reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
ja właśnie kupiłam dziś z Ziaji zobaczymy czy to coś da.. spróbuję też miodem, ale pewnie go szybciej zliże ;D
Melisa, matematyki?? o cholerka to mnie zaskoczyłaś, podziwiam ścisłe umysły ;) dodam że matematyka to był mój odwieczny problem na dodatek, na koniec liceum trafiło mi że po tym jak moi rodzice zamienili mieszkanie moją sąsiadką stała się moja nauczycielka matematyki xD
 
Ostatnia edycja:
No Alka :-)
Pamiętam jak nie mogłaś się doczekać ruchów swojego szkraba, no to masz :-) teraz w nadmiarze hihihi
hihi Megi masz rację :) ale w sumie nie narzekam, choć się nie wysypiam to są to wyjątkowo chwile :)

Melisa!!!!!!!!!!!! Czy Ty nie miałaś przeypadkiem zakazu wklejania fotek?? Wyglądasz cudnie !!!!!!!!!!!!!! No i gratuluje obrony :)
 
DALEJ LEŻĘ W SZPITALU!!!! :-( Dziewczyny już 2 tygodnie leżę w szpitalu. Dostałam zastrzyk na rozwinięcie płuc. Mała waży 1300 gram. Ja czuję się fatalnie. Jest mi dzisiaj okropnie duszno. KTG zapisuje już skurcze macicy. Jestem przerażona bo grozi mi przedwczesny poród. Zaczęło mnie tak kuć w kroku, że aż nie byłam w stanie chodzić. Powinnam zostać podszyta ale jest już za późno. U mnie 29 tydzień. Nie wiem co będzie dalej. Chcę być silna ale czuje po ciele, że nie wytrzymam i urodzę już wkrótce!!!!! :-(
 
reklama
Do góry