reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Spytam się Jej czy wie, gdzie to. Ale już w poniedziałek będzie w Policach.Nie widziałam Jej od stycznia.Pewnie mnie nie pozna, grubaska:-D.
jak zna ateny to na pewno wie gdzie moja dzielnica jest :)
e tam od razu grubaska... pięknie wyglądasz! ostatnio mój kuzyn mi powiedział że nie ważne ile kobieta w ciąży przytyła i jak siebie spostrzega.. ważne jest to że każda dosłownie każda kobieta w ciąży wygląda pięknie i wyjątkowo :)
 
reklama
Ja też nie śpię, bo kurna raz, że przyszedł w odwiedziny do nas kolega z Włoch a dwa - mamy w hostelu zawodników brazylijskiego ju jitsu czy jak się to tam piesze. tyle co przyjechali, 20 chłopa, więc narobili troche rumoru. I siedze teraz bo małżonek z Włochem poszli sobie po piwko a ja zostałam, żeby widzieli mnie z brzuchem, że mają się cicho zachowywać :)

Już się ogarnęli i jest mniej więcej spokój.

Melisa: Osadnicy z Catanu (Settlers of Catan) ._ (1935767040) - Aukcje internetowe Allegro
my mamy taką właśnie. O ile się nie mylę nie jest plastikowa (albo dopytaj, czy to nowa wersja czy nie). Ja teraz jakbym kupowała to od razu chyba z dodatkami:
ŻEGLARZE Z CATANU - GRA PLANSZOWA W-WA NOWA (1940388559) - Aukcje internetowe Allegro

są jeszcze rozszerzenia, że można grać w więcej jak 4 osoby, ale myślę, że na początek podstawowi Osadnicy wystarczą, a jak Wam podpasuje to Żeglarzy dokupcie. A jak wciągniecie znajomych w to to dopiero rozszerzenia :)


Albo tą grę jeszcze polecam: http://allegro.pl/ticket-to-ride-wsiasc-do-pociagu-europa-kurier-i1939118989.html
ale w nią gramy tylko u znajomych, bo my nie posiadamy. Wciąga też i jest super i o niej mówiła MegiPegi też.
 
Ostatnia edycja:
a ja jestem zła....P. nie było do 5, ale nie to mnie wkurzyło...laski nade mną mają imprezę...nawet muzyka głośno nie daje, ale co chwila ktoś w coś wali (upada??) i wybudzają mnie ze snu jak tylko udało mi się zamknąć oczy...i robili to tak skutecznie, że rozbudzili mnie na dobre...rano o 7 zamierzam do nich zapukać i powiedzieć, że sobie nie życzę całonocnych melanży nad głową, bo rano muszę wstawać..
 
Anastazja, zupełnie jak ja. Tylko ze ja zasnęłam koło 6 bo mnie noga boli a teraz już nie śpię bo ju jitsu się obudziło i słucham przekleństw 20 chłopa na raz.

Niech już jadą na te zawody to pospie może
 
Witam się w sobotę:),wczoraj siedziałam na BB i nawet nie wiem, kiedy mi się przysnęło. Ale wstawałam chyba co 2h na siusiu i jakoś dziś taka rozbita jestem.Oby przeziębienie A. nie przeszło na mnie:(. Fiona- znam Cannes, ale tylko Lyon i troszkę nad Lazurowym Wybrzeżem miejscowości odwiedziłam.Fazerkamm- kuzyn ma rację:-D,wszystkie jesteśmy piękne.
 
Dziewczynki wróciłam :) na szczęście w Dwupaczku... leżymy i łykamy lekarstwa... płucka zostaly zabezpieczone dexavenem; będzie dobrze bo już niedługo... doczekamy...

dziękujemy za trzymanie kciuków za nasze powodzenie i życzymy udanego weekendu:)
 
reklama
Do góry