reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Kasia-moj maly juz nie kopie jak kiedys. teraz tylko raczej sie wierci, ale za to wtedy caly brzuch mi faluje.no i czesto ma czkawke.
Wyluzuj sie i wczuj w ruchy malej.
 
reklama
Anielkaa dziękuję, poleżę i się wczuję w brzuch.
Jestem sama w domu i mam stracha że jak się coś stanie to będę musiała gnać sama do szpitala, wcześniej nic się nie martwiłam a od kilku dni ciągle zaglądam czy mi się nic nie sączy bo jak wstaję to brzuch staje dęba.
 
kasia zg nie mart sie moj maly tez od paru dni malo sie rusza np wczoraj wieczorem juz dostawalam na glowe bo zawsze sie wieczorem ruszal w szczegulnosci jak leze na prawym boku to daje popalic a wczoraj cisza tak dlugo gilgalam brzuch ze moze dwa razy kopnal ale za to nad ranem szalal.
nasze malenstwa teraz wiecej czasu spia :D
 
Dziewczynki wiem, że nie zauważana jest moja skromna osoba, ale ponawiam pytanie:-) Do mam, co ostatnio pisały, że infekcja im się przypałętała, jakie brałyście leki na grzybka?


ja brałam nystatynę ale nie na własną rękę, na własną rękę możesz brać lacibios femina to nie zabije grzybka ale zmniejsza ryzyko jego pojawienia sie powtórnie


Kasia moje dziecko też jest mniej aktywne, nie ma już fikołków tylko wypychanie się
 
Cześć dziewczyny, ja dziś mam totalnego lenia. Do południa miałam wizytę znajomych z rówieśnikiem mojego juniora, chłopcy sobie poszaleli. A potem to już totalne lenistwo, mąż zajmuje się synkiem a ja cały czas na kanapie i coraz mniej mi się chce ruszyć a muszę iść włosy umyć. Może się zmobilizuję hehe.

Gośka, głos oddany :-)
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie 2 dni ... a tu tyle do nadrobienia w czytaniu Was :-)
Wczoraj byłam w Zielonej Górze z moim P. u jego dziadków. Wróciliśmy po 21 i nie miałam już sił nawet zajrzeć do Was.
CZuję się fatalnie:-( Męczy mnie kaszel i zatoki - przewiało mnie chyba :(
Któraś z dziewczyn ... pytała o cewnikowanie przy cc. U mnie było to po dostaniu znieczulenia. najpierw zastrzyk później mnie położyli, chwilkę poczekali, i założyli cewnik. tak więc zupełnie nic nie czułam. Co do wyjęcia go - wyjmowany miałam "na żywca" jak to się mówi ... ale to zupełnie nie bolało :)

Dzisiaj poprałam częśc ubranek jutro bede kolejną czesc prać i prasować ... mam nadzieję ze uwinę się do porodu.
No i ostatnio mam tak samo jak Wy ... brzy wstawaniu brzuszek mi się układa w szpic, albo czuję ból tak na dole jakbym miała dostać miesiaczki, i strasznie twardnieje ... nie wiem czy to dobrze czy nie - wizytę mam 12 grudnia ... zobaczymy. zawsze mogę wcześniej odezwać się do mojego ginka...
 
Wchodząc tu miałam dokładnie to samo napisać. Mój malec dzisiaj rano przez chwilę leciutko mnie "pogłaskał", nawet czekolada i leżenie na boku go nie ruszyło. Już się martwiłam i wkręcałam:no: Nawet zaczęłam mówić do niego, żeby zaczął skakać. I też ciągle czuję się mokra i biegam do łazienki, ale u mnie to wiem, że reakcja na krem na grzybicę. Bo tylko posmarowałam się i zaczęła biała maź wypływać. Ale wzięłam kąpiel i czuję jak teraz maluch coś tam popukał.
Już bym chciała styczeń i rozwiązanie, bo mam dość paranoi.

 
reklama
Do góry