reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam wieczorkiem, trochę was poczytałam ale nie mam dużo czasu.
Zrobiłam porządek z butami, 2 pary wywaliłam pooglądałam zimowe obuwie i stwierdzam że dobrze że mam trapery bo kozaczki mi nie wchodzą na nogi. :shocked2:Moja mała się wierci po jedzeniu i chyba kombinuje jak się odwrócić głową do góry. Była cały czas dobrze ułożona głową na dół ale dziś nie wiem czy nie udało jej się położyć w poprzek. :-p
Pozdrowionka, uważajcie na siebie, żadnego mycie okien i generalnych porządków chyba że chcecie się wypakować miesiąc wcześniej, ja idę się położyć bo moja mała mnie ciśnie. :-(
Dobrej Nocy. :laugh2:
 
jestem wykończona psychicznie! kupiliśmy syfony do zlewu, ale jak mój ojciec zaczął to robić i przerabiać od razu nic nie pasuje, więc pojechałam do sklepu znów kupić jakąś dodatkową rurkę.. kupiłam i co się okazało? że ojciec odciął kawałek innej i teraz to tą nową rurkę mogę wyrzucić bo z niczym jej nie połączę i te 50zł za wszystko w dupę wsadzić.. w poniedziałek muszę iść kupić KOLEJNY komplet.. nerwowo się wykończę, do tego jeszcze P. mnie w sklepie zdenerwował i w rezultacie nie zrobiłam sobie zakupów jak byliśmy w Biedronce ze złości a teraz siedzę i jestem zła na siebie (plus mam wielką ochotę żeby coś zjeść), bo on się spać położył a przecież nie obudzę go i nie powiem jedźmy do sklepu..

do dupy!
 
Bakalia....kicha...a tej rury nie można zwrócić??? a sklepu obok jakiegoś nie masz???:p:p

Adak....ja czasami mi takie wrażenie, że ona to nóżki ma na dole:p ale czasem widzę jak wypina dupkę z boku to jednak wiem, że dobrze leży:D:D

Gośka:D w takim razie to poproszę zdjęcie:D bo dziś kupiłam pampersy premium care 2, ale czaję się też na te biedronkowe:):)

Asteria;) jak po panieńskim???:)

a my dziś zrobiliśmy ostatnie zakupy:) tzn brakuje nam jeszcze lampki, ale póki nic nie znalazłam fajnego:):) no i jeszcze chcę dziś zamówić materacy, koszule i szlafrok i mam WSZYSTKO:D i mogę odetchnąć z ulgą i czekać tylko na Hanię:D
 
witajcie :)

wreszcie się wyspałam:) nie ma to jak spanie we własnym łóżku :-)

a teraz wcinam jajecznicę i robię listę potrzebnych rzeczy dla Malutkiej bo za trzy tygodnie mogę urodzić... żeby tylko dzidzia urosła bo na razie bardzo maleńka jest 2300 gram miała we wtorek...

pampersy z biedronki Dada są oki ale najmniejsze są od 3 kg więc na początek kupię oryginały newborny a potem przerzucimy się na dady...

zmykam wymoczyć nogi w wodzie z solą bo inaczej nawet kapci nie włożę...

udanego dzionka:)
 
Tiramisu podziel się jajecznicą bo jestem głodna a w lodówce pustka!!:szok: Kochana wg twojego suwaczka to możesz urodzić wcześniej niż za 3 tygodnie. Ja też muszę wkońcu spisać co muszę jeszcze dokupić. Trzeba wreszcie spakować torbę... Co do pieluszek to na początek lepsze a potem będę testować:-)
 
Witajcie, po wczorajszych przebojach po prostu się popłakałam co obudziło P. po rozmowie, przytulił mnie i zasnęliśmy..
Stwierdził dziś rano, że jak leżałam do niego przytulona to mały się tak ruszał że cała się trzęsłam ;D

Anastazja najbliższy sklep tylko do 17.00 czynny tu jest, a kolejny dopiero 7km dalej w mieście.. także trochę ciężko, ale nie długo wybieramy się do miasta więc swoje zachcianki zaspokoję ;-)
Jutro już do gin. ciekawe czy dostane jakieś skierowania na badania czy nie.. ;)
 
Tiramisu podziel się jajecznicą bo jestem głodna a w lodówce pustka!!:szok: Kochana wg twojego suwaczka to możesz urodzić wcześniej niż za 3 tygodnie. Ja też muszę wkońcu spisać co muszę jeszcze dokupić. Trzeba wreszcie spakować torbę... Co do pieluszek to na początek lepsze a potem będę testować:-)
Jajecznica dla Venus :):):)

chciałam zauważyć że mamy podobne suwaczki i obydwie możeży rozdwoić się przed świętami :)

mój ginek chce skończone 38 tygodni więc ściskam nóżki :-)
 
Jajecznica dla Venus :):):)

chciałam zauważyć że mamy podobne suwaczki i obydwie możeży rozdwoić się przed świętami :)

mój ginek chce skończone 38 tygodni więc ściskam nóżki :-)

Dzięki za jajecznice;-) niech nasze maleństwa posiedzą jeszcze troszkę:tak:
U mnie wg usg jest 3 tygodnie rónicy, więc w sumie teoretycznie mogę być w 37 tygodniu!!!!!!!jakoś to nie dociera do mnie...
 
reklama
Do góry