reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

elastico witaj :)

fiona jesteś widoczna cały czas :D

a ja za godzinkę mam USG. trzymać kciuki dziewuszki aby wszystko było dobrze :) no i oczywiście aby maluch się nie wstydził bo zwariuję :p
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko ...
Wiem, że nieby jest to w liście wyprawkowej, ale jednak tam jest strasznie mało....

Powiedzcie mi ile powinnam mieć poszczególnych ubranek (spiochy, półśpiochy, kaftaniki, bluzy, body) na kolejne rozmiary, czyli na 56, 62, 68 ... bo póżniej już wiadomo, że dzieciątko rośnie nieco wolniej, a w pierwszym etapie szybko z wszystkiego wyrasta, jednak nie chciałabym się irytować i denerwować, że mam za mało, a mieć duuużo za dużo też bez sensu ...
Wiem, że pytanie może nieco głupie, ale napiszcie tak z własnego doświadczenia...
Plissss :)

Przylaczam sie do prosby :-)

Aninaa- udanej wizyty :-)
 
Hej Mamuski!
Anisia-sliczny wozek!
Mami-dla wlasnego spokoju lepiej sprawdz co to. Ale jak Sara napisala, moze tez byc od golenia
Elastico-witaj Nowa Mamo!
Fiona-oczywiscie, ze jestes zauwazalna!!!
Aniana-trzymam kciuki za wizyte &&&&& i daj szybciutko znac kogo tam w brzuszku nosisz
Ja mam ostatnio takiego lenia, ze wstyd sie przyznac. Z niczym nie wyrabiam:zawstydzona/y:
Milego dnia!
 
Elastico, witaj :)
Aninaa, kciuki zaciśnięte. Będzie dobrze.
Poniedziałek minął, to i humor mi się poprawił :) Takie piękne słoneczko, aż chce się wziąć książeczkę i w parku posiedzieć. Idę dziś na wizytę kontrolną na 14.40 - mam nadzieję że nie okaże się że muszę leżeć plackiem. Zamówiłam "Notatki przyszłej matki" i drugą część "Opowieści z kołyski". Może trochę się przy tym uda odprężyć, bo mieszanka "Wojny i pokoju" z prasą w stylu M jak mama i poradnikami ciążowymi wprowadza mnie w jakiś dziwny nastrój :D
Anisia, fajny ten wózek. Kolorki mi się bardzo podobają.
 
Ostatnia edycja:
aninaa kciukasy zacisniete aby wkoncu sie pokazalo kim jest :p
alka i melisko ja zaczynałam od rozmiaru 62 , 58 nawet nie mialam bo to jest rozmiarek chwilowy a 62 rekawek mozna podgiac teraz kochane dziewczynki dzieci rodza sie duze no chyba ze wczesniaki:p ciezko powiedziec mi sztukowo pomimo ze to bylo rok temu .. napisze tak nie wszystkie zeczy trzeba miec... my mielismy pelno kaftanikow ale nigdy z nich nie korzystalam jakos nie podeszly mi sciagaly sie i wog. za to body dl.rekaw na to spiochy ewentualnie na to bluzeczka , kupujac spiochy zwroccie uwage aby rozpinaly sie w kroku to dla waszego ulatwienia bo w nocy czlowiek ospaly dzieciatko trzeba przebrac ... polspiochy sa rzecza bardzo wygodna takze im wiecej tym lepiej - z gumeczka szeroka bezuciskowa wiadomo na poczatku pepuszek wiec raczej spiochy czyli polspiochy mozna zaczac od rozm68 tak mi sie wydaje (ale haotycznie pisze moze ktos rozszyfruje hehe) bluzy i reszta hmm kurcze sztukowo naprawde ciezko ,, bedzie to zima wiec trzeba patrzyc tak zeby bylo w co przebrac a brudne zeby zdarzylo wyschnac ::) czasami dziecko jednego dnia potrafi pobrudzic pol garderoby :D siuski przy przewijaniu, kupcia albo sie uleje ..
 
Anina i Pola powodzenia na wizytach :))

fiona nie da sie na wszystkie posty zawsze kazdmu odpisac :pP Nie martw sie malenka jestes zauwazalna :)

A ja sie musze pochwalic moj Mąż dostal awans :D na brygadziste :) ah jaka jestem dumna :)

Milego dnia Dziołchy moje :*
 
marietta dziękujemy - dało się zrozumieć, ale prosimy dalej o odpowiedzi innych mam :):):) wypośrodkujemy ilości :p

sarat pogratuluj mężowskiemu i koniecznie zrób jakąś dobrą kolacyjkę na jego cześć :)
 
Witajcie ;-)
My dziś wyspani i tylko czekam do 15, aż wrócę od rodziców do domku pociągiem ;)

Aninaa trzymam kciuki za udaną wizytę :tak:
Udanych wizyt także innym dziś życzę ;)
 
reklama
Do góry