reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

malutkans, jak to niepotrzebna? jesteś potrzebna swojemu maluszkowi dlatego leż sobie i odpocznij, to się przyda bo później nie będzie na to czasu ;-) A T. poradzi sobie wiadomo że skoro to jego urodziny chciałoby się przygotować coś samej, ale naprawdę warto teraz poleżeć ;)
 
reklama
Yh a ja jestem zła na mojego. Dzisiaj kolega miał mu oddać kasę, oczywiście, w następnym tygodniu:wściekła/y: A ja chciałam mu zrobić prezent po weekendzie na urodziny i zamówić ostatnie rzeczy dla malucha i jestem zła jak osa, bo tego nie zrobię jeszcze parę dni:wściekła/y: Nic ten chłop nie umie załatwić nic !!! Nie odzywam się do niego i wyprowadzam do drugiego pokoju:wściekła/y:

 
Hej Dziewczynki
Ala udanego wypadu. Na pewno coś w szafie znajdziesz. Fajnie masz, ta też bym gdzieś polazła ale plecy mnie bolą i ten brzuch twardnieje. Korzystaj póki się da, bo później pewnie nie będzie czasu.

Justys ale czad z tym kotem. Szkoda pewnie ładnie ubierać ładnie choinkę, jak to taki łobuz.

Anastazzja to pochwała dla Twojego się należy. Postarał się naprawdę.
Mój ostatnio robi mi sałatki owocowe. Śmiać mi się tylko chce, jak kroi te owocki w takie drobniutkie kosteczki. Nawet zaczął odkurzać. Teraz siedzi i losowanie na Euro chyba ogląda.
Dziś tak ciepło na dworku było, że jak na grudzień to mogliby powiedzieć, że to anomalia pogodowa na plusie z 9stopni. Musiałam kupić prezent dla Teściowej. Kupiłam wodę toaletową i koszulkę białą na ramiączka taką pod sweterek. W ogóle nie mam pomysłów, co tu kupić na gwiazdkę. Zresztą w tym roku to skromnie z tymi prezentami będzie. Tylko Rodzicom chcę porządny ciśnieniomierz kupić. W aptece pytałam to prawie 200zł więc poszukam na allegro może tańsze będą. Tata to nie chce takiego na nadgarstek tylko na ramię.
Plecki nie dziś bolą eeee
Ps ciekawi mnie co tam z Mami.
 
Ostatnia edycja:
Alice noo w tamtym już roku choinka była skromna, bo ona wytrzymuje jeden dzień. Bombki się tłuką a łańcuszki są w częściach:-)

 
To ja;-)jestem po dzisiejszej wizycie i znowu przerażona, okazuje się że mały ma już 3300:szok:no nie wierzę, przecież brzuch jest duży ale nie gigantyczny nic specjalnego nie jem przytyłam swoje ale wszystko w normie (podobno;-)), a tu taki mały smoczek. Mój M. się pytał lekarza czy te usg może przekłamywać powiedział, że może -no ja jestem pewna że z 500g napewno...Mam też szyjkę skróconą przez to mam mniej chodzić, unikać zakupów itp., ale jeszcze mi zostało kilka rzeczy do kupienia i jutro z M. idziemy - to będą moje ostatnie takie większe zakupy. I dopiero jak spakuje torbę popiorę ubranka to będę spokojniejsza, a teraz to jeszcze za wcześnie dla mnie....muszę dotrzymać do tego stycznia:eek:
 
Mia super, że dałaś znać co u Was ;-) Wiesz czasami brzuszki nie dają odzwierciedlenia zawartości, więc z wagą wszystko możliwe ;D Cieszę się że czujesz się lepiej, nie przeciążaj teraz się i niech to będzie twoje ostatnie wyjście "takie duże". Dbajcie o siebie z maluszkiem ;) Buziaki!

właśnie dostałam wiadomość do siostry, że w niedziele wyśle mi paczkę z Holandii rzeczami dla maluszka ;D cieszę się, tylko przeraża mnie fakt ponownego prania ;D
 
Ostatnia edycja:
Ale i tak uważam, że to niemożliwe;-)wygląda na to że w ciągu 16 dni przybyło małemu 800g:confused:może powinnam jednak kupić więcej ubranek na 74:-D
postaram się więcej odpoczywać, a świąteczne zakupy zrobi M.:-)
 
reklama
MIA ale waga cudna. No jeszcze może 4kg brzdąca urodzisz...
Ja idę we wtorek do ginekologa i jestem ciekawa ile przybral maluch w 9 dni.

Dziewczyny czy Wy tez macie takie brzydkie nogi. Normalnie mam wielkoludy. Zle mi z tym i mam obawy ze nie zjade po porodzie. Masakra. Boje sie wazenia u gina.
 
Do góry