reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Gosia- wlasnie taka wersje ogladalam. I wszedzie widze ta plastikowa nowa wersje na necie. Ale poszukam tej drewnianej. Jak nie znajde, to kupie ta nowa :-) Dzieki za pomoc :-)

A my pograli z Rodzicami w karty. Teraz sie z Mezusiem pokapalismy. On juz drzemie, a ja do Was jeszcze zagladlam :-) Zycze milych snow :-)
 
Fiona, to ja spytam. Tak z ciekawości, w jakim regionie Francji mieszkasz-ja znam co prawda tylko Lyon.Ale jak coś to na mapę zerknę:). I jaką masz pogodę, pewnie cieplutko?

W Lyoniee moj M studiował,My mieszkamy koło Cannes i nie wierze ze nie znasz Cannes tam sa festiwale filmowe.
Rano jest chłodnawo około 10 zaczyna sie ciepło i gdzies do 16 sie utrzymoje ciepła pogoda a od 17 zaczyna sie znow chłodno..
 
reklama
Anastazja - na któreś zajęcia ze szkoły rodzenia mamy pieluche przynieść to otworzę wtedy :)
Chyba za 2 tygodnie.

Poza tym - do torby trzeba wrzucić.
 
Do góry