reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam Dziewczyny!

​A ja dzis uradowana! Obronilam sie na 4.5 i jestem happy :-) Milenka mi w brzuszku pomogla. Wklejam nasz fotki przed obrona - dla Alki ;-) Ale jak tak na siebie patrze-to juz niezly grubasek sie zrobilam :-D

Ciesze sie, ze u Was same pozytywne wiesci i oby tak dalej :-)

Jesli chodzi o naszego Maluszka, to do wrzesnia planuje siedziec w domku. Ale od wrzesnia chcialabym bardzo zaczepic sie gdzies w szkole i pracowac. I wtedy pozostaje nam zlobek albo opiekunka. Moja Mama bylaby chetna mi pomoc ale mieszka 60km ode mnie i to nierealne (jedynie dorywczo), a Tesciowa pracuje-a zreszta mieszka 130km od nas. Tyle, ze gdyby mi sie udalo znalezc prace, to nauczyciel ma ok. 4-5 godzin dziennie plus jakies zebrania, ale to zawsze mniej niz 8 godzin dziennie, wiec jakos damy rade :-) Wiec musze sie zorientowac w cenach u nas i jak to wyglada.

Pozdrowionka :-)
 

Załączniki

  • 19.10.11 (1).jpg
    19.10.11 (1).jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 40
  • 19.10.11 (2).jpg
    19.10.11 (2).jpg
    9 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Melisa - gratulacje !!! :-) no tak mając taką pomoc w brzuszku to nic dziwnego :-)
Matko dziewczyno jak Ty wyglądasz!!! nic tylko powinnaś co roku chodzić w ciąży :-) wyglądasz PRZEŚLICZNIE.
 
nigdzie:D jeden poród już mam za sobą, więc wiem czego się spodziewać na następnym:) a gdzie mniej więcej mieszkasz? może będziemy razem chodzić na spacerki:p
No to faktycznie szkoła rodzenia w twoim przypadku odpada. Ja się zapisałam w przychodni przy gminie bo mam tu najbliżej i spodobała mi się położna więc 8 listopada zaczynam.
 
Melisa GRATULACJE!!! No i wyglądasz rewelacyjnie!!!!

A ja witam po kilku dniach niebecności. Nawet nie staram się nadrobić.
Mój przedszkolak znowu w domu, trzeci raz na antybiotyku:-( Dotychczasowy rekord bez choroby wynosi 7 dni - licząc od 1 września. A przez 2 lata i 8 miesięcy raz miał kaszel, raz zapalenie spojówek i katar przy ząbkowaniu:baffled:
 
Bakalia- a Ty kiedy sie nam pokazesz? Pewnie tak super wygladasz i nie chcesz nam pokazywac, zeby nam glupio nie bylo ;-)

hahaha, Melisko zabawne ;) Pokaże się Wam mam to w planach, ale tylko nigdy mi okoliczności nie sprzyjają - postanawiam poprawę i wiem że już dawno miałam coś tu wrzucić, więc w końcu to zrobię - nawet dla siebie żeby mieć pamiątkę ;)

znacie jakiś dobry sposób na wysuszone usta? mam problem od tygodnia i nawet balsam do ust z oliwek nie pomaga..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry