reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

A ja właśnie się dowiedziałam, że moja daleka ciotka, która miała termin jak ja na 17 stycznia rozpakowała się parę dni temu:shocked2: Maleńka leży w inkubatorze i potrzymają je jeszcze troszkę. Wrr mam gęsią skórkę.

 
reklama
Justyś faktycznie przechodzi gęsia skórka jak się dowiaduje o takich rzeczach, ale na pewno maluszek sobie poradzi ;-)
Ja właśnie zjadłam obiad, P. dzwonił będzie dopiero przed 20.00 więc nudzenie się na potęgę dzisiaj mnie czeka.. na dodatek mam zajad który mnie tak denerwuje, nigdy mi się nie robiły a teraz mam już drugi raz.
 
ciekawe jak tam Asteria jutro jej wielki dzień:)

a ja wcinam mandarynki z biedronki... macie rację że smakują rewelacyjnie:)

Justyś dużo zdrówka dla cioci i Maleńkiej:)
 
Gośka;) ja kupiłam rożek za 14 zł:p P. go wypatrzył w naszej hurtowni:) tzn kosztował 16 zł, ale właścicielem sklepu jest tata mojej koleżanki i dał nam kartę zniżkową:):) ja bym normalnie rożka nie kupowała, ale u nas w szpitalu trzeba mieć:)

Anisia...jak dostaniesz jakieś info od Mami to proszę pisz od razu!!:)

Sarat:) to może będziesz drugą styczniówką (bo na pierwszy ogień poszła prawdopodobnie Mami)..:) fajnie:) będziecie mieli maluszka na święta:)

P. dziś kupił materacyk i prześcieradełka, więc zostaje nam do zakupienia jedynie fotelik, koszule dla mnie i szlafrok i gaziki jałowe;):) bałam się kompletowania wyprawki, a teraz mogłabym jeszcze raz się za to zabrać:D:D:-D:-D

poza tym dziś P. przeszedł samego siebie...nie dość, że czekał na mnie 4 godziny pod uczelnią w samochodzie to jeszcze zrobił mi naleśniki z bananem i bitą śmietaną...obawiałam się, że wyjdą do dupy, ale były na prawdę pyyyyszne!!:):) no i ogólnie ma plan, żeby każdego dnia czekać na mnie na uczelni, żebyśmy razem wracali skm:):)
 
Witam dziewczynki
ja tak samo pomyślałam o Asteri:szok: ale będziemy zdjęcia oglądać i tak myślę co z Mami, tam na wątku sos jest tylko nr do Asteri dajcie jeszcze jakiś nr tel. żeby jakiś kontakt mieć, niby jeszcze trochę czasu mam ale jak pojechałam z mamą do biedronki po mandarynki oczywiście to staneły z koleżanką i już mnie wysyłały na porodówkę bo często sikam ibrzuch mam nisko:-)
 
Ostatnia edycja:
właśnie zrobiłam sobie naleśniki z dżemem, czekoladą i sokiem malinowym do wyboru - zjadłam dwa i już mi się odechciało ;D więc zostawiłam może jak P. wróci to sobie zje.. Miał wrócić o 20.00 a właśnie dzwonił że mieli problem z podłączeniem alarmu i się wszystko przedłużyło, do tego jakaś babka jeszcze z innego miasta dzwoniła że jej się domofon zepsuł i oni muszą jechać naprawić.. może tak przed 23.00 będzie. Za to jutro nie idzie do pracy, więc będziemy mogli iść na ostatnie już zakupy dla małego (apteczne same) i załatwić nasze sprawy.

O tak, ciekawe jak tam nasza panna młoda Asteria ;-)
Anastazja naleśniki jak z miłości robione to pewnie pyszne! :) Mi P. codziennie przed pracą śniadanie przynosi, ale mówi się nie długo to skończy ;D
 
Ostatnia edycja:
Marciaa ja chyba też mam dzisiaj jakiś syndrom wicia gniazda :-) Robię generalne porządki (oczywiście w granicach rozsądku) i zrobiłam miejsce w szafie na rzeczy dla Malutkiej.

Justys super fotka!!!
 
reklama
a ja dzis leze jak mi kazali... leze i nadzoruje jutro T ma impreze urodzinowa i bedny musi wszytsko sam robic.... wlasnie pojechal na zakupy a pozniej bedzie sprzatac....normalnie smutno mi co nie co pomoge ale nie za wiele....dobrze ze jeszcze mi szwagierki pomoga. czuje sie normalnie niepotrzebna.:-( ale tutaj wam zasmucam jej naprawde jakies smutki mnie dopadly ide zjesc czekolade moze pomoze
 
Do góry