogę ich od dawna znaleźć :-( UWIELBIAM JE !!!
 
KasiaZG, dobrze, że się stara. I najważniejsze, że jednak codziennie jest w domu, chociaż krótko, ale się widzicie i to się liczy:tak:

Moja córcia najwięcej to się rusza wieczorami i w nocy, w dzień to jakaś leniwa jest. A już najwięcej się rusza, jak siedzę na necie hehe.
 
reklama
moja mała zaraz wyjdzie jak Boga kocham :szok: (oszalała kobita) a może te dzisiejsze "zdrowe" jedzenie na nią tak wpłynęło ? kurcze aż mnie brzuch rozbolał w sensie skóra na brzuchu i spuchły mi palce :szok: o ja cię pierdzióle... w ciąży jestem czy jak ? :-D;-)

Anastazzja - a Ty co ? uczysz się ? a daj spokój, włóż książki pod poduchę a wiedza sama wejdzie :-D i pisz co tam u Ciebie.
Ciekwae co u Sarat hm... a Antonufka to ma przechlapane za te nieodzywanie się jak nic.
aaa... i ciekawe jak "nasza" Pani od koni się miewa ? :-D (żartowałam oczywiście)
 
Do góry