reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dzień dobry ;-)

Słuchajcie, mój maluszek dalej się nie rusza :( Jak dzisiaj wieczorem też będzie cicho siedział to jutro rano pędzę do lekarza i wymuszam usg, bo inaczej osiwieję z nerwów. 4 dni ciszy to już baaardzo niepokojące : /
A zazwyczaj się ruszał co wieczór i to naprawdę mocno - kładłam sobie pilot od telewizora na brzuszku i śmiałam się, jak podskakiwał śmiesznie... a od trzech dni nic :(
 
reklama
Antonufka, a nie lepiej dziś na IP? 4 dni to jest naprawdę bardzo dużo. Mój maluch też się przez 2 ostatnie dni mniej rusza ale jednak się rusza, po prostu nie tak często. Ja bym na twoim miejscu już dziś poleciała sprawdzić czy wszystko jest ok:)
 
Anisia kurczę.. :( W sumie masz rację - i tak jajko znoszę, więc czekanie do jutra mnie wykończy, bo dziś w nocy zamiast spać ryczałam i głaskałam brzuszek, żeby się "odezwał".
Nic, w takim razie ubieram się i poproszę brata, żeby mnie zawiózł.
Trzymajcie kciuki, żeby to był tylko przejaw mojej panikarskiej natury :( Skręca mnie, jak mam jechać do lekarza, bo ostatnio ciągle coś złego wychodzi :(
Zamelduję się, jak wrócę.
 
Kochana ja będę czekać na wiadomośc od ciebie niecierpliwie. Pisz od razu jak wrócisz, a ja będę kciuki zaciskać żeby wszystko było ok, bo musi być wszystko ok:)
 
Antonufka- nas na szkole rodzenia uczyli, że jak ma za mało ruchu czujemy i się niepokoimy to należy zjeść na przemian ciepłe, zimne, słodkie. Wtedy maluszek powinien zareagować. Pozdrawiam i trzymam kciuki na pewno wszystko bedzie ok.
 
Antonufka!! trzymam kciuki!!:* będzie dobrze;) zobaczysz!:) niecierpliwie czekam na dobre wieści:):)

Aga...:) widzę, że z Gdańska jesteś:) a dokładnie skąd, jeśli można wiedzieć?:) bo ja też z 3miasta:D wiesz gdzie będziesz rodzić? chodzisz gdzieś do szkoły rodzenia lub masz jakąś na oku??:)

Kasia....śliczny ten Twój x-lander;) my będziemy mieli czarnego:) ma przyjść we wtorek:) za całkiem spoko cenę-1380 zł nówka;)
 
Antonufka mam nadzieje ze wszystko jest ok. trzymam kciuki :)
a co do proszkow to bede uzywac tak jak´moje szwagierki czyli persil albo ariel zadne nie mialo alergi wiec i ja tez nie bede kombinowac z innymi proszkami :D
milej niedzieli :D:D
 
reklama
Do góry