reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anisia ladny wozek, teraz tylko trzeba poczekac na mala ksiezniczke;-)

aninaaa
dobrego cukru

adak, kiepsko, ale moze obejdzie sie bez insuliny

Alka e praca poczeka np do jutra:-D

sarat
, jej jak moja propotor uslyszala od kazdego z nas srodki psychoaktywne to powiedziala bysmy sobie innego promotora poszukali, bo ona ma dosc tego tematu. Milego pisania i jeszcze milszej obrony:-)
 
reklama
ja jutro idę - kupiłam dziś glukozę.

Ok, laski - teraz czas na decyzję - która się zna na wózkach. Potrzebuję:
lekkiego (choć niekoniecznie)
4 kółka, nie podwójne
Stelaż, który po złożeniu będzie najmniejszy i minimalny - mamy peugeota 107 i bagażnik w nim jest zajebiście mały za przeproszeniem, ale tak jest
 
witam się z wami kobitki i zwierzam z problemu trochę tajemniczego
więc:
od wczoraj po siusiu jak ide zrobic to przy wytarciu okolic intymnech zauwazam kilka kropelek jasnej czerwonej krwi i teraz tak, sprawdzalam czy to z cewki i czy z pochwy oraz odbytu i:
nie jestem pewna bo strasznie to ciezko stwierdzic czy z cewki czy z pochwy bo jak patrzalam to blizej cewki ta krew na papierku :-( a wczoraj sprawdzalam tamponem czy aby nie w pochwie i nie bylo zadnej kropelki krwi , ale znowu dzisisja bylo blizej pochwy i troszke wiecej krpelek tak okolo szesciu a wczesniej 3 okolo. napewno nie z odbytu. i zapalenia pecherza nie mam robie sisi normalnie nic nie boli. tylko czasami brzuch mi twardnieje i skurcz mam ale przechodzi za jakis czas. nie mam pojecia co zrobic a nie chce siac paniki. oczywiscie boje sie o moja ninie zwlaszcza ze ta diagnoza wczesniejsza ze nisko ulozona, moze napiera na szyjke... no niewiem
aczkolwiek prosze o pomoc moze ktoras z was tak miala we wczesniejszych ciazach albo w tej. ja pierwszy raz w ciazy dlatego taka niedoswiadczona.

pomozcie:-(
 
Mami ja Ci nie pomogę, gdyż na szczęście póki co bez żadnego plamienia (odpukać....)
Ale jeśli masz możliwość to zadzwoń do lekarza!!!!
Trzymaj się kochana!
 
sarat ciekawy temat pracy ;-)

ale dziś jestem zmęczona, spałam troszkę w środku dnia ale za dużo nie dało.
co do tej glukozy ja dostałam na skierowaniu 75g, wizytę mam 18 października więc jakoś kilka dni przed pójdę i zrobię chociaż nie wiem jak tam wysiedzę.. ;o
 
Mami, podobno w ciąży śluzówka pochwy i okolic jest super wrażliwa i skłonna do podrażnień. Więc jeśli plamienia są śladowe i nie towarzyszą im bóle i mocne skurcze to pewnie nic groźnego. Ale nie daj się nam diagnozować ani leczyć :). Zadzwoń do lekarza, położnej, czy gdzie tam jeszcze możesz uderzyć. Będziesz spokojniejsza, jak Cię ktoś obejrzy! A stres Maleństwu niepotrzebny zupełnie...
Skoro się nie dogadasz przez telefon, to może osobiście? Nie masz się jak wbić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry