reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Wasze kciuki jak zwykle niezawodne :)
Więc tak - maluch się pogniewał na mamusię, wypiął dupką i leży spokojnie, jedyny ruch jaki wykonuje to wkładanie paluszków do pysiaka :) Odetchnęłam z ulgą, lekarz trafił się młody i wyjątkowo przyjemny - wytłumaczył mi, że regularne ruchy zacznę odczuwać dopiero około 30 tygodnia i wtedy jest ważne ich liczenie, a póki co jeszcze dzidzia maleńka i mogę nie odczuwać tych "mniejszych" fikołków. Zwłaszcza, że te ruchy czuję dopiero od 20 tygodnia, więc w sumie od niedawna, jeszcze mają czas się skoordynować.
Uff :) Już się bałam, że znowu coś dojdzie do mojej litanii problemów ciążowych.
 
reklama
Antonufka - czekamy na wieści... (nie ma innej opcji, musi być dobrze!!!)

Anastazzja - WOW !!! extra cena - gratulacje :-) wrzuć zdjęcia na wątek jak już przyjedzie.

Miłej niedzieli.
 
Hihi :-) Zabawnie to wyglądało jak tak sobie te łapki wkładał do buzi - raz jedną, raz drugą :) Jakby coś tam zajadał :D
Jejku, jak ja zazdroszczę mamusiom, które usg mają na każdej wizycie - u mnie to jest zawsze taaaakie przeżycie, bo moja ginekolog za często go nie robi. Niedługo zaczną mnie podejrzewać, że przyjeżdżam na IP tylko po to, żeby malucha popodglądać :D:D
 
ja usg mam robione na każdej wizycie z tym że chodzę prywatnie do lekarza, fakt każda wizyta kosztuje 150 zł ale usg w 3d mam w tej cenie i ktg (będę miała od 30 tygodnia) i super profesjonalna opieka aaa... no i ginekolog do którego chodzę pracuje w szpitalu :-)
 
witam sie niedzielnie

Antonufka dobrze ze wszystko ok:-)
wczorajszy dzien minal nawet calkiem aktywnie. bylismy na zakupkach z K. i kupilam kocyk do lozeczka bialutki i taki mieciuchny:-) i stanik do karmienia :-)
upatrzylam wanienke czerwona taka juz z takim ksztaltem w srodku zeby dziecko moglo spokojnie lezkac a ja bede miala 2 rece wolne jak bede kapac i kupimy pewnie pod koniec listopada, wiec jestem calkiem niezle zadowolona aczkolwiek nie kupilam sobie pizamy szlafroka no i nie bylo poscieli do lozeczka ale to pewnie za tyg pojeedziemy i sie jeszcze zobaczy.


milych dzionkow ja sobie lezkam w lozeczku i leniu****e hihi:-) i wczuwam sie w ruchy bo kopie jak szalona ta moja emilcia:-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie, u mnie kolejne dni remontowe (dziś już kładziemy płytki) wczoraj malowanie wstępne ścian na biało i chyba troszkę przesadziłam z pomocą bo o 21 padłam jak mucha ze zmęczenia, dopiero rano wstałam a P. się śmieje że z pilotem w ręku zasnęłam ;-)

Antonufka super że z maluszkiem wszystko okej ;-)
Kasia zazdroszczę tego USG na każdej wizycie, jednak wiadomo prywatnie to inaczej niż na nfz tak jak ja chodzę ale czas mi tak szybko leci, że nie zdarzę zatęsknić za widokiem maluszka a okazuje się że znów wizyta i kolejne usg - nie jest najgorzej ;-)

Czy Was pobolewa podbrzusze podczas chodzenia? Ja zauważyłam, że mam tak z rana jak wstanę i wychodzę na miasto (zakupy itd) ciągnie dość mocno ale po jakimś czasie przestaje i do końca dnia jest ok..
 
reklama
Do góry