reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

wczoraj w nocy młody kompletnie nie dał mi spać:D jak się cholera obudziła o 10 tak do pierwszej (o tej zasnęłam:p) walczył i kopał i jakbym się nie ułożyła ciągle trafiał w coś gdzie bolało;] teraz tez już zaczyna kombinować i się rozpycha skubaniec
 
reklama
Moje małe za to bardzo lubi miód... Jak pije herbatę z cytryną i miodem, to mogę być pewna, że po 15 minutach zacznie mnie poszturchiwać...
Wogóle łasuch na słodkie, jakie jego tata :-D
 
U mnie to samo:) Zjem coś słodkiego i mogę mieć pewność, że za kilka minut się zacznie zabawa:) Przed usg połówkowym jadłam cukierki żeby dzidzia nie spała i muszę przyznać, że pomogło:)
 
Alka:D to dzidziuś:D z całą pewnością:p gratuluję:D ja od też tak miałam, a wczoraj wieczorem moje dziecię po raz pierwszy mnie porządnie pokopało:p więc w najbliższym czasie oczekuj kopniaków od syna:p

Asteria...dobrze, że z synkiem już wszystko dobrze!:) dzielny przedszkolak:)

co do szczepień to dobrze, że mi mówicie, bo ja pewnie głupia bym lekarzom ufała...;/
 
Witajcie kwupaki...Dzis mam wolne i pospałam własnie nie dawno wstałam bo Pan sprzedajacy materace mnie obudził.....Moja dzidzia szaleje juz od czasu jak moj M poszedł do pracy tak jak by słyszało budzik.

Mousze domek ogarnac ale mi sie nie chce mam lenia jak diabli.Wczoraj około 21 tak zachciało mi sie mleka ze hej ale niestety w domku zabradło i M musiał leciec do sasiadki bo sklepy juz zamkniete,wypiłam cała butelke ze smakiem
 
oj kopniaczki sa urocze, ja coraz częściej widzę porządne wybrzuszenia, świetnie jak tak widać jak coś po brzuchem się przemieszcza:-)
a co do szczepień ja wolę zaszczepić, skutki uboczne takie poważne jak opisujecie zdarzają się rzadziej i sa mniej groźne dla dzziecka niz ich brak, jakiś czas temu rozmawiałam z moim kuzynem pediatra na ten temat. Zalecał tez, żeby nie korzystać ze szczepionek które przysługuję tylko zeby zainwestować w nie. Wiadomo nie przesadzać też ze wszystkim ale ja na pewno zaszczepię na rotawirusy, pneumokoki, i tą 6 w 1
 
Ostatnia edycja:
witam Kochane po mojej kilkudniowej nieobecności;-)

Ciężko był nadrobić to co napisałyście,ale jakoś dałam radę.

Jeśli chodzi o ślub, to my w tym roku planujemy tylko cywilny i mały poczęstunek dla najbliższych, a w przyszłym roku jak finanse pozwolą to weźmiemy Kościelny. Bo u nas jest też tak, że sami chcemy sobie zorganizować i zapłacić, żeby nikt nam później nie wygadywał, a też nie chcemy nikogo obciążać.

Dzisiaj wreszcie się wyspałam...pierwsza noc od dłuższego czasu, którą prawie całą przespałam. Ostatnio potrafiłam spać tylko 2godziny, a dziś tylko dwa razy się na siusiu obudziłam, bo teraz tak mam,że przynajmniej ze dwa-trzy razy muszę iść w nocy do toalety.

Życzę udanych wizyt i samych dobrych wieści;-)
 
witam i tu
bobo nakarmione wiec mam chwile luzu

Pola
gratuluje kopniakow

udanych wizyt


co do szczepien jestem w zasadzie anty, ale na moje wlasne zyczenie mala dostala pare szczepien, ktore uznalam za sluszne, bo uwazam, ze lepiej dac szczepionke, niz by potem przez moja glupote dziecko mialo np rozwalona watrobe
Kazda szczepionka niesie ze soba jakies ryzyko i pytanie - podjac je czy nie.
 
Marcia: moj neurolog powiedział ze nie ma przeciw wskazań szczepienia dziecka jednak powinno się odre odroczyć i ogólnie powinno być wikszy odstęp miedzy szczepieniami... a nie rezygnować całkowicie... gdy dziecko bedzie miało ok 2 lat może zostac zaszczepione...
 
reklama
Do góry