reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
dzień dobry!


brrr u nas -6 stopni...

Wszystkim zdrówka życzę i spokoju bez skurczybyków...

ja zmykam do mamy a o 18tej mam wizytę u gina to podglądnę moją córcię... hurra:)

Udanego pełne spokoju dzionka :-)
 
Witam :)

u mnie też bardzo zimno.. noska z domku nie wynurzam! chociaż w chałupce też chłodno.. oszczędzamy teraz troszkę by jak Maluszek się pojawi móc grzać tak by mu było cieplutko :) strasznie droga ropa jest :| ponad dwa razy tyle niż w zeszłym roku na litrze jest..

Tiramisu udanej wizyty życzę :)
 
i ja sie witam :-)

tak mi się dobrze spało dzisiaj :)

Tiramisu udanej wizyty i miłego dnia w pracy
ja do endokrynologa dzisiaj bo ft4 mi ciut spadło wiec pewnie tabletki właczymy buuuu..
 
Witam,
Ja dzisiaj musiałam wstać o 6 rano i pędzić na comiesięczne pobranie krwi ale już jestem w domku i po śniadanku. Wczoraj wieczorkiem mieliśmy pierwsze ćwiczenia na szkole rodzenia. Wyśmiałam się i wyluzowałam za wszystkie czasy bo niektóre ćwiczonka były naprawdę komiczne :-)
 
witam!
Tiramisu-udanej wizyty
Fazerkam-ciekawa jestem jak sprawa z wozkiem??? Mialas okazje ogladnac go???
A mnie dzis boli wszystko- ledwo chodzic moge :( Polozna mi powiedziala ostatnio, ze moja maica jest nisko i pewnie dlatego mam takie problemy. I jeszcze pewnie bedzie gorzej bo maly rosnie,ehhh Najchetniej nie ruszalabym sie z domu- no ale musze.
ps. odstawilam juz rower, bo mi za ciezko w tych grubych ubraniach jezdzic no i ten dyskomfort z uciskiem na nerwy. Czuje sie jak stara babcia :(
Milego dnia!!!
 
Witajcie ;-)
Gabryś śliczne ciuszki, jak ja bym chciała mieć córeczkę :-) pomyślałam, że za taką cenę jak ty kupiłabym ten zestaw;-) bo bardzo ładne rzeczy, dużo różu:-)
Zauważyłam, że jak rano się budzę nie mogę się przeciągać, bo wtedy łapie mnie ból w dole podbrzusza:cool:
Za to jutro wizyta u Gi i ostatnie USG mojego szkraba zobaczę;-) A później chyba rundy co dwa tygodnie:
Zrobiłam wczoraj półeczkę w sypialni dla małego i nie mogę mojego D. wyprosić ze swoimi gratami, narzucał mi swoich rzeczy po szafach, sama muszę to wywalić gdzieś.
 


A ja po wizycie u okulisty. Nie dala mi wskazania do cc, stwierdzila, ze wszystko jest dobrze i nie widzi takiej potrzeby. Zaplacilam 150zł i nic z tego. Znaczy ciesze sie, ze wszystko ok :-) Ale myslalam, ze mi da jak poprosze to skierowanie, a ona nie dala.

z tym to nie tak prosto teraz. wada wzroku nie ma znaczenia, nawet teraz niedawno podważyli, że parcie mają wpływ na siatkówkę...jak byłam u prof okulisty i niestety znalazł coś co mu się nie podobało ale i tak nie podpisał odrazu tylko wysłał na konsultację do neurologa i na badanie pola widzenia, zeby mieć podstawę z badań do takiego zaświadczenia
 
reklama
Anielka, to możemy sobie rękę podać ;-), mnie też wszystko boli, ledwo chodzę, właśnie jak stara baba. Na razie mój młodszy syn jest przeziębiony, znowu :baffled: :angry:, od połowy października chodzi do szkoły co drugi tydzień, co wyzdrowieje, to przyniesie coś innego. Jestem uziemiona w domu, a chciałam jeszcze dokupić trochę rzeczy dla małej i zacząć kupować prezenty gwiazdkowe.
Mam nadzieję, że niedługo przyjadą meble do pokoju małej, już bym chciała mieć wszystko gotowe.
W weekend wreszcie zmobilizowałam mojego M. do zamontowania wieszaków i uchwytów na papier w łazienkach - ponad rok po przeprowadzce .

Tiramisu
ja również życzę udanej wizyty.

Gabryś ubranka śliczne :tak:.

Miłego dnia dziewczyny.
 
Do góry