reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

fazerkamm ty na spokojnie wez swego pod wlos. nagadj mu ze ty pojecia nie masz jaki wozek itp ale chcesz by bylo w nim to ito i to i niech on jako facet ktory zna sie najlepiej na kolkach :) poszedl z toba do sklepu i wspolnie zobaczycie ktory jest najlepszy.
moj tez tak gadal na poczatku ze wszystko za drogo itp. jak mu wlazlam na glowe i nagadalam ze tu chodzi o zdrowie, bezpieczenstwo i wygode jego pierworodnego i ze sie juz poubilam itp to gotowy pozniej byl sam mi ten wozek z zagranicy sciagac tylko by jego Marcelkowi bylo wszystko naj. :)
mami babci i tesciowej podziekuj za takie wtracanie sie. a co do M to norma ze przed porodem chciwosc ich ogrania.
pamietam jak dzis jak mnie moj M caly czas strofowal ze wszysto zawczesnie kupuje ze nie potrzebne w cale mi itp.
pozniej jak wyladowalam na porodowce to nocami siedzial i skrecal akcesoria dla Marcelka :) wydzwanial z sklepow czy aby na pewno nie potrzebuje tego czy tego bo on widzial ze kobiety wlasnie to braly :)))
wszystko sie zieni jak beda dzieciaczki juz z wami. do mezczyzn pozniej dochodzi jakos fakt ze to maluski czlowieczek sie tworzy :)
 
reklama
Wreszcie was nadrobilam :p uff
Cukiereczek nie zamartwiaj sie nic kochanienka :) jestes piekna :) tylko hormony daja Ci krzywy obraz siebie :) pomaluj sobie pazurki, ułóż fajnie wloski, umaluj buziaka i tak "przygotowana" kuś swojego faceta :) badz niby chętna a obojetna ;) zeby inicjatywa wyszla niby od niego :) facet musi zdobywac :D a filmami sie nie przejmuj, moze skwituj jego ogladactwo jakis zartem typu "kochanie idz po sciereczke do kuchni bo od tego ogladania znowu się caly zaslinisz hihihi" ;) rozladujesz napiecie :) moim zaniem na niedomowienia i obojetnosc najlepsze jest poczucie humoru :) smiechem da sie zalagodzic wszystko :) tylko trzeba probowac najgorsze co mozna zrobic to obrocic sie plecami do partnera i milczec... problemy same sie nie rozwiaza!
Pola i Mami nie zazdroszcze "rodzinki" Męża :/

Dziewczyny trzymam kciuki za udane wizyty :)

Marcia daj znac jak tam co tam :)
 
dzien dobry

o 5 wstalam a o 8.30 bylam po obronie. Zdałam na 4-kę ciesze się, ze to koniec. Tylko zawiozę plytę jeszcze i tyle :) rektor zadał mi proste pytania typu co to agroturystyka...a ja zapomniałam języka w gębie z tego wszystkiego he he ale jakoś odpowiedziałam. Jak zwykle zaćma ogarnęła :)

niedawo wstalam bo od stresu mnie głowa rozbolała a na koncu wracałam w tkaim korku ze ja pikole.
 
Marcia i ja gratuluję Kochana!! odpocznij sobie teraz! należy Ci się!! :)


ps. jadę dzisiaj do ikea z moim lubym.. zobaczymy jak przebiegną zakupy :-)
po drodze jest taki fajny pioruńsko drogi sklep dziecięcy :cool2: zabiorę go tam :) niech popatrzy na wózki hihi :-p :-)
 
reklama
Do góry