reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam :)

malutkans ja też jestem z tych co sobie jazdy wkręcają :/ wczoraj odezwał się Młody tylko z rana a później cały dzień spokój i już gadałam mojemu Skarbowi że nic już długo nie czuję (w głowie od razu czarny scenariusz) żeby mnie pocieszyć to Skarb wziął szklankę przystawił do brzucha i mówi że on sprawdzi czy serducho bije :-D hihi po czym stwierdził że kupimy mi słuchawki żebym mogła Szkraba podsłuchiwać :)

tiramisu u mnie wczoraj były placki ziemniaczane :D mniaaam (nie wiem w jaki sposób ścierasz ziemniaki.. ale jak masz blender to bardzo Ci ułatwi ścieranie :-))

ona gratuluję córeczki :-D

anielka czy przypadkiem w ciąży nie można jeździć na rowerze? wydaje mi się że gdzieś coś takiego czytałam..

Megi oo to i ja będę musiała spróbować.. bo coś dalej mnie gardło boli i kaszel się zaczął pojawiać :/

a chciałam Wam powiedzieć że zaczęło się spełniać marzenie mojego M. hihi a mianowicie tracę głos :-D hahaha boshe niech te chorubsko już sobie pójdzie!
zazdroszczę Wam tych chłodnych dni! ja już mam dosyć gorąca!
jdę dzisiaj zobaczyć mojego Synusia :-D mam nadzieję że wszystko w porządku będzie!
 
reklama
hej
i ja przeziębiona. kuruje sie i wam zdrówka życzę.
No właśnie, czy wy już miałyście glukozę do picia? W którym miesiącu to jest zlecane, bo jakoś nie pamiętam..
ja juz miałam. z tego co sie orientuje to wyniki na glukozę robi sie od 23 do 28tc.

Ja mam teraz to badanie do zrobienia. Kupujesz 75g glukozy w aptece. Najpierw pobierają krew nad Czo a potem to pijesz czekasz godzinę i pobierają drugi raz.
u mnie w laboratorium glukozę podają nic nie musiałam kupować. ale po 75g glukozy to się siedzi 2h. po50g 1h. ale to naprawdę sie siedzi i czeka. nie można se wyjść do domu i przyjść za jakiś czas. bo każdy wysiłek fizyczny powoduje szybsze spalanie te glukozy i zafałszowanie wyników badan. mi zabronili po schodach chodzić itp.

dzidzia zdrowa i prawdopodobnie w moim brzuszku jest dziewczynka:-) Jestem bardzo zadowolona z tego badania i nie żałuje wydanych pieniędzy, bo lekarz przedbadał mnie na wszystkie strony.
wspaniale wieści. gratuje dziewczynki!!!
 
Witam piątkowo:)
Ja już po wizycie: będziemy mieć małego chłopczyka już raczej na 100%, ponad pół kilograma ponad 20 cm - kawał chłopa, mama zdrowa, badanie obciążenia glukozą mam zrobić za jakieś 2 tygodnie

Ona_ona gratuluję dziewczynki.:-)
 
Dorotka gratuluje Syneczka :)
Ona_ona gratuluje Córci :)

Ja dzisiaj jakos mlo mam energii. Obudzilam sie po 10 i postanowilam, ze zrobie obiad posprzatam w pokoju, poukladam w szafie, pochowam letnie ubrania itp. i stanelo na tym, ze nic nie zrobilam i nadal jestem w pizamie... :p a M. za 2h wraca z pracy.
Mi sie podobaja te chlodniejsze dni, tylko te dusznosci... :| czasem nie ma czym oddychac przed deszczem.

bakalia tak myslalam, ze cus bylo o imieninkach :) buzki dla Twojej Mami :)
 
witam :)
jdę dzisiaj zobaczyć mojego Synusia :-D mam nadzieję że wszystko w porządku będzie!

Udanej wizyty zycze i samych radosnych wrazen :-)

A jesli chodzi o te kopniaczki, to wczoraj pytalam doktora jak to jest, ze czasem czuje, czasem nie i tak slabo. A on sie smial, ze Maluszek jest jeszcze maly, wiec nie ma tyle sily, co wtedy gdy bedzie mial 2, czy 3 kg. I porownal to do mnie i do Adamka- i kto mocniej kopnie :-D
Wiec nie ma sie co przejmowac :-)

Ona_Ona- gratuluje Coreczki!
Dorotka- gratuluje Synka!


A ja dzis bylam na zakupach a teraz biore sie za placek ze sliwkami :-) I zycze milego dnia!
 
Sarat dziękuje :)

Co do kopniaczków, ja w tamtym tyg. prawie w cale nie czułam za to teraz ostatnie trzy dni maluszek dalej znać codziennie i to nawet w różnych porach ;)

Melisa śliwki w każdej postaci uwielbiam;)
 
Hej Dziewczyny :)

Zamieszkałam co prawda w lutym ale z racji że jestem z przełomu miesiąca to i Was będę podczytywać.
Czy mogę się tu zakamuflować i czekać na stycznio-luty?
Jako nowa z gry przepraszam za zamęt i stres jaki za mną idzie ale mój bohater to pierwszy mikro-człowiek w rodzinie.

Pozdrawiam :)
 
witaj Jozefina ;)
Fazerkam-
co kraj to obyczaj hihi. Z moja jazda na rowerze to jest tak, ze ja jezdzilam od kilku lat niemalze codziennie przez calutki rok ( w zimie tez!) I moja polozna stwierdzila, ze nie musze rezygnowac z roweru, tylko dlatego, ze jestem w ciazy. Wrecz w Szwecji namawiaja do tego! Poza tym robi to dobrze na dotlenienie maluszka (tak jak gimnastyka czy plywanie) No i jak nie ma przeciwwskazan to moge ;)
No i milego podgladania synusia!!!
Ona_ona-gratuluje coreczki
Dorotka-gratuluje synusia
Melisa-placek ze sliwkami... mniam Wogole ostatnio smakuje mi wszystko ze sliwkami.
 
reklama
Do góry