reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Strzyga ja też nie wierzę, ale ten przesąd mnie strasznie bawi, dlatego tak napisałam...
Zresztą już po zgadze :D

A co do przesądów, że kobiecie w ciąży nie wolno odmawiać też jestem za :D

upssss jednak nie jest po zgadze - dziwny ten mój organizm
 
reklama
hah, Alka to GRATULACJE! :D Ja prócz zgagi to żadnych innych objawów ciąży nie miałam, więc jak Słysze jak inne kobietki się męczą to nie zazdroszczę. Ale zgagi raz jeszcze Ci pogratuluję, pomimo że nie jest przyjemna ;)
 
Witam:-p

Że się wtrące:-D Ja z Luśką miałam rzadko zgage, a mimo to Mała urodziła się z bujną czuprynką:-)
W dodatku farbowałam włosy i nie jest ruda:-p

A że tak się spytam, czy orientujecie się co z Donią?? Z tego co pamiętam to właśnie Ona pisała o tych prądach na początku ciąży, a przeleciałam pobieżnie tylko po forum tutaj i nie widziałam Jej postów:-(
I Oceanici też nie widziałam....

Lece sprzątać a Wy dbajcie o siebie i Brzuszki:-)
 
bakaalia - serdecznie dziękuję :)

Ania - ja pytałam o Donię już kilka dni temu i nikt nic nie wie, za to tiramisu się odnalazła... oceanici też fakt daaaawno nie widziałam
 
Alka- no i doczekalas sie :-) I kopniaczki i zgaga no no no
Strzyga- zdrowiej szybko!

A ja tylko na chwilke wpadlam, bo musze rozwiesic pranie, umyc wlosy, i jade do mojego Promotora :-)
 
Ja na razie na zgagę nie narzekam ale w ciąży z Kamilkiem strasznie cierpiałam... a mały urodził się z bujną czarną czupryną :)

Na zgagę pomagają migdały, zimne mleko pite małymi łyczkami, rozgnieciony banan zjadany przed posiłkami...

a jak nie to w ostatniej ciąży pomagało mi to- lekarz zalecił
http://www.i-apteka.pl/search.php?text=maalox
 
Ostatnia edycja:
Witam sie

No doni to wieki nie widziałam. Mam nadzieje ze wszystko gra i buczy
Alka kopniaki są zadowolona w końcu ?:p :p
Ania 789 ja mialam takie prądy czasem ale jakoś mi mineły

jeszcze 5 dni i gin o ja :) ze tez nie zwariowalam przez ten czas :)
 
Marciaa no zadowolona, choć, żeby nie było za pięknie to teraz narzekam, że są za rzadko i za słabe :p

a co do zgagi moja póki co za bardzo nie dokucza, więc jest git :p
 
Witam się i ja:-)

Moja przyjaciółka urodziła dziewczynkę dzisiaj 0.40. rozmawiałam z nią i mówi że nie było tak źle, może ostatnie 5 minut. Malutka ma 3600 i 57 cm i dostała 9 pkt. bo trochę się przydusiła i była sina. Ale się cieszę, że to już za nią i ma swoje maleństwo.

Ja też mam alergię na sierść zwierząt i trawy kwitnące i strasznie się męczyłam bez leków czerwiec i lipiec, ale na szczęście już przekwitło:-)

Moje dziecię już od kilku dni mnie porządnie grzmoci od środka, ale to fajne uczucie:-)

Miłego popołudnia!
 
reklama
Do góry