reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Marciaa...jeszcze 2 miesiące niecałe i będziemy wspólnie gubić kilogramy:):)

ciąża to piękny stan, ale chyba nie dla mnie:) czuję się ograniczona i jakby nie sobą:):)

Asteria:) jeszcze raz powodzenia jutro:*

Mia...waga maluszka z usg może się różnić od rzeczywistej, ale raczej w miarę trafnie określają;):)
 
reklama
lajtway- a myślałam, że tylko jak tak robię, że z Marciaa i Tobą się "porównuję" jeśli chodzi o wspólny termin:-).Co prawda to moja pierwsza dzidzia,u Was drugie:), ale jakieś podobieństwa zawsze można znaleźć:)
A tak w ogóle to ostatnio stwierdziłam, że bardzo się cieszę że znalazłam to forum i do Was trafiłam.Ehhh chyba mnie na sentymenty zbiera, ale trudno:-D.
Jeszcze mi się coś przypomniało, śmieszna historia. Na ostatnim usg w 30w3d GIN pokazywał dzidzię i jakoś tak udało mu się zmierzyć stópkę. I wyszło 68mm. Z A. stwierdziliśmy, że to nawet fajny rozmiar-ja mam 41, a A. 45. Moja mama jako dumna babcia pochwaliła się tą informacją w pracy i koleżanki-z porodówki- uśmiały się że to niemożliwe. Bo dzieci rodzą się z taka stópką 7cm. No i wyszło że my z A. coś źle zrozumieliśmy. I wiecie co, prawie Nas przekonali ze się mylimy, ale wczoraj jak u Nas byli moi rodzice, włączyłam płytke z tego USG i jak byk było pokazane jak GIN mierzy stópkę i wyświetla się pomiar 68mm:-D. Jeśli nikt się nie pomylił, to moja dzidzia ma dużą nogę-po tacie:happy2:.
 
nie nadrobie Was dziś - właśnie wróciłam ze Starego Rynku i muszę się położyć ... jestem obżarta i zmęczona, ale fajnie się tak spotkać z kumpelami :)
Do juterka
 
Niki- bo Marcia to taka fajna młoda mama, zawsze zadbana. Taka idealna motywacja;-)
Te pomiary z usg są tylko orientacyjne więc stópka może okazać się mniejsza;)
Alka- fajnie, zazdroszczę takiego wypadu. Miłego odpoczynku.
A ja obmyślam sobie plan działań na jutro- chcę trochę miejsca maluszkowi wygospodarować i przy okazji porządki w szafie się zrobią. No i koniecznie wieczór z chirurgią bo mam koło we wtotek. Jak Wam tu napisze to może nie będę miała jak się wymigać:-D Taka moja cicha nadzieja.....
 
Niki- bo Marcia to taka fajna młoda mama, zawsze zadbana. Taka idealna motywacja;-)
Te pomiary z usg są tylko orientacyjne więc stópka może okazać się mniejsza;)
. No i koniecznie wieczór z chirurgią bo mam koło we wtotek. Jak Wam tu napisze to może nie będę miała jak się wymigać:-D Taka moja cicha nadzieja.....
No coś w tym jest, ale sobie myślę, że my wszystkie jesteśmy młode, zadbane, tylko pozazdrościć:-D.
A z wymiganiem się od nauki, masz rację, teraz jak już wiemy będzie Ci ciężko-jak coś przepytamy w poniedziałek-heheheh;-).
 
Mia waga Maluszka już naprawdę konkretna!! ciekawa jestem jak tam mój Maluszek.. bo ostatnio nasze Szkraby miały prawie że identyczną wagę.. będziemy miały małych pudzianów hihi :p ja już się zastanawiam czy w ogóle rozmiar 56 na takiego 4kilowego malucha przypadkiem nie będzie za mały..
 
Hejka, przez pół dna nie miałam prądu !!! najpierw mieli awarię usunąć do 19:00 potem sie przesunęło do 22:00, już podjęliśmy decyzję że śpimy u teściowej bo młody przecież by nie dotrwał do 22:00 a i tak nie było pewności czy znowu nie przesunął czasu naprawy. strasznie nie lubię jak nie ma prądu bo ani nic nie ugotuję, ani na tv nie popatrzę no i piec mi nie chodzi więc kaloryfery i woda zimne, paskudztwo. No ale już wszystko gra i teraz próbuję Was nadrobić.

alka fajnie że wyjście się udało i nawet Franuś skorzystał hehe.


asteria, życzę pięknego jutrzejszego dnia. Na pewno wszystko się cudownie uda.


kurde, jeszcze mi z nosa zaczyna się lać bleeee :-(
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry!

ja po ciężkiej nocy podczas której zwiedzanie toalety co kilkanaście minut to normalka...

ładnie rosną te Wasze dzidziusie:) ciekawe ile moje Maleństwo waży ale ona raczej z tych leciutkich... tydzień temu miała 2200g... zobaczymy co mikołajowe usg pokaże:)

Asteria niezapomnianego dnia życzę i żeby Ninka pozwoliła Ci spokojnie pobalować:)
 
reklama
witam, ja juz sie przebudzilam bo A. do pracy wyszedl, i zaraz sie znow remont zacznie :)
sciany i sufit juz pomalowane dzis moze tapeta bedzie :)
pogoda za oknem okropna..

wzoraj bylam na tych pazurkach, mam sliczne jestem bardzo zadowolona, okazalo sie, ze natrafilam na znajomą dobra mojej tesciowej, poza tym zaplacilam tylko 70zł ;) jak wrocilam to oczywiscie szmaty poszly w ruch, syf byl straszny ale w sumie A. mi troche pomogl :)

Czy ktoras z dziewczyn z krk, rodzi moze w szpitalu na Ujastku? w Hucie?
 
Do góry