reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam wszystkie mamusie i brzuszki,
Anisia84 prześliczny wózek w takiej samej tonacji kolorków zamierzam kupić dla mojego Bąbelka
GośkaRW wytrzymałości na badaniach te 2 godz wysiedzieć to ojoj mnie to czeka za tydz..
 
reklama
mmm moze za mocno sie wytarlas, powinnas dla spokoju wlasnego pojechac do lekarza, po angielsku na pewno sie dogadasz w tej kwestii. Moze byc tak, ze zlapalas jakas infekcje, moze choc uwazasz, ze nie hemoroid, a moze po prostu tak od siebie albo faktycznie cos nie tak, choc ja nie zakladam, ze cos dzieje sie zlego.
 
Mami trzymam kciuki, żeby wszystko było o.k.
Anina, Alka za wasze połówkowe też, na pewno maleństwa zdrowe.
Anisia wózek śliczny, wczoraj oglądałam wózki, tej firmy nie widziałam, muszę jeszcze się rozejrzeć w innych sklepach.
Adak jakie miałaś wyniki cukru, że grozi ci insulina? ja mam jutro wizytę w związku z cukrzycą, idę właśnie zbadać, minęło 2h po jedzeniu.

Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki.
 
Witajcie kobitki. Ja dopiero teraz do Was dołaczam bo cały dzien na raty ogarniałam chatke z przerwami na odpoczynek bo tak naprawde musze duzo odpoczywac.
Jutro mam wizyte u gina ciekawe co mi powie na te skurzcze,moj M cos czuje ze zostane juz zwolnioda z pracy do rozwiazania bo beda sie bac mnie puscic do pracy ze wzgledu na skurcze a ja lubie pracowac i wolałam bym jeszcze pochodzic do pracy.....
Dzis zrobiłam kapusniaczek bo tak mnie wzioła ochota ze ahhh mmmm.

Dzis zaczynam 6 miesiac ciazy blizej niz dalej
 
a moj synek sie na mnie obrazil dzis jest tak spokojny ze az powoli zaczynam sie martwic, przyzwyczailam sie juz do tych wygibasow i teraz jak jest cisza to sieje panike...tylko leze i probuje cos wyczuc...
 
Witam mamusie :)
A ja właśnie wróciłam od lekarza, w piątek opuściłam szpital bez żadnych lekarstw bo tak stwierdził tamten lekarz!!! że wszystko jest w porządku szyjka długa i wogóle nie musze brać.. a że cały weekend czułam się jak bombka czekająca na wybuch to się dzisiaj wcisłam na wizytę, i co?
mam rozwarcie szyjki najprawdopodobniej będę miała zakładany szew i spowrotem 4 x na dobę fenaterol! wykończe sie przez to lekarstwo.. strasznie się xle po nim czuje, no ale wytrzymam.. tylko mnie szlag trafia jak pomyśle o tamtym lekarzu w szpitalu, on wogóle nie powinien wykonywac swojej pracy.. masakra..
Także dołączam do mamuś leżacych na l4 do rozwiązania :))
 
Dawno nie zaglądałam do Was kobietki ale widzę że troszkę nas jest:)
Mam nadzieję że to moje maleństwo się nie pospieszy(co wróży mi teściowa) i urodzi się w styczniu ;)
Anka faktycznie jakiś kretyn! Dobrze że intuicyjnie poszłaś to sprawdzić.
Mi mój lekarz prowadzący(prywatny gabinet) Powiedział na ostatniej wizycie że stracił kontrolę nad pacjentką (mam cókrzycę ciążowa i w szpitalu diabetologa)
i ktos MU coś w kartę wpisuje i żebym juz przeszła na stałe do lekarza szpitalnego. Palant! Przestałam tam robić badania bo mieli drogo i to był powód.
Oczywiście nie było mowy żeby się dostać do gina w szpitalu bo terminy na listopad i przyszły rok a ja raczej nie poczekam więc musiałam znaleźć nowego lekarza .
 
Ostatnia edycja:
Witam Dziewczyny!
Nie zagladalam od srody, bo bylam u Rodzicow i dzis wrocilam i oczywiscie tyle naspisalyscie, ze staram sie nadrobic, ale pewnie mi sie nie uda wszystkiego :-)
Z tego, co zapamietalam, to
Anisia- fajny wozek :-)
Mami- mysle, ze jesli bedzie sie to dalej powtarzac, to skontaktuj sie z lekarzem, ale nie panikuj-moze to zwykle podraznienie skory.
Vileyka- wszystkiego najlepszego!

Poza tym, to u mnie jak zwykle. Mala kopie :-)
W tym tygodniu skladam prace mgr i czekam na termin obrony. Troche nauki bedzie :-)
Milego wieczoru :-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko ...
Wiem, że nieby jest to w liście wyprawkowej, ale jednak tam jest strasznie mało....

Powiedzcie mi ile powinnam mieć poszczególnych ubranek (spiochy, półśpiochy, kaftaniki, bluzy, body) na kolejne rozmiary, czyli na 56, 62, 68 ... bo póżniej już wiadomo, że dzieciątko rośnie nieco wolniej, a w pierwszym etapie szybko z wszystkiego wyrasta, jednak nie chciałabym się irytować i denerwować, że mam za mało, a mieć duuużo za dużo też bez sensu ...
Wiem, że pytanie może nieco głupie, ale napiszcie tak z własnego doświadczenia...
Plissss :)
 
Do góry