reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

u nas 20 zł krzywa cukrowa prywatnie i 5 zł 75 gram glukozy w aptece :)

Antonufka zrób sobie ciepłą (nie gorącą!) kąpiel i poleż spokojnie... dzidzia powinna się ożywić jak się odprężysz... powodzenia:)
 
reklama
Czyli nie tylko przede mną krzywa cukrowa:)?Ja planuję zrobić badanie we wtorek, koleżanka pracująca w laboratorium kazała wziąć cytrynę i grubą książkę- bo 2h czekania to lepiej się czymś zająć. A co do ruchów dzidzi, to Nasza dzidzia nie jest aż tak gwałtowna w ruchach, ale u mnie wieczory też są bardziej aktywne.Już nie mogę się doczekać tych "mocniejszych kopniaczków", żeby też tatuś poczuł:tak:
 
Moje dzieciątko też jest bardzo spokojne, nie powiem, że kopie, dla mnie to delikatne muskanie brzucha;-) Czasami dwa dni siedzi cichutko.

 
Jeśli chodzi o specyfiki do prania dla niemowląt to słyszałam że lepiej unikać na początku płunów do płukania im mniej chemi tym lepiej. Ubranka prałam w Jelpie podobno jest najdłużej na rynku i najmniej uczulający proszek ale spróbuje jeszcze Lovele :-)
 
a wczoraj moja znajoma z innego forum urodziła w 30 tc i 1 dniu małego Pudzianka 1800 waga i 47 cm długości, trochę niestety poleży w szpitalu ale pocieszające jest to, ze nie potrzebował nawet aspiratora i dostał 7 pkt:-)
 
reklama
Do góry