reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Sarat dobrze, że się odezwałaś. No to wygląda na to, że dzidziuś będzie z Wami na gwiazdkę. Cieszę się, że że już taki duży i nie martw się;) buziaki
PolaNegri ja też polecam teraz wybrać sie do lasu i pozbierać szyszki dopóki nie ma śniegu, potem mogą być za miękkie, możesz powiesic jeszcze cukierki;) U mnie zawsze wiszą i co chwila są podjadane;)
 
reklama
Idę się dziś odchamić z kumpelami na comiesiesięczne spotkanie na starym rynku.... i co ja mam biedna na siebie włożyć skoro nie mam w szafie nic w rozmiarze na wieloryba, bynajmniej nic ładnego ... echhhh :(
 
zupa klopsowa ugotowana, teraz ziemniaki tylko obrać i obiad dla mnie i teścia gotowy.. a dla P. oddzielnie mięso i surówka. jeszcze wstawić dwa prania z naszymi rzeczami i "obowiązki domowe" skończone ;)

Alka wyglądasz ładnie, a w ciąży dodatkowo uroczo, także cokolwiek założysz będzie ok ;-)
 
Ala,że tobie się chce :) ja to mam takiego lenia,że mogę z domu nie wychodzić.

a co do choinki,ja mam posuszone pomarańcze już od października,w szafce pachnie do tej pory :) piórka i kokardki robione własnoręcznie też są :)
 
Dorotka rozdmuchali tak tą biografię Domosławskiego, że po przeczytaniu nie bardzo rozumiałam dlaczego. Mojego stosunku do Kapuścińskiego nie zmieniła w żaden sposób, nawet go bardziej polubiłam. Liczę na twoją recenzję po przeczytaniu:-)
Ah też chcę taką choinkę z pomarańczami, piernikami, ale nie wiem czy w ogóle ją postawię, mam kota furiata i ona nie wytrzyma dłużej niż jeden dzień. Na dowód mam kotkę teściowej co zrobiła nasza gwiazda świąteczna:-):-)
PC310005.jpg

 

Załączniki

  • PC310005.jpg
    PC310005.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 38
reklama
ja sie wykapalam, poprzytulałam do A. puscilam go spowrotem do pracy, a zaraz sie bede zbierala powoli do tej kosmetyczki :)
kurde, tyle kurzu w domu, a ja na kurz uczulona jestem, i mam mega katar, uhh..
 
Do góry