reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

dzien dobry wam :-) nie zlicze ile razy dzis wstawalam do kibelka....nie wyspalam sie:-( ja juz wyszykowana zeby na zakupy isc bo chcialam isc rano tak zeby jeszce tylu ludzi nie bylo no ale moj T sobie smacznie chrapie.... chyba pojde go zbudzic:rofl2:milego dnia
Tiramusu- oszczedzaj sie i lez ile wlezie:-)
 
reklama
jej muszę w końcu tą torbę do szpitala spakować! na tygodniu kupię piżamę i stanik i wszystko już spakuję...


a tak w ogóle to właśnie ubrałam choinkę :-) coś bardzo wcześnie w tym roku :-D ale jakoś tak mi się chce tych świąt;-) to pewnie zasługa mojego synka :-D w końcu ponownie zaczynam lubić świąteczny nastrój :-)
 
Witajcie, mamy z P. właśnie u siebie moich rodziców.. tata zajął się zlewem a moja mama co? myje okno, bo nie mogła usiedzieć.. zwariować idzie!! Do tego P. który dziś wysłuchał pouczenia dotyczącego tego jak ma jeździć.. chyba dzisiejszy dzień będzie bardzo burzliwy..

Do tego maluszek bardzo energicznie kopie i to w dole.. same krocze czuje!! a może to coś z szyjką?
Miłego dnia!!
 
bakalia Mnie też strasznie w kroczu bolało w tym tygodniu, miałam uczucie kłucia które łapało mnie nagle i też bałam się że coś z szyjką. We czwartek byłam u mojego lekarza i mnie uspokoił. Nic się nie dzieje, po prostu mała gdzieś tam mnie mocniej główką naciska :) Może masz to samo co ja - TAKZE NIE MARTW SIE :)
 
witajcie
nadrobilam ten watek;-)- ciezko bylo...ja od wczoraj mam lenia. Dzis pospalam do 9- oczywiscie z przerwami na siku, ugotowalam moim chlopakom fasolke po bretonsku i o 13 poszlam spac na dwie godzinki. taka senna jestem ostatnio.
milego dnia mamuski!!!!
 
I ja was nadrobiłam od wczoraj;-) My dzisiaj mamy bardzo ruchliwy dzień, tyle sprzątania. Moje kochanie wzięło się za odsuwanie szafek i szorowanie podłóg. Byliśmy u teściów na obiedzie i dalej do dzieła, łazienka została mi i podłogi.
Kasia nie wykluczone, że nasze maleństwa się poznają za 1,5 roku. Bo na pewno zamierzamy do Zielonej powrócić:)

 
reklama
Hej dziewczynki,

kurcze martwię się strasznie :-( mała mi się dzisiaj chyba tylko z dwa razy ruszyła, teraz zjadłam sobie budyń czekoladowy, zawsze po jedzeniu się ruszała , teraz się ruszyła ale tak bardzo delikatnie że ledwo ją poczułam.

Może to dlatego że to już 33 tc i ma bardzo mało miejsca ??? jak to jest u Was ??? i czuję jakbym miała tam na dole ciągle mokro.
 
Do góry