reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

anastazja masz rację, że co raz bliżej stycznia.. ale chyba właśnie im bliżej tym więcej takich dziwnych rzeczy zaczyna wychodzić w tych naszych ciążach.

Gosiu fajnie, że mąż popiera Twoje decyzje bo najważniejsze mieć wsparcie u swojego mężczyzny ;-)

miłego wieczorka dziewczyny, ja uciekam się położyć ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anastazzja- jak sobie teraz o tym myślę, to już sama się dziwię, że dałam radę.Choć łatwo nie było.Pierwszy raz to był od razu jak się dowiedziałam,że w ciąży jestem.A pojechałam na IP z bólem brzucha, a tu taka niespodzianka:). A drugi bo mnie strasznie podbrzusze bolało.I znowu szpital.Pamiętam jak płakałam że muszę zostać.Normalna histeria, chyba ze 3 godziny płakałam-ehhh te hormony. Teraz też się jak coś się dzieje nie tak, mam nerwa. Ale dzidzia ma geny mojego TŻ-mocna jest. Co prawda nie wiemy czy dziewczynka czy chłopiec:-).
 
Melisa, bardzo Ci gratuluję obrony i trzymam kciuki za fajną robotę. A wyglądałaś na obronie pięknie, uwielbiam taki kobiecy styl w ciąży i sama całe lato wybierałam tylko takie kreacje, no ale teraz to chyba muszę się trochę przeprosić ze spodniami. :-D

Mój przedszkolak znowu w domu, trzeci raz na antybiotyku:-( Dotychczasowy rekord bez choroby wynosi 7 dni - licząc od 1 września. A przez 2 lata i 8 miesięcy raz miał kaszel, raz zapalenie spojówek i katar przy ząbkowaniu:baffled:
Zdrówka dla przedszkolaka, będzie lepiej... :tak:
Natalka poprzedniej zimy przyjęła też 3 antybiotyki pod rząd, była taka biedna... to była jej pierwsza zima odkąd poszła do żłoba... i od tamtej pory w sumie nie chorowała ani razu ;-)

Cukiereczek, wytrzymaj jeszcze troszkę, nie stresuj się, może jakoś wycisz, zaciśnij nogi mocno, każdy dzień ważny. Jak już jesteś pod opieką lekarzy to oni zadbają o dzidzie i o Ciebie, ale sama musisz zadbać o to żeby być silną. Ja bardzo trzymam kciuki. :tak:


Tak a propos skurczy to u mnie chyba znalazła lekarka ich przyczynę, opłacało się wstrzymać z Fenoterolem... dziś byłam u koleżanki na herbatce, upiekłam kopiec kreta i bawiłam się ze swoją córeczką... i ani jednego skurczu przez cały dzień. Jestem strasznie szczęśliwa. :-D
 
Ostatnia edycja:
Melisa gratuluję obrony :) wow!! matematyka jak dla mnie czarna magia :-D
Cukiereczek trzymam mocno kciuki by córcia jeszcze troszkę sobie w brzusiu posiedziała!! Dasz radę! Silna kobieta z Ciebie! Ściskam Cię mocno! buziaki Niunka
Anakasa za Ciebie też trzymam kciuki! leż jak najwięcej!
 
hej ja tylko na chwile

Melisa congrats!!!

Cukierek kochana 3maj sie mocno! KAzdy dzien dla maluszka jest na wage złota...kazdy dzien blizszy terminu. Niech Julcia jeszcze tam siedzi co jej tak spieszno...
 
Melisa gratulejszyn :) No o Twoim powalającym wyglądzie nic nie powiem ;-)chociaż, jak zwykle olśniewasz...
Cukiereczku, trzymam kciuki, żeby mała siedziała w brzuszku jak najdłużej.
Dorotka, uściski dla synka. Aby już coraz mniej chorował.
 
witam
Cukiereczek-trzymaj sie w dwupaku jak najdluzej!!!!
Melisa-gratuluje obrony!!! No i slicznie, jak zwykle wygladasz.
Ja mam jeszcze 4 tyg do mojego egzaminu no i zeby mi sie chcialo uczyc tak jak mi sie nie chce ;)
Pozdrawiam Was i ide cos zjesc, a potem do szkoly....
 
ja sie szybko witam i zaraz zmykam dalej chyba lulac:-)
nie dam rady was nadrobic
wiec tylko to co zapamietalam najbardziej
Cukiereczku!!! trzymaj sie cieplo i niech malutka jeszcze siedzi w brzuszku trzymam kciuki razem z moja niuncia!!!!
ja mam od paru dni wrazenie ze niedlugo bede rodzic, bo skurcze dostaje az mnie skreca i duszno sie robi ale dla pewnosci zapytam lekarza 3 listopada co to.

Melisa gratuluje i wygladasz zjawiskowo:-)
ja poczulam sie wczoraj jak wieloryb gdy przymierzylam nowe spodnie:-(
ja zawsze lubilam matme i jakos szybko do glowy mi wchodzila ale w technikum niepotrzebnie ja troche olalam czego teraz zaluje:-( ambicja mi uderzyla do glowy i wszytko inne olalam tylko chemia mi bylaw glowie hihi:-)

to uciekam dziewczynki buziaczki w brzuszki:*:*:*
 
Witajcie, za oknem co raz bardziej szaro i buro..
Dom odkurzony, miałam iść do sklepu po śledzie (miały być w śmietanie z ziemniaczkami dziś na obiad) ale mam lenia, a po drugie musiałabym włosy umyć.. chyba coś innego trzeba będzie wymyślić.
Anielka to ja już trzymam kciuki za zdany egzamin ;-)

Miłego dnia ;)
 
reklama
Cukiereczek -trzymaj się i myśl pozytywnie, najważniejsze że jesteś pod stała opieką lekarzy.
Ja właściwie nie mam jeszcze żadnych skurczy, za to martwi mnie śluz który jest raz biały raz beżowy i jest go coraz więcej. W poniedziałek ma doktór zrobic jakieś badania w tym kierunku. Szyjka tydzien temu była ładnie zamknieta tak więc jestem dobrej myśli.
 
Do góry