reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Goska- fajnie masz z tesciowa
Pola-no coz, tesciowej sie nie wybiera;-) ale przynajmniej mieszka daleko od Ciebie!
Cukiereczek-wielu facetow oglada takie filmiki i to nic nie znaczy. i tak jak Melisa napisala-moze ogladnijcie razem?? A zaplakana kobieta-hmm - dla faceta nie ma nic bardziej wkurzajacego! Na 100% on Cie kocha, no i bedziecie miec super rodzinke, wiec glowa do gory (to tylko hormony) No i NIGDY nie mow, ze zalujesz ciazy! Powodzenia w relacji z mezem. Pozdrawiam cieplutko ;) i usmiechu zycze!!!!
Alka-zaciskam kciuki!!!! &&&
No i wogole Dzien Dobry!!! i milego dnia!
 
o rany, dziewczyny, jakbyśmy się spotkały np dziś i każda by walnęła takiego cichacza to ja nie wiem jakby sie to skończyło :-D

ja wiem jak to by się skończyło:p po zapuszczeniu mojego assassin'a już nikt by z pokoju nie wyszedł:p

Alka:) 3mam kciuki za połówkowe:) ja mam za 2 tygodnie dopiero:):)

Marciaa...pisz tam jak po obronie!!:):)

ja dziś się z P.pokłóciłam, bo miałam z nim jechać do domu i ugotować jego rodzinie obiad (to był mój pomysł), bo jego babcia jest poważnie chora i chciałam odciążyć chociaż w tym jego mamę, ale jego tata powiedział, że nie trzeba..a P. kazał ruszyć mi się z łóżka i jechać z nim do domu, ale nie żeby pomóc...tylko miałabym siedzieć w jego pokoju jak on będzie załatwiał swoje sprawy...więc grzecznie mu wytłumaczyłam, że ja chętnie pojadę i im pomogę, ale nie piszę się na siedzenie kilku godzin w jego domu i nic nierobienie kiedy muszę jeszcze zrobić projekt i zamknąć sesję letnią...a on się obraził...
 
reklama
Do góry