reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja jeszcze nie chodzę w ciążowych ciuchach. Zakładam normalne jeansy i wstyt powiedzieć zapinam je na gumkę recepturkę :-), bo brakuje mi tak 1,5 - 2 cm. Albo nie zapinam guziaka i zakładam pas ciażowy. W ciażowych spodniach w jednych odstaje mi ten pas u góry i okropnie to wygląda jak zakładam jakos bluzke to się odznacza, w drugich też jakoś tak dziwnie ten pas mi jeszcze leży. No ale za to smigam już w leginsach ciażowych i ten strój lubie najbardziej. No ale powoli komletuje ciuchy, bo cos czuje, że poprostu którego dnia z brzuchem się nie ogarnę. :-)
Liv uściski dla Twojej córeczki.
Fazerkamm dobrze, że już się lepiej czujesz...

Mnie chwilowo odpuścił smak na barszcz, ale za to na buraki nie :)
 
fazerkam-ale Cie dopadlo wstretne przeziebienie...Zdrowka zycze.
A ja sie obzarlam tym moim barszczykiem z ziemniakami i burakami i ledwo sie ruszam. Wogole ostatnio mam spory apetyt i martwie sie co to bedzie. Juz stracilam kontrole nad moimi kilogramami hihihi. czy wam moje drogie tez chce sie caly czas jesc????
 
ogólnie to duużo jadłam :) teraz tylko przez to przeziębienie nie miałam apetytu.. także jak wróci to będę mogła bez skrupułów dalej podjadać :p bo jak narazie waga stanęła w miejscu :)

mniam barszczyk :) mam ochotę na ukraiński.. :-D

a u mnie dzisiaj spaghetti bolognese po polsku dla męża a w wersji greckiej dla mnie :) mniaaam
 
Alka - GRATULUJĘ :)

Megi - Ja też jeszcze nie chodzę w ciążowych i też dżinsy zapinam sposobem. Tyle, że u mnie jest to szerszy pasek, zasłaniający odpięty guzik ;)

Wróciłam z wizyty. Wszystko okay, następną będę miała za miesiąc. Czyli wreszcie normalny odstęp :p
 
myszka no tak jeszcze się dopinam w zwykłych jeansach, ale troszkę mi ciasno więc przez dziurkę pełożyłam zwykłą gumkę do włosów i zapinam tak guzik :)
 
myszka wybacz, ale chciałam zbudować napięcie wokół tego jakże ważnego w rozwoju mojej ciąży wydarzenia hihih

Strzyga gratulacje i oby więcej takiej "normalności" już do końca w Twojej ciąży

Melisa, fazerka - zaniedbujecie nas ostatnio - poprawić się proszę!!!
 
reklama
witajcie Kochane;-)

ja dzisiaj dopiero tak późno, bo jakoś nic mi się nie chce cały dzień, nawet po laptopa wstać...ehhh leń ze mnie.

Alka- gratuluje kopniaczków ;-)

Strzyga- świetne wieści!!! oby tak dalej ;-)

a ja już chodzę w ciążowych dżinsach a w piątek idę na polowanie szukać długiego sweterka najesień, do tego leginsy i będzie git;-)

dzisiaj cały dzień żyję już jutrzejszą wizytą na badaniu 3D...z jednej strony się cieszę a z drugiej boję się, że będzie coś nie tak....
 
Do góry