reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam z ranka. Usiadłam sobie przed kompem z wodą z cytryną. Niestety od wczoraj mnie strasznie boli gardło... Staram się więc ból zwalczyć naturalnymi sposobami - cytryna, miód, nie wiem co jeszcze.

Tiramisu, daj znać po wizycie u lekarza, jak malutka.

Marciaa, a ty masz problemy z tarczycą? Bo ja nigdy nie miałam, a teraz już od prawie miesiąca biorę tabletki i jestem pod kontrolą endokrynologa.. Właśnie w tym tygodniu muszę zrobić sobie znowu badania.
 
reklama
ja rowniez witam :)
siedze i zajadam muesli z mlekiem, pychotka :-)
A. pojehal o 4 rano, wróci chyba ok21 dopiero .. nie usmiecha mi sie to wcale, nie wiem co bede robila sama .. :baffled:
pewnie posprzatam mieszkanie, pojde do sklepu.. moze do biblioteki..norma.
szkoda, ze nie jestesmy z jednego miasta, moglybysmy sie spotkac hehe
 
Gabryś, śliczne te ubranka! Też bym się cieszyła :) My mamy dla małej prawie same rzeczy takie dzidziusiowe-podomowe: bodziaki, pajace, kaftaniki, śpioszki. Przynajmniej będzie jej wygodnie, a pewnie takie bajerki jak sukienusie czy sweterki to będziemy kupować jeśli będzie okazja do założenia.
Anastazzja, zwolnij może trochę, poleż... Skoro badania nic nie wykazały, to może rzeczywiście po prostu dzidzia tak się ułożyła, że Cię uciska...

Ja dzisiaj też mam wizytę o 15.20. Pewnie zerkniemy szybko na Polę, co z ułożeniem... Mogłaby się już ustawić łebkiem w dół, bo bardzo chciałabym uniknąć cc. Ostatnio nie czuję już kopniaczków tak zupełnie w dole brzucha, tylko raczej na linii pępka i po bokach.

Jakieś strachy mnie wczoraj dopadły. Zdałam sobie sprawę jak to już niedługo i zamiast cieszyć się, że jeszcze parę tygodni i nasza Polcia będzie z nami, zaczęłam się trząść ze strachu, czy będę umiała się nią zająć, nakarmić, czy będę dobrą mamą i czy dobrze będę się czuć w tej roli. Niepotrzebnie zaczęłam myśleć na raz o wszystkich problemach jakie mogą nas czekać przez najbliższe prawie 20 lat :)
 
hej brzuszki

jak samopoczucie?
ja mam srednie, dopiero dzis po raz pierwszy od tygodnia wlaczylam komputer:-p
bylam strasznie zmeczona ta dluga wycieczka po paszport dla dziecka, zreszta nawet dzis nam sredni stan

Pola wyluzuj, zobaczysz, ze matkowanie trudne nie jest;-)

udanych wizyt
 
Pola - ja mam to samo.. coraz bardziej stresuje sie przyjsciem na swiat mojej kruszynki .. mysle o tym, jak zmieni sie moje zycie, nasze zycie, jak wszystko wywróci sie do gory nogami, czy dam rade, czy wytrzymam najgorsze momenty .. jak to bedzie z porodem, i takie tam .. :zawstydzona/y:

wlasnie ogladnelam na fejsie filmik ktory dodał moj kuzyn. Jego zona urodzila synka trzy dni temu, i filmik przedstawia ich pierwsza chwile w szpitalu z małym, zaraz po urodzeniu, i po prostu az sie wzruszylam. cos niesamowitego!
 
kama raz na jakis czas muszę się wspomoc tabletkami i potem np. na pół roku spokój.

ja to jestem ciekawa jak dam radę z dwójką. Trzeba będzię się zgrac:tak:
a rozterki macie całkiem normalne. Potem będą inne. Kupki, jedzenie:-D
 
miejmy nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze :)

ja wlasnie sie wykapalam, i zabieram sie za sprzatanie mieszkania, a kolo 15 wybieram sie w odwiedziny do kolezanki - tej, ktora urodzila jakies 3 tyg temu :)
 
Witam się :)
Pola - mnie też czasem dopadają takie czarnew myśli czy dam radę ... No ale w sumie.... W końcu jesteśmy stworzone do tego by być matkami, więc będzie git :)

Marciaa jakie piękne nowe suwaczki :)
 
reklama
Ale senny dzień!

Gabryś sliczne ciuszki!

Melisa, a Ty na pewno chcesz cc? Pogadaj jeszcze ze swoją ginka, może Ty naprawdę możesz urodzić naturalnie bez żadnego ryzyka?

Tiramisu, udanej wizyty!

anielka łączę się w bólu, mi też ciężko chodzić i też mi się wydaje że mam brzuch niżej niż poprzednio

anastazja, mam nadzieję że lepiej się już czujesz

U mnie nuda, nie ma o czym pisać:-(
 
Do góry