reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam serdecznie :)
Chciałam się pochwalić, że także mam termin na styczeń dokładnie 29.01.12 :)

Dzisiaj byłam na wizycie jestem w 22 tc według kalendarza.
Według aparatury ciało smerfa rozwija się na etapie 23 tc, a głowa na 21 tyg ciazy.

Z całego stresu zapomniałam zapytac czy to chlopczyk czy dziewczynka... :(

Jednak niepokoi mnie troche moja waga. Przybrałam tylko 200 gram...
Lekarz mówi, ze mam sie nie martwić bo dziecko rozwija sie prawidłowo.
Sprawdził czy są nogi, ręce; kości nóg...

Mam pytanie kiedy robią echo serca dziecka?


Zastanawiam się nad porównaniem u innego lekarza.
 
reklama
Mami dla swojego wewnętrznego spokoju spróbuj się jakoś skontaktować z lekarzem żeby wiedzieć czy wszystko w porządku na 100% a może dało by radę przejechać się do szpitala na dyżur? i sprawdzić co to? Jak tylko będziesz wiedziała coś więcej daj znać!! żebym się nie martwiła o Was!
malutkans ja mam tak samo.. jak Mały daje o sobie rzadko znać to od razu panikuję i wsłu****ę się w swoje ciało żeby go poczuć...
Ankaska gratuluję niezawodnej intuicji!
Elastico witam :)
 
Alka ja mam po 4 z tych malutkich bo nie wiem jaki maluszek się urodzi. Później dokupię .
Elastico witam i gratuluję :)
 
Ostatnia edycja:
Mami ja raz tez zauwazylam u siebie takie malusienkie rózowe plamki, ale tylko raz i stwierdzilam, ze to moze przez to, ze w ten dzien sie golilam. Ponadto moze rzeczywiscie za mocno sie podtarłas, bo wydaje mi sie, ze jakby mialo dziac sie cos powaznego to bolalby Cie brzusio a krwawienie by sie nasililo. Ja tak mysle, ale jak bedzie Cie to nurtowalo dalej to najlepiej skontakuj sie z tym mediatorem, zeby sie uspokoic :p

Alka ja tez mam dylemat z tymi ciuszkami, najpierw pokupowalam same maluskie a ostatnio znowu same 62 :p ale mysle, ze po 5 komplecikow starczy w rozmiarze 58 i 62 :p

Ankaska biduszko Nasza :* trzymaj sie cieplutko i zaciskaj nogi!
 
dziękuję :)

Ajj no coś Ty nie pierwszy raz.
Ja juz USG miałam robionych żeby nie pocyganić około 12 razy... :szok: Bo lekarz sie martwił o ciąze...
 
dziękuję :)

Ajj no coś Ty nie pierwszy raz.
Ja juz USG miałam robionych żeby nie pocyganić około 12 razy... :szok: Bo lekarz sie martwił o ciąze...
sorka, w sumie nie wiem czemu mi to przyszło do głowy, że to pierwszy raz :)
a co się działo, że lekarz się martwił o ciążę??
Zaglądaj do nas często i pisz o wszystkim :)
 
reklama
Martwil sie bo byla na samym poczatku zagrozona... ulokowana nie tam gdzie trzeba..

obiecuje odwiedzac Was czesciej. jutro chce isc prosic lekarza zeby zrobil mi usg abym dowiedziala sie czy to syn czy cora :)
 
Do góry