reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gośka, ja teraz mam badania ginekologiczne robione za każdym razem, a USG tylko miałam 2 razy. Poprzednią ciążę miałam jedno badanie ginekologiczne i za każdym razem USG, i byłam w świetnej formie, wiedziałam co z moim dzieckiem, miałam leki podawane na czas i byłam o wiele spokojniejsza. USG to USG i ja jestem zdecydowanie za taką formą badania, albo obydwiema, zwłaszcza jak coś się dzieje z szyjką.

Strzyga,
zazdroszczę pomorza jak nie wiem, wypocznij dobrze:-D

a ja dzis mam kiepski dzien..... naczytalam sie do czego prowdzi toksoplazmoza i to byl moj blad bo az sie poryczalam z nerwow... :( jestem poprostu podlamana i nie wiem jak doczekam sie nastepnych wynikow....

No to nie czytaj już więcej, okropne rzeczy są popisane... ale jak dziewczyny zaznaczają często i gęsto wszystko jest oki. Lekarz widział dzidzie i mówił Ci że jest oki, no to tego musisz się trzymać. Nie dołuj się, bo to dobrze nie wpływa ani na Ciebie ani na dzidziorka. Musisz poczekać na badania i już.
Sama nie mam w zasadzie przesłanek żeby się denerwować, a w kółko coś sobie wkładam do głowy, zwłaszcza teraz, jak jestem przykuta do łóżka, więc Cie doskonale rozumiem, ale nie możemy tak :no:

Dziś jadę na USG, na dodatkową wizytę, jak mnie przyjmie to mamy sprawdzić szyjkę i mam nadzieję, że będzie ładnie zamknięta i że z młodym OKI.

Mój synek bardzo mocno mnie kopie, córeczka tak raczej mnie muskała, choć nie należy do jakiś delikatesików :-D... a młody najbardziej dokucza mi w wątrobę i żołądek, powiem szczerze, że boli :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nic tak nie poprawia humoru jak drzemka w środku dnia i micha pierogów ruskich ze śmietanką :)
Od razu inne spojrzenie na świat - teraz możemy gadać! Poranna chandra minęła.
Widzę, że nie tylko ja się co chwilę wkręcam i martwię. Teraz to chyba już tak będzie... Nie mogę się doczekać aż Pola będzie z nami - liczę że przy niej nie będzie czasu na czytanie śmieci w internecie i denerwowanie się niepotrzebnie.
Gabryś, przyjemnego wydawania kaski na przyjemności :) Jak to mówią: pieniążki szczęścia nie dają, ale zakupy - owszem :)
 
Cześć dziewczynki :)))
Wyszłam ze szpitala.. Yuuuupii i to na tyle plusów..:)
Jestem podszyta od zeszłego tygodnia od środy zabieg odbywał się w znieczuleniu ogólnym byłam usypiana na jakieś 20 minut do poł godziny chyba, pierwszy odruch po przebudzeniu to czy nadal jestem nadal w ciąży :) no i czy czuję ruchy.. ale wszystko w porządku z maluszkiem..:)
No ale mimo wszystko mam nadal skurcze (dlatego tak długo musiałam być w szpitalu bo nie mogl sobie z tym poradzic) lekarz mnie dzisiaj pocieszył że to jużtak do końca będzie..:/ jestem na maksymalnej dawce fenoterolu nawet się przyzwyczaiłam i już mnie tak nie trzepie..
mam leżeć do końca..:(( nie dotykać brzucha spać na boku i chyba tyle
ale i tak się cieszę że wkońcu wyszłam
 
Ankaska dasz radę!! Silna z Ciebie kobieta!! :)
Gabryś ​żeby nie było niedomówień stopa zmienia się podczas ciąży :) a po niej wraca lub nie do normy :)
Pola zazdroszczę tych pierogów!! mniaaaam!!!! jej ale bym zjadła..!! a u mnie do nich ciężki dostęp :/ na pocieszenie zostaje mi tabliczka czekolady :p
 
Ankaska-to trzymaj sie jakos do konca. Trzymam kciuki, zeby bylo ok.
Pola-teraz to narobilas mi smaka na te pierogi. Mniammmmm
A i ja mam chandre. nawet pomalowanie paznokci i zafarbowanie wlosow niewiele dalo.Ale coz, pewnie jutro bedzie lepiej
 
W ramach odpędzania złych myśli po wizycie, która wyszła gorzej-niż-tak-sobie wypełniam właśnie plan porodu, który dostałam od mojej położnej. Bardzo fajnie jest to u nas w szpitalu zrobione, bo zakreśla się tylko gotowe warianty, a jest ich caaaała masa - bite 5 stron. I uwzględniają właściwie wszystko.
 
reklama
Do góry