reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witam :)

wracajac do mezczyzn to kazdy mi mowi: "ale pieknie wygladasz" "ciazka Ci sluzy" "wszystkie kilogramy tylko w brzuszek ci poszly" a moj M. nic takiego nie mowi.. Burak!! tylko mowi ze mam duze ladne cycuszki i ma na mnie caly czas ochote a mi sie nie chce w ogole :-p

milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamusie w słoneczny dzionek :)
Ja to wogóle nie jem nic słodkiego, wogóle nie mam ochoty..
Pola ja mam pytanie do Ciebie bo wiem że Ty masz założony pessar, czy to jest to samo co założenie szwu? Bo ja się wogóle na tym nie znam.. :-(No i czy to boli?
 
Alka, trzymać kciuki będę na 100%. Powodzenia :)
Marciaa, pisz nam szybko jak Ci poszło!
Ankaska, pessar to silikonowy krążek, który zakłada się na szyjkę macicy, a szew to... hmmm nie, wiem - chyba szew ;) Wiem że szew zakłada się w znieczuleniu miejscowym i teraz dość rzadko się to już robi. Częściej zakłada się pessar - u lekarza na fotelu, zupełnie nic to nie boli, aczkolwiek trzeba zdać sobie sprawę, że jest to kawał gumy o średnicy jakieś 5-6 cm, które lekarz musi umieścić we właściwym miejscu. U mnie gmeranko trwało może z 15 sekund i naprawdę nie bolało. Mój pessar wyglądał jakoś tak:
230x172_cerclage-pessar.jpg

Przez pierwsze dwa dni czułam, że coś mi tam w środku siedzi, ale tylko czasem i przy poruszaniu. Teraz zupełnie go nie czuć.

A, i właśnie wróciłam z glukozy. Nie było źle :) Położna wcisnęła mi w to pół cytryny i dało radę. Przeczytałam w poczekalni prawie pół książki :D
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny!!! 3majcie kciuki, żeby udało mi się kupić mojego wymarzonego x-landera!!:D znaleźliśmy bardzo korzystną ofertę!!:) i w moim ukochanym kolorze! ale teraz kwestia czy facet się zgodzi, żeby za tyle sprzedać;) jeeeeny!! ale się tym podnieciłam:D

a co do totka..to niestety nie ja....wygrana padła w redzie..;/ a ja z gdańska jestem...;/
 
Gośka...uwierz...ja też wierzyłam:d nawet plany zagospodarowania tej kasy już miałam:p swoją drogą Ci ludzie to mają szczęście;) ich życie zmieniło się całkowicie;) a co najważniejsze nigdy nie będą już musieli pracować:D
 
witam
a ja sie lenie bo boli zab pol nocy nie spalam bralam paracetamol o w pol 3 w nocy i teraz wyrzuty mam:-(
Alka trzymam kciuki za ciebie i malenstwo:-)
Ciekawe jak tam obrona marcii:-)

a mój K. tez zero milych slow wczoraj to wyciagalam od niego czy mam ladne nogi, cialo czy mu sie podobam czy jest zazdrosny jak sie ogladaja za mna inni faceci. oczywiscie mowil wszystko na tak ale i tak jakos mu nie wierze:-(
aczkolwiek czesto chce sie ze mna kochac prawie codziennie jakby mogl ale tlumacze mu ze ja nie moge tak czesto jakos dziwnie sie pozniej czuje i troche brzuszek mnie boli wiec mam nadzieje ze rozumie no i nie zawsze mam ochote na czulosci wolalabym zeby przytulil sie i mowil slodkie slowka:-)

ja sie przyznam ze moj K. tez ma na laptopie filmiki i czasami zdarzylo sie nawet obejrzec nam razem ale nigdy nie obejrzelismy do konca bo byl seks hihi nie wiem czemu tak to na nas dziala jakies zboczence jestesmy chyba:-(

oj ja tez bym pochlonela tony slodkosci ale nie moge teraz bo zab ;/;/;/;/ a wczoraj kupilam specjalnie dla siebie milke orzechowa ktora pewnie K. mi wszamie:-(

milych dzionkow kobitki:-)
 
reklama
Mami bo te filmy chyba tak powinny działać, jesli się we dwójkę ogląda. No ale u nas zakończyło się to śmiechem i moimi komentarzami, a nie zamierzonym seksem. Czasem małżonek wpada na pomysł, że może coś pooglądamy, ale zaraz wycofuje się z tego pomysłu, bo wie, jaka jest moja reakcja na te panie i tych panów z wygolonymi ciałami i przypudrowanym odbytem.

:-D

Jezusmaria, Mami, masz 95 dni do porodu :szok:
 
Do góry