reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

myszka - dzieki :-)
a powiedz mi moze czy wiesz bo ja sie nie orientuje... teraz ma czekac az napisze do nie wystawca aukcji, czy wplacac kase na konto?

ja umylam baaardzo dokladnie lazienke, kuchnie, posieralam kurze, a teraz bede odkurzac i myc podlogi :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny
chciałabym do Was dołączyć. Obecnie jestem sama w domku na zwolnieniu. Ostatnio przebywałam w szpitalu. Na szczęście niedługo. Mam nadzieję, że tu można się z Wami podzielić trochę swoimi rozterkami.
Anastazzja nie dziwię się, że tylko takie badania Ci wykonali. Ogólnie jak się dziewczyny w ciąży zgłaszają na IP z bólami, to podstawą jest ktg i badanie ginekologiczne. Wiem, bo widziałam. Trzeba jednak jechać jak czujemy niepokój. Położne ze szkoły rodzenia opowiadały, że wszelkie odmienne bóle, jakich nie odczuwałyśmy, nasilające się są powodem do niepokoju. Tak samo z ruchami dzidziusiów. Lepiej jechać i sprawdzić.
 
Dostałam wysokiego ciśnienia jak byłam na wizycie kontrolnej u lekarza i żeby nie czekać to mnie wysłali do szpitala. Co prawda ja się bardziej martwiłam wynikami moczu i tym, że na usg główka małego(bo mam mieć synka) jest większa o 2 tygodnie w porównaniu do brzuszka i kości udowej a tu benc... z tych nerw dostałam chyba ciśnienia...
 
a Ty chcesz szybciej urodzic?:-p

nie, no ja mam pelny zakaz dlugiego chodzenia, bo mi miednica wysiada, chyba zaraz w ogole sie zalamie, tego nie tamtego nie...:wściekła/y::-p:wściekła/y:
nie, ale ja takie sprzatanie robie o drugi, trzeci dzien, bo nie ma tego kto zrobic za mnie niestety, a nieporzadek mi przeszkadza :wściekła/y: co prawda w prawym boku czesciej czuje, jakby nie cos postrzyknelo i nieraz bardzo boli, ale to tylko momenty.
 
Ja własnie pusciłam pranie, zmywarke.. i biore sie za sprzatanie bo ten syf mnie przeraza. Tez musze robić gruntowane porządki co dwa dni... tym bardziej ze mamy dwa psy w domu z których włos sie sypie... :)


Jak patrze na te podłogi, kurze to mnie NIEMOC ogarnia...

Jeszcze trawe musze skosić na ogrodzie.. ale zabiore sie za to jutro wczas z rana- na szczescie to juz ostatnie koszenie w tym roku...

Teraz doczytałam posta powyzej, czemu mycie okien jest zabronione?
Ja szoruje 13 okien co tydzień... A jestem przed 38tc.
Dla mnie wieksza tortura jest zamiatanie...
 
Alice, edytuj sygnature
ale rozumiem, ze wszystko w porzadku? ja wiecznie w pierwszej mialam wysokie, jakos dociagnelam do 40 tygodnia bez szpitala i lekow. Nie denerwuj sie, bo zwykle przez to idzie w gore, choc mowisz, ze siusiu bylo nie takie to moze faktycznie tez przez to. Mi mowili tylko, ze mala ma coraz wieksza roznice w brzuszku, urodzila sie proporcjonalna, choc sama w sobie mala byla, na pewno z malym wszystko jest dobrze

Gabrys, no u mnie tez nie ma kto sprzatac a ja w ogole raz na tydzien teraz cokolwiek robie, oby do konca;-)
 
reklama
Gabryś obyś tylko okien nie myła...to przed 38 tc zabronione ponoć.
Dziewczyny wiem, że to głupie pytanie ale jak wstawić suwaczek? Wchodzę w edycję profilu i nie wiem?
wiem wiem, za okna sie nie zabieram nawet chocby dlatego ze mieszkam na 4 pietrze, zeby je umy trzeba sta na parapecie, a ja najzwyczajniej w swiecie sie boje.. co do suwaczka to sama mialam z tym klopot wiec moze niech ktos inny CI doradzi :D

elastico - nie mozna trzymac rak w gorze zbyt dlugo, to wiem napewno bo moze sie to zle skonczyc..
 
Do góry