reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Cukiereczek :-(((((( Będziemy trzymać za Ciebie kciuki!!!! Za Ciebie i za Julkę, żeby się nie spieszyła... Życzę wytrwałości i choć troszkę uśmiechu... Trzymaj się kochana!!
 
reklama
Cukiereczek mam nadzieje że poczujesz się lepiej i malutka będzie jeszcze dobre kilka tygodni w brzuszku! Trzymam kciuki za poprawę, wracaj szybko do nas zapakowana jeszcze! <tuli>
 
Cześć dziewczyny, ja też mam problem z suchymi ustami i najbardziej pomaga mi najzwyklejsza wazelina kosnetyczna, kupiłam też z ziaji..
Cukiereczek strasznie Ci współczuję, ja leżałam od 19 września do zeszłego czwartku w szpitalu i wiem co przeżywasz.. :( mnie podszyli w 26 tyg i nawet nie wiedziałam że 3 tyg później już nie wolno.. skurcze mam nadal wczoraj byłam u lekarza na kontroli -maxymalna dawke 6 x fenoterol i muszę leżeć..
Trzymam kciuki żeby ta Twoja macica się uspokoiła.. wiem co przeżywasz.. musisz leżeć i sie nie denerwować.. wiem łatwo się pisze..
 
Kurcze, Cukiereczek, trzymam kciuki. Jeśli jednak małej sie śpieszy na świat to wierzę, że wszystko będzie dobrze, malutka zdrowa i silna! Najlepiej to wracaj do domu w dwupaku, oczywiście.

Bakalia - na usta polecam Tisane.

Ja mam plan pójść na studia od przyszłego roku. Zobaczę, jak nam się to wszystko ułoży, ale chciałabym bardzo. Jedne studia dla mnei są niewystarczające jednak. Zwłaszcza, iż nie był to mój kierunek wymarzony:)
W każdym bądź razie mąż mnie wspiera, mała będzie lekko odchowana, S. sobie poradzi. Sam chce zacząć trenera pływania, ale to zajęcia w weekendy więc nie widzę problemu.
 
Ostatnia edycja:
Cukiereczek - trzymam kciuki, wyobrażam sobie jak Ci musi być ciężko :-( nie znoszę szpitali !!! rok temu miałam operację i po 6 dniach pobytu cala spłakana poszłam do lekarza i powiedziałam że wychodzę i kropka (no i wyszłam) ale u ciężarnych to już nie takie proste sobie wyjść, myśl cały czas o maleństwie, wytrwajcie jeszcze trochę.

GośkaRW - jak masz wsparcie w mężu to najważniejsze :-) jak studiowałam to chodziło ze mną sporo kobitek co miało malusie dzieciaczki i dały rade, najważniejsze to mieć wsparcie w najbliższych, dodam że sporo z tych koleżanek osiągało extra wyniki :-)
 
Cukiereczek- trzymaj się dzielnie, ja podczas tej ciąży dwa razy leżałam w szpitalu.Na początku w 6tyg a później w 14 tyg. I za każdym razem zagrożenie poronieniem i mam taki uraz do szpitali że ...Mam nadzieję, że Dzidzia jeszcze sobie w brzuszku u Ciebie posiedzi; lekarze wiedzą co robią.Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze:)
 
Trzymaj się cukiereczku. ehh współczuję bardzo:crazy:
Mi jak zaczynają schnąć usta właśnie jesienią, zimą to łykam witaminę B, i zawsze pomaga, bo pomadki różnego rodzaju już używałam i czasem 2 tygodnie a skóra aż odpadać by chciała z ust;/ dlatego wit. B i po paru dniach spokój.;-)

Ja dzisiaj wpadłam w szał, kotka mnie podrapała w palca i nawet kubka umyć nie mogłam tak piekło. nie wiem co wstąpiło we mnie, rzucałam po kuchni ścierkami, mopem i nawet szklanka z wodą poleciała.:crazy:
Mój D. patrzył na atak furiata i schował się w pokoju...

 
reklama
Cukiereczek!! 3maj się dzielnie!! cokolwiek będzie się działo pamiętaj, że dzieci rodzą się jeszcze wcześniej!! wiem, że lepiej, żeby młoda posiedziała w brzuchu jeszcze troszkę, ale będzie dobrze!! zobaczysz!!:*:*:* technologia jest już świetnie rozwinięta i na pewno zapewnią dzidzi wszyscy co najlepsze!!!

Ankaska...Ty też się 3maj!!

dziewczyny! pamiętajcie, że do stycznia już niedaleko!!!!:* dacie radę!!! już końcówka października jest!!

Niki
...kurde...ale miałaś...ja nie wiem czy dałabym radę...
 
Do góry