reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
może i śliczne imiona, ale nie mówią do mnie wcale...

a luteiny to ja strasznie nie lubiłam, a raczej tego co po niej wycieka, no ale jak miała pomóc to moje lubienie nie miało nic do rzeczy :p

ja biorę utrogestan zawiera progesteron w jeszcze bardziej przyswajalnej postaci, mało popularny bo w polsce praktycznie go nie można dostać, ale po nim to dopiero wycieka:zawstydzona/y:

a ja dzis byłam na wizycie, miała być bez usg bo w piątek byłam, ale gin chciał spr za pomoca usg szyjke i przy okazji zrobił mi mała niespodziankę i pokazał dzidzię w 4 d:happy2:
 
Ostatnia edycja:
ja biorę utrogestan zawiera progesteron w jeszcze bardziej przyswajalnej postaci, mało popularny bo w polsce praktycznie go nie można dostać, ale po nim to dopiero wycieka:zawstydzona/y:

a ja dzis byłam na wizycie, miała być bez usg bo w piątek byłam, ale gin chciał spr za pomoca usg szyjke i przy okazji zrobił mi mała niespodziankę i pokazał dzidzię w 4 d:happy2:

wow super i jakie wrażenia ?
 
a świetne, takie dzieco już grubiutkie się wydawało, i faktycznie można zgadywac do kogo podobne będzie, wrzucę później fotkę - z tym,że zdjęcie mam czarno białe ale i tak fajnie widać
 
myszka no tak jeszcze się dopinam w zwykłych jeansach, ale troszkę mi ciasno więc przez dziurkę pełożyłam zwykłą gumkę do włosów i zapinam tak guzik :)

bo chyba w drugiej ciąży szybciej brzuszek rośnie, ja w pierwszej też w zimie łaziłam w rozpiętych spodniach i długim swetrze;-) A teraz to się nawet w sukienki z odciętym biustem przestaje mieścić.

BTW, co się stało z Gabryś? chyba od powrotu znad morza jej nie widziałam na bb, ale wszystkiego nie doczytałam...

Proszę trzymać kciuki za moją przyjaciółkę, która właśnie pojechała rodzić
 
Ostatnia edycja:
bo chyba w drugiej ciąży szybciej brzuszek rośnie, ja w pierwszej też w zimie łaziłam w rozpiętych spodniach i długim swetrze;-) A teraz to się nawet w sukienki z odciętym biustem przestaje mieścić.

Proszę trzymać kciuki za moją przyjaciółkę, która właśnie pojechała rodzić

kciuki zaciśnięte:) daj znać jak szczęśliwie urodzi :)

a co słychać u cha_gi? wie Któraś?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny i brzuszki.
Długo się nie odzywałam, bo mam problemy z internetem, ale co jakiś czas będę próbowała się odzywać. U mnie wszystko dobrze, z każdym dniem mam coraz większy brzuch aż mnie to zadziwia w jakim temie teraz rośnie.. No i nareszcie bo juz od soboty czuję wyrażnie i dość często ruchy mojego maleństwa... Pozdrawiam i całuję ;D
 
Wsuwam drugą porcję (półlitrową) kaszy mannej z tartym jabłkiem. Tzn. pół litra było samego mleka. :)

Jestem z jednej strony rozleniwiona (czyt. nic mi się nie chcę), a z drugiej jakaś niespokojna. Pewnie nadmiar wrażeń.

Swoją drogą - pytam dziś Pani Doktor, czy normalnym objawem w ciąży są takie bolesne ni to skurcze, ni to szarpnięcia w pochwie, bo mi się kilkakrotnie zdarzyły i trochę to zaniepokoiło. A ona mi na to:
"Nie no, raczej nie powinno czegoś takiego być... Chyba, że... A, bo ja Ci zabroniłam współżyć :) No i się organizm domaga :p"

I powiedzcie, jak ja mam jej nie lubić? :) Oczywiście potem, już na poważnie stwierdziła, że w ciąży się wszystko rozciąga, więc zdarzają się i takie bóle.

I znowu słucham kołysanek. :)
 
reklama
Alka jak tylko w pełni odzyskam siły to znowu będę tu bardzo częstym gościem :)

u mnie jak narazie ubrania z długim rękawem i długimi nogawkami leżą głęboko schowane w szafie :) u mnie dalej gorąco! i jak narazie mieszczę się w swoje bardzo luźne rzeczy z przed ciąży :) oczywiście teraz są obcisłe, a niektóre już za bardzo.. :) zobaczymy co będzie z jesienno-zimowymi ale zapewne bez zakupu spodni się nie obejdzie, no i jakiś gruby sweter by się przydał.. bo kurtki stwierdziłam że nie ma sensu kupować.. :)
 
Do góry